Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 24.12.2010 o 10:21, pawel_0701 napisał:

soory za 2 posty... Trzeba pobić Vaka.


Masz takie coś jak edycja posta, widzę że nie przekroczyłeś 5 minut, więc mogłeś z edytować swojego poprzedniego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 09:22, Piotrekmysza napisał:

Chyba muszę Cie zdziwić, bo ja zawsze płaciłem, a pieniędzy na wszystko starczało, tym
bardziej na podstawce, gdzie kasy jest bardzo dużo.


Za bardzo się nie zdziwiłem, mówiłem tylko o swojej sytuacji finansowej. Zapomniałem dodać, że taszczę ze sobą pełno żelastwa, z którym bardzo ciężko jest mi się rozstać (dorzucanie orkowych broni do złota podczas kupowania pancerza paladyna to było coś, na szczęście udało się zachować przynajmniej po jednym rodzaju każdej broni ^^). Być może pomyliło mi się z sytuacją po kupnie ww. pancerza, ale grałem już dawno i nie pamiętam.

EDIT:

@pawel_0701 - po pobiciu Vaka rzuciło się na mnie całe miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Peer kazał mi splądrować farmę tylko nie wiem, która? I gdzie znajduje sie wojownik, którego mamy doprowadzić do Nemory? I czy w Nemorze jest gdzieś kamień teleportacyjny? Reputacje u buntowników na poziomie 50 będę mieć dopiero w Vengardzie chciałbym już założyć zbroje paladyna a reputacje mam ok. 40 pkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 13:51, gendi-88 napisał:

Peer kazał mi splądrować farmę tylko nie wiem, która?

Zajrzyj na tą gdzie mieszka Dudley.

Dnia 24.12.2010 o 13:51, gendi-88 napisał:

I czy w Nemorze jest gdzieś kamień teleportacyjny?

Poszukaj skrzyni przy wejściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 14:18, Fun_g_1_2_3 napisał:

> Peer kazał mi splądrować farmę tylko nie wiem, która?
Zajrzyj na tą gdzie mieszka Dudley.
> I czy w Nemorze jest gdzieś kamień teleportacyjny?
Poszukaj skrzyni przy wejściu.


A czy przypadkiem Dudley nie jest w Nemorze w obozie buntowników? Tam sa tylko 2 farmy, 1 na której był alchemik Avogadro i 2 na samym początku, ale byłem tu i tu i nic... Gdzie ten wojownik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 13:51, gendi-88 napisał:

I gdzie znajduje sie wojownik, którego mamy doprowadzić do Nemory?


Ten wojownik nazywa się Karlen i jest paladynem, znajduje się w pobliżu Nemory, a konkretniej tutaj:

20101224175806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z oszukiwaniem;)Mianowicie:gdy uruchamiam konsolę kodów, widzę tam kratki, zamiast liter.Tak samo dzieje się gdy sam coś wpisuje.Proszę o rychłą pomoc i składam najlepsze życzenia z okazji świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 20:26, pjs96 napisał:

Mam pewien problem z oszukiwaniem;)Mianowicie:gdy uruchamiam konsolę kodów, widzę tam
kratki, zamiast liter.Tak samo dzieje się gdy sam coś wpisuje.Proszę o rychłą pomoc i
składam najlepsze życzenia z okazji świąt :)


Może karta graficzna Ci siada? Spróbuj wpisać kod może będzie działać po tych kratkach?:O
Jeśli grasz pierwszy raz to nie ma sensu używając do tego kodów?

Dziękuje Gumisiek2!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 23:03, gendi-88 napisał:

> Mam pewien problem z oszukiwaniem;)Mianowicie:gdy uruchamiam konsolę kodów, widzę
tam
> kratki, zamiast liter.Tak samo dzieje się gdy sam coś wpisuje.Proszę o rychłą pomoc
i
> składam najlepsze życzenia z okazji świąt :)

Może karta graficzna Ci siada? Spróbuj wpisać kod może będzie działać po tych kratkach?:O

Jeśli grasz pierwszy raz to nie ma sensu używając do tego kodów?

Dziękuje Gumisiek2!


Oto moja konsola kodów.Błąd karty jest niemożliwy gdyż dzisiaj ją wymieniłem a na starej było to samo.
Gram na patchu 1.12, w poprzedniej wersji to samo...
Cheatuję bo nie gram pierwszy raz, Gendi.Grę mam od premiery.
Mój komputer spełnia wszystkie wymagania(i nieco je przewyższa:)

Czy jest ktoś kto mógłby mi wysłać screena z normalną wersją konsoli kodów?Będę bardzo wdzięczny.

20101224231522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.12.2010 o 23:18, pjs96 napisał:

Czy jest ktoś kto mógłby mi wysłać screena z normalną wersją konsoli kodów?Będę bardzo
wdzięczny.


Heh dziwna sprawa chciałem Ci wysłać ss ale u mnie wygląda to tak samo ;O gram na podstawce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej będzie, jeżeli zainstalujesz patcha 1.72 (jeżeli komputer nieco przewyższa wymagania) lub 1.74 (jeżeli komputer bardziej przewyższa wymagania). Stracisz sejwy, ale skoro jesteś na samym początku gry, to chyba nie będzie w tym nic złego. Jeżeli zależy Ci na sejwach, to zainstaluj patch 1.6, wtedy ich nie stracisz. Rada na koniec: jeżeli grasz w grę pierwszy raz, to nie opłaca się grać na kodach, bo i bez tego jest ona prosta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Rada na koniec: jeżeli grasz w grę pierwszy raz, to nie opłaca się grać na kodach, bo i bez tego jest ona prosta.

Pisał wyżej ze gra któryś raz.

Mam problem z wydaje sie prostym zadaniem dostałem zadanie od Dadleya w obozie buntowników żeby splądrować farmę Farmon, bo ma on gore złota, ale nigdzie nie mogę znalesc tej farmy zadanie jest w miesicie Trelis, wszystkie okoliczne farmy przeszedłem i nic.... Następnym zadaniem jest qest z Montery żeby zabić agresywne wilki przyjąłem go od Denisa wilki zabiłem przed wzięciem, qesta i teraz nie mogę go oddać mało ważny, ale mógłbym go zrobić, jeśli poradzicie mi jak i czy sie da prosze o odpowiedz na pytanie o farmach to najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Następnym zadaniem jest qest z Montery żeby zabić agresywne wilki przyjąłem go od Denisa wilki

Dnia 25.12.2010 o 11:26, gendi-88 napisał:

zabiłem przed wzięciem, qesta i teraz nie mogę go oddać mało ważny, ale mógłbym go zrobić,
jeśli poradzicie mi jak i czy sie da ?


Zostało mi tylko to zadanie wyżej ta farmę znalazłem przepraszam za zamieszanie zapomniałem o tej najbliżej Trelis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to nic się nie da w takiej sytuacji zrobić. Idź do tej jaskini i sprawdź czy może nie został tam jakiś wilk lub spróbuj porozmawiać z Dennisem.
Jeśli grasz na podstawce to najlepiej zainstaluj patcha 1.6, który eliminuje sporą część bugów, w tym problem z zadaniem wykonanym przed zleceniem go, a nie traci się zapisów gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 20:27, kuszek1995 napisał:

Witam zainstalowałem dzisiaj Gothika 3 orginała.
Gdy chce włączyć wyskakuje mi że mam włożyć płyte gdy ona jest w napędzie . Dlaczego?

pomóżcie prosze.


Na pewno jest oryginalna czy to może tak zwana "kopia zapasowa"? Jak kopia to potrzebny jest crack.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie męcz się już z tą płytą ;-)
Od patcha 1.6 zniesiono wymóg trzymania płyty w napędzie.
A jak już masz się brać za aktualizację to polecam patch 1.72 lub 1.74 w zależności od posiadanego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 20:32, gendi-88 napisał:

Na pewno jest oryginalna czy to może tak zwana "kopia zapasowa"? Jak kopia to potrzebny
jest crack.


A wiesz, że tzw "cracki" są nielegalne? Czy zdajesz sobie sprawę, że proponujesz ściągnięcie nielegalnego pliku?
Degrad -1 za propagowanie piractwa, następnym razem proszę liczyć się z banem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.12.2010 o 20:37, Isildur napisał:

A wiesz, że tzw "cracki" są nielegalne? Czy zdajesz sobie sprawę, że proponujesz ściągnięcie
nielegalnego pliku?


Ja mu nic nie proponuje;p powiedziałem, co jest potrzebne a nie, co ma ściągnąć;p To jest różnica.

Dobrze ze degrad -1, bo sie stresowałem ze awansowałem +1 ostatnio :OO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się