Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2006 o 12:28, gwynbleiss napisał:

hej, ja tez mam problem z restartami komputera w czasie gry. Tyle tylko, ze w moim wypadku
nie sa to okazyjne restarty po paru godzinach grania. Zreszta trudno mowic tu o graniu, bo
po kilkudziesieciu sekundach zabawy KAZDORAZOWO restartuje mi sie komp:/



to wogóle masz przechlapane. Z tego co czytam problemy sprzętowe także raczej wykluczyłeś. A jak software, najnowsze stery, porządek w systemie, autosrarcie, programy w tle itp ?
W moim przypadku mam cichą nadzieję że te restarty wynikają właśnie z winy bałaganu w systemie, bo jak wcześniej wspomniałem, ostatni czas poświeciłem na zabawę w testowanie komputera, tzn. różne sterowniki, programy, antyviry i benchmarki i mógł się zrobić bałagan (planowany) w systemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 12:30, Zefurion napisał:

ja mam takie pytanie co to wogóle jest Tweek :P wiem że nie na temat ale naprawde nie wiem
;/


tweak to po naszemu mały myk, jakaś zmiana mająca na celu poprawienie działania rzeczy tweakowanej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 12:24, muchy-polatuchy napisał:

I nagle w wisce pojawili sie buntownicy,a towarzysze znikli... Czy to ma tka wygladac? Bo juz nie wiem :/


Prawdopodobnie nie nagle. Spałeś gdzieś w międzyczasie prawda? Na wykonanie tego questa (pogadać z Lesterem, wrócić, pogadać z Gornem, iść do Reddock) masz jakiś 1 dzień. Potem quest rozwiązuje się sam a twoi towarzysze idą w świat (i tak by poszli tym się akurat nie przejmuj)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy moglibyście wziąć pod uwagę ludzi którzy z różnych przyczyn nie mogą/nie chcą grać w gothica 3 i odpiąć ten topic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 13:07, Szary i Paczek napisał:

intel core 2 duo e6600 4mb.2gb ram 667mhz dual.msi p965neof.gf7900gs 512mb.dysk 320gb 8mb cage
sb xfi platinum czy gra pojdzie na pelnych detalach bez zarywow


nie pójdzie
C2D E6600, 2 GB RAM 667 MHz Corsair 4-4-4-12, P5B Deluxe, X1900XT 256 lekkie OC, Seagate Sata II 250 GB (16MB cache) i gram na pełnych detalach, gra co jakiś czas przycina ze względu na doładowania z dysku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w piątek gothica, ale po zainstalowaniu nei mam ani napisów ani polskich głosów, nic, zagaduje do enpisa, a on giba sie na boki , coś mówi ale ani nic nei słychać ani nic nie pisze, o co chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 13:22, Fumiko napisał:

Czy moglibyście wziąć pod uwagę ludzi którzy z różnych przyczyn nie mogą/nie chcą grać w gothica
3 i odpiąć ten topic???

nie bo temat musi chwycić niestety tak to już jest tak samo było z "Herosami" też byli przez pewien czas przypięci a teraz są "luzem" tzreba czekać aż odepną ten temat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 11:30, Akashi napisał:

Nie bawiłeś się Tweekami, lub innymi modami?


Nie, nic nie zmieniałem. Po prostu zainstalowałem grę, ustawiłem wszystkie opcje graficzne na maksymalne i rozpocząłem granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie znależć tego typa, którego szkuka min. Marik z Montery, właśnie wyleciało mi z głowy ja się nazywa, ponoć gdzieś na farmie jest, ale ja go nie spotkałem...=D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.11.2006 o 11:42, Karharot napisał:

Jego problem prawdopodobnie wynika z tego że ma procesor AMD Dual Core.



Zgadza się posiadam procesor AMD Athlon 64 X2 4400+ BOX (Socket 939). Dzięki za link do forum z opisem rozwiązania problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się spoko, ale nie wiem czy go sobie zamówić gdyż razi mnie w nim to że poprzednie odsłony nie przypadły mi so gustu :/ Po drugie nie ma MultiPlayera uuuuuu :/ Ale w CDA dostała 9/10 wieć to już coś, Dark Messiah "tylko" 8 więc nie wiem co wybrać.......... G3 już wyszedł a DM jeszcze nie.

Jak myślicie kupić?? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:08, Misiekolxp001 napisał:

W czoraj przyniusł mi kurier Gothic 3 pograłem do 24 ale są kody? prosze o odpowiedz



Zupełnie Cię nie rozumiem, przecież kody psują całą przyjemność z gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się