Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2006 o 14:08, Misiekolxp001 napisał:

W czoraj przyniusł mi kurier Gothic 3 pograłem do 24 ale są kody? prosze o odpowiedz

Jakieś kody są w Google...
Ja ich nie znam, chociaż na pewno będzie mi potrzebny jeden, na puchar ;D Ale to dopiero ja jakiś tydzień, czy dwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:08, Misiekolxp001 napisał:

W czoraj przyniusł mi kurier Gothic 3 pograłem do 24 ale są kody? prosze o odpowiedz

to wydałeś tyle kasy aby teraz grę przejść na kodach ? ja wiem że to twoja sprawa , ale to popsuje ci całą zabawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:29, tosz napisał:

> W czoraj przyniusł mi kurier Gothic 3 pograłem do 24 ale są kody? prosze o odpowiedz
to wydałeś tyle kasy aby teraz grę przejść na kodach ? ja wiem że to twoja sprawa , ale to
popsuje ci całą zabawę


Zgadzam się. Po to chyba wydałeś tyle kasy aby poznać wszystkie tajniki gry i jak najbardziej się nią nacieszyć. Bo przejście jej na kodach to żadna frajda. No ale to Twoje pieniądze i Twój wybór :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko czy pójdzie mi gothic3 na moim kompie?
AMD Athlon(tm) XP 1700+
1 GB RAM
GeForce FX 5500

kupie sobie tą gre za jakieś 2 tygodnie i chciałbym wiedzieć czy mi pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:43, S-E-B-A napisał:

mam pytanko czy pójdzie mi gothic3 na moim kompie?
AMD Athlon(tm) XP 1700+
1 GB RAM
GeForce FX 5500

kupie sobie tą gre za jakieś 2 tygodnie i chciałbym wiedzieć czy mi pójdzie


on powinien ci pojsc ale na luksusy nie licz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanie czy gothic 3 pójdzie nawet na najmniejszych detalach na kompie AMD Athlon xp 1,7 2100 ,512ram i karta grafiki geforce 6200 128 Mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tych kartach wam nie pójdzie :
GeForce 2 MX 200
GeForce 2 MX 400
GeForce 3 Ti 300
GeForce 3 Ti 500
GeForce 4 MX 200
GeForce 4 MX 400
GeForce 4 MX 440
GeForce 4 MX 460
GeForce 4 Ti 4200
GeForce 4 Ti 4400
GeForce 4 Ti 4600
GeForce FX5200
GeForce FX5200LE
GeForce FX5200FX
GeForce FX5500
GeForce FX5600
GeForce FX5700LE
GeForce FX5700
GeForce FX5700Ultra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:58, Kermit5738 napisał:

GeForce FX5200FX


Nie zgodze się z tym . Gothic na tej karcie mi chodzi na min detalach ale chodzi więc , tutaj sie pomyliłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 09:20, Ashtar napisał:

A modernizowales ostatnio kompa??

Nie. Ktoś mi doradził zrobić format C: ale czy warto? A jak nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:58, Kermit5738 napisał:

Na tych kartach wam nie pójdzie :
GeForce 2 MX 200
GeForce 2 MX 400
GeForce 3 Ti 300
GeForce 3 Ti 500
GeForce 4 MX 200
GeForce 4 MX 400
GeForce 4 MX 440
GeForce 4 MX 460
GeForce 4 Ti 4200
GeForce 4 Ti 4400
GeForce 4 Ti 4600
GeForce FX5200
GeForce FX5200LE
GeForce FX5200FX
GeForce FX5500
GeForce FX5600
GeForce FX5700LE
GeForce FX5700
GeForce FX5700Ultra


Pojdzie na każdym FX-ie
A na pewno na FX 5700 (Na tym gra mój kumpel) i FX 5200 (oficjalne testy to potwierdzają)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wywolalem rozrobe w miasteczku i zabili Diego . Co za slaboszczak. Pewnie sam bym go mogl zabic. Zabralem mu miecz i wszystko co mial. Co teraz ? Czy nie jest on potrzebny do fabuly gry ??? Moim zdaniem nie powinno dochodzic do takich sytuacji . To samo bylo z mysliwym w Cape Dun . Wilki go zjadly i kto mnie teraz nauczy polowania. Zabralem mu luk wrty jekies 18 000 sztuk zlota. Pewnie mozna tak robic z wieloma waznymi postaciami. Oni sobie po prostu nie radza. Co o tym myslicie ?

Bardzo latwo wszystkich sie rozwala. Za latwo !!! Powinni cos z tym zrobic ! Juz na poczatku moge wybic cala wioske Cape Dun. Biore sobie luki i miecze niektore warte tysiace sztuk zlota. BARDZO MI SIE TO NIE PODOBA.

Nie podoba mi sie to cale podejscie Bezimiennego " Hej zrobie to, to zaden problem, nie sygaj mi sie tutaj bo ja zem wielki bohater ! Wielkim bledem jest to ze Bezimienny caly czas oferuje sie innym " her zrobi sie " Powinien on dostawac zelecenia od innych a nie oferowac sie . Tak bylo to w poprzednich czesciach i to bylo bardziej naturalne ! Zamiast caly czas mowic '' pomoge ci itd powinno byc cos w sylu - dam ci to i to jak mi pomozesz, albo bardzo prosze mi pomoc bo .... wtedy .... to i tamto .... albo blagam czy mozesz mi pomoc .... cos w tym stylu. Chodzi mi o cala budowe dialogow a nie te konkretne przyklady ktore podaje ! Czasami brzmi to bardzo sztucznie - za kazdym razem podobnie lub tak samo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam
mamp pytanko :
czy G3 pojdzie mi na :
intel Pentium IV 1,7 GHz
DDRAM 256 MB + DDRAM 512 MB (czy moze lepiej zamiast 512MB kupic 1 GB ??)
Geforce 7600 GS 256 MB AGP x8

czy moj komputer pozwoli mi na to aby grac w G3 chodzy na malych detach lub na minimalnych ??
z gory thx za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2006 o 21:53, ziptofaf napisał:

> Czy wyjdzie jakiś patch optymalizujący ,,dobrze" gre ktoś wie??

http://www.gothic.phx.pl/forum/index.php?showtopic=39254&pid=426729&st=0&

To sposob na zmodyfikowanie jednego z plików, tak, by gra chodziła dużo płynnie (do 30% wg.
MOICH obliczeń)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ELo Znów problem "czy przeszedl juz ktos gre niszczac artefakty" bo przeszedlem Dobra drogą ale NIE MOGE ZNALEZ PIECA GDZIE MAM SPALIC TE ARTEFAKTY dostalem kamien ogniskujacy w dodatku.... uzyl bym opcji szukaj ale nie wiem jak sformuowac pytanie.... plz o ODP gg:5920550 ;) dzieki... moge tez odpisac na probemy dotyczace wątku w grze :D jak cos tylko nie o wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 15:35, N00B napisał:

ELo Znów problem "czy przeszedl juz ktos gre niszczac artefakty" bo przeszedlem Dobra drogą
ale NIE MOGE ZNALEZ PIECA GDZIE MAM SPALIC TE ARTEFAKTY dostalem kamien ogniskujacy w dodatku....
uzyl bym opcji szukaj ale nie wiem jak sformuowac pytanie.... plz o ODP gg:5920550 ;) dzieki...
moge tez odpisac na probemy dotyczace wątku w grze :D jak cos tylko nie o wymagania

Ekhm... że tak się świadomie wtrącę...
Moim zdaniem właśnie bez ostrzeżenia zdradziłeś jakąś istotną część fabuły- następnym razem poprzedzaj to dużym ostrzeżeniem- SPOILER :P
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 15:38, Sztywny-pl napisał:

> ELo Znów problem "czy przeszedl juz ktos gre niszczac artefakty" bo przeszedlem Dobra
drogą
> ale NIE MOGE ZNALEZ PIECA GDZIE MAM SPALIC TE ARTEFAKTY dostalem kamien ogniskujacy w
dodatku....
> uzyl bym opcji szukaj ale nie wiem jak sformuowac pytanie.... plz o ODP gg:5920550 ;)
dzieki...
> moge tez odpisac na probemy dotyczace wątku w grze :D jak cos tylko nie o wymagania
Ekhm... że tak się świadomie wtrącę...
Moim zdaniem właśnie bez ostrzeżenia zdradziłeś jakąś istotną część fabuły- następnym razem
poprzedzaj to dużym ostrzeżeniem- SPOILER :P
Pozdrawiam


UUps :( nie zauwazylem nawet niech moderator zmieni nie psujac innym zabawy ale licze na odp SOrki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 15:35, N00B napisał:

ELo Znów problem "czy przeszedl juz ktos gre niszczac artefakty" bo przeszedlem Dobra drogą
ale NIE MOGE ZNALEZ PIECA GDZIE MAM SPALIC TE ARTEFAKTY /.../

Coś słabo tę grę przechodziłeś, bo gdybyś ją naprawdę przeszedł, to byś wiedział, gdzie jest piec. Popytaj w Klanie Ognia w Nordmarze ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się