Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Nieograniczeni skoczkowie (;D) : dwa sposoby - 1) alt (skok) i potem 2 na NUM lub 0 na NUM (skok) i 2 na NUM.
Pamiętajcie: zginiecie po upadku z wysokości. Ale jeśli chcecie bić rekordy, trzymajcie num 2 jak najdłużej :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:30, marlin15 napisał:

NO bo niby go prawie zabiłes ale smierc byłą spowodowana upadkiem.. tak samo jak np straznicy
miejscy walacza z Ogrem i ty ale ostateczny cos zadał straznik i to on dostał exp


Ale ja go nie sieknęłem ani razu. Sam się zabił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

włąsnie... wiec widzisz... to i tak nie zmienia faktu ze go nie zabiłęs

tak samo jest jak walczysz z wilkiem na krawedzi i go zepchniesz to nie dostajesz EXP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:33, marlin15 napisał:

włąsnie... wiec widzisz... to i tak nie zmienia faktu ze go nie zabiłęs

tak samo jest jak walczysz z wilkiem na krawedzi i go zepchniesz to nie dostajesz EXP


No ale niby go zabiłem bo dostałem exp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:36, BlackBomb napisał:

Sorry, że tyle pytań zadaje, ale to już ostatnie. Jak można błogosławić miecz?

czeba nauczyc się takiej umiętnosci , jest to magia . Ten czar jest w księdze czarów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:12, piero92 napisał:

Dlaczego jak zginę to dostaję +50 exp??


jak giniesz do dostajesz +50exp. bo masz 5 poziom. Czemu? No bo w Gothic''u jest tak, że dostajesz za przeciwnika 10* jeso poziom, wiec jak zabijesz siebie a masz 5 to 5*10=50exp. Jak bedziesz miał 8 poz. to dostaniesz 80exp. Za orka zwiadowce masz 50exp. bo on ma 5 poziom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:41, Piotrekgościu napisał:

> Dlaczego jak zginę to dostaję +50 exp??

jak giniesz do dostajesz +50exp. bo masz 5 poziom. Czemu? No bo w Gothic''u jest tak, że dostajesz
za przeciwnika 10* jeso poziom, wiec jak zabijesz siebie a masz 5 to 5*10=50exp. Jak bedziesz
miał 8 poz. to dostaniesz 80exp. Za orka zwiadowce masz 50exp. bo on ma 5 poziom!


Ale ja mam 47 lvl i jak się zabiję to dostaję 50 exp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bug Bug Bug... ale nic po tym EXP nie masz... wiec wiesz... nic to nie da ze sie dowiesz ze tak jest ... a moze to jest to EXP za jakies Zadanie?? nie wiesz//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki mały problem po włączeniu konsolki i wyłaczeniu jej w g3.ini zostały mi takie zółte napisy w lewym rogu ekranu wie ktoś jak to wyłączyć ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:41, Piotrekgościu napisał:

> Dlaczego jak zginę to dostaję +50 exp??

jak giniesz do dostajesz +50exp. bo masz 5 poziom. Czemu? No bo w Gothic''u jest tak, że dostajesz
za przeciwnika 10* jeso poziom, wiec jak zabijesz siebie a masz 5 to 5*10=50exp. Jak bedziesz
miał 8 poz. to dostaniesz 80exp. Za orka zwiadowce masz 50exp. bo on ma 5 poziom!

No niewiem czy powinnes byc tego taki pewny ! Mam 40lv to znaczy w twojej teorji ze powinnien po samobójstwie dostac 400 exp ale dostaje tylko 150 exp !Jaka masz następna teoria ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:45, marlin15 napisał:

wyłącz konsole.... a mogłbys screna dac??

Jak się włącza konsole są takie napisy w lewym rogu ekranu pokazujące gdzie się jest i jaka muzyka gra, wyłączyłem konsole i to mi zostało :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

musisz przeinstalowac gre.. .to samo miałem... ale mi sie to tak właczyło tak samo jak wyłaczywłem i włczyłem gre i tak było dopuki nie przeinstalowałęm gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:46, Arhont napisał:

> > Dlaczego jak zginę to dostaję +50 exp??
>
> jak giniesz do dostajesz +50exp. bo masz 5 poziom. Czemu? No bo w Gothic''u jest tak,
że dostajesz
> za przeciwnika 10* jeso poziom, wiec jak zabijesz siebie a masz 5 to 5*10=50exp. Jak bedziesz

> miał 8 poz. to dostaniesz 80exp. Za orka zwiadowce masz 50exp. bo on ma 5 poziom!
No niewiem czy powinnes byc tego taki pewny ! Mam 40lv to znaczy w twojej teorji ze powinnien
po samobójstwie dostac 400 exp ale dostaje tylko 150 exp !Jaka masz następna teoria ?


to ty też masz ten błąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:49, marlin15 napisał:

musisz przeinstalowac gre.. .to samo miałem... ale mi sie to tak właczyło tak samo jak wyłaczywłem
i włczyłem gre i tak było dopuki nie przeinstalowałęm gry

no to dobra mam troche czasu to teraz szybko machne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 19:49, piero92 napisał:

> > > Dlaczego jak zginę to dostaję +50 exp??
> >
> > jak giniesz do dostajesz +50exp. bo masz 5 poziom. Czemu? No bo w Gothic''u jest
tak,
> że dostajesz
> > za przeciwnika 10* jeso poziom, wiec jak zabijesz siebie a masz 5 to 5*10=50exp.
Jak bedziesz
>
> > miał 8 poz. to dostaniesz 80exp. Za orka zwiadowce masz 50exp. bo on ma 5 poziom!

> No niewiem czy powinnes byc tego taki pewny ! Mam 40lv to znaczy w twojej teorji ze powinnien

> po samobójstwie dostac 400 exp ale dostaje tylko 150 exp !Jaka masz następna teoria ?


to ty też masz ten błąd??

Jak widac mam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się