Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Słuchajcie, W onterze od Soboty ukradłem mnóstwo złota. on zaczał mnie gonic .. i potem przestał .. podchodze do niego i nie chce ze mną gadać a musze mu jeszcze oddać 1 niewolnika.. jest to jeszcze mozliwe ? :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 17:45, Baal Namib napisał:

Słuchajcie, W onterze od Soboty ukradłem mnóstwo złota. on zaczał mnie gonic .. i potem przestał
.. podchodze do niego i nie chce ze mną gadać a musze mu jeszcze oddać 1 niewolnika.. jest
to jeszcze mozliwe ? :|


spróbuj użyć czaru "amnezja", może masz go gdzies w ekwpiunku, ja z różnych skrzyń miałem tych czarów mnóstwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i przepraszam za poprzednią dezinformacje. Bambadil ma rację, wszystko jedno skąd weźmie się puchary, przed chwilą na próbę wrzuciłem do ołtarza 3 prawdziwe i 9 stworzonych kodem
give It?FiremageCup
i zaliczyło mi tego questa. To znaczy że można olać to że jakiś puchar zniknął razem z niewolnikiem (swoją drogą gdzie on ten kielich chował) lub którąś z innych postaci i ukończyć ten quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam questa aby przynieść do magazyniera 15 worków pszenicy z północnej farmy (od tego miasta na M...Mother? Nie wiem trudne te nazwy do zapamiętania są ;]). Wszystko fajnie, wszystko cacy tylko na tej famie jest 10 worków :|. Bug czy oczywiście ci niewolnicy specjalnie postanowili utrudnić graczowi grę i ukryli ostanie wory gdzieś w lesie? xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:02, Gawełek napisał:

Mam questa aby przynieść do magazyniera 15 worków pszenicy z północnej farmy (od tego miasta
na M...Mother? Nie wiem trudne te nazwy do zapamiętania są ;]). Wszystko fajnie, wszystko cacy
tylko na tej famie jest 10 worków :|. Bug czy oczywiście ci niewolnicy specjalnie postanowili
utrudnić graczowi grę i ukryli ostanie wory gdzieś w lesie? xP

Też miałem ten problem, złodzieje zboża ukradli je, są na południe od tej farmy, pod skałą. Tam znajdziesz jeszcze 6 worków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:06, Matir007 napisał:

Też miałem ten problem, złodzieje zboża ukradli je, są na południe od tej farmy, pod skałą.


błąd, oni nie są na południe tylko na północ od farmy, w poradniku jest błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:10, cinus` napisał:

> Też miałem ten problem, złodzieje zboża ukradli je, są na południe od tej farmy,
pod skałą.

błąd, oni nie są na południe tylko na północ od farmy, w poradniku jest błąd.

Na północ masz mury Montery i skały... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:06, Matir007 napisał:

> utrudnić graczowi grę i ukryli ostanie wory gdzieś w lesie? xP
Też miałem ten problem, złodzieje zboża ukradli je, są na południe od tej farmy, pod
skałą. Tam znajdziesz jeszcze 6 worków.


Raczej na północ. W poradniku jest błąd o czym już wielokrotnie tu była mowa. Obejrzyj sobie mape spod tego linka: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&pid=331
złodzieje zboża są pod numerem 104.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:12, Matir007 napisał:

Na północ masz mury Montery i skały... :P


na poludnie jest właśnie Montera :P

północ jest jak idziesz patrząc na mapę w górę, południe na dół, do ich kryjówki z farmy trzeba iść w górę mapy czyli na północ, jak pójdziesz w dół to trafisz na Monterę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:20, żdzisiek napisał:

gdzie mam iść z vatrasem gdy go uwolniłem ??


musisz go zabrać do koczownika Hurita, jest on gdzieś w głębi pustyni w małych ruinach, niedaleko jest oaza, to będzie gdzieś na południowy zachód od Lago.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wie ktoś może gdzie mogę znaleźć kamień teleportacyjny do Silden ? Przeszukałem już całe miasto kilka razy i nie mogę znaleźć...
I jeszcze jedno, wiem, że ruda żelaza (tak samo magiczna ruda) jest używana do kucia mieczyków, ale co po co mi siarka, i co moge zrobić ze złotym samorodkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:24, Matir007 napisał:

A wie ktoś może gdzie mogę znaleźć kamień teleportacyjny do Silden ? Przeszukałem już całe
miasto kilka razy i nie mogę znaleźć...


Tu masz listę:
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=992

Dnia 11.11.2006 o 18:24, Matir007 napisał:

I jeszcze jedno, wiem, że ruda żelaza (tak samo magiczna ruda) jest używana do kucia mieczyków,
ale co po co mi siarka, i co moge zrobić ze złotym samorodkiem ?


Jedno i drugie jest potrzebne do kilku questów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:24, Matir007 napisał:

A wie ktoś może gdzie mogę znaleźć kamień teleportacyjny do Silden ? Przeszukałem już całe
miasto kilka razy i nie mogę znaleźć...


Silden leży w kamiennym kręgu który jest tuż na północ od miasta
opisy miejsc kamieni teleportacyjnych możesz znaleźć w tym poście http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=14010&pid=992 ;)

Dnia 11.11.2006 o 18:24, Matir007 napisał:

I jeszcze jedno, wiem, że ruda żelaza (tak samo magiczna ruda) jest używana do kucia mieczyków, ale co po co mi siarka,


siarka jest chyba przydatna do robienia ognistych strzał i może do jeszcze czegoś, ale już nie pamiętam.

Dnia 11.11.2006 o 18:24, Matir007 napisał:

i co moge zrobić ze złotym samorodkiem ?


hmm sprzedać to napewno, a co jeszcze to nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszce mam gierke,teraz jedynie musze zabic swoj procek Sempron2300:(Grafike dostosowalem do Oblka,ale niestety Gothik procek nie zaakceptowal i doslownie obdarl mnie ze skury(tekstora)przepraszam za bledy ortograficzne,jestem obcekrajowcem i narazie sie ucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

szukam pomocy, gram w gre jakiś czas, sejfuje doszłem już dość daleko a wczoraj wieczorem nie moge wejść na sejfa szukam pomocy, sama myśl o graniu od nowa mnie przeraża, w trakcie wczytywania po wczytaniu jakeś jedne czwartej staje i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Okarze kowal zleca zadanie żeby znależć wiecej ludzi dla buntowników i radzi przejść się po farmach obok Montery ale tam nie ma zadnego człwieka który by chciał sie przyłaczyć to gdzie mam iść??

I gdzie można zdobyc lub kupić taki toporek jaki posiada gorn lub podobny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się