Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2006 o 20:28, marlin15 napisał:

Jakiej rewolucji?? ja tam zadnej nie przeprowadzałęm...
Powiedz cos wiecej... jak zrovbic by do niej doszło..


Otóż, jak pisałeś zabiłem zbyt dużo Assasynów, racja. Gdy w Mora Sul poszłem do Gonzalesa to on coś tam mówił i wszyscy assasyni mnie atakiowali i zaczeła się jakby rewolucja (jak z orkami) potem, gdy się oddale i wróce to widze tam koczowników ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 20:33, marlin15 napisał:

to mi tez cos mowił ale dał mi tylko ostrzerzenie ... a bierzesz udział w bitwie?? czy nie??
a z kad wiesz ze Angar ginie


Tak, jak najbardziej biore udział w bitwie. A co do Angara to sam nawet widziałem jak ginie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Walczy przeciwko tobie?? czy nie??
Bo na koncu (jak ja konczyłem) to mi wyskoczyło ze Angar zostawi zycie wojownika i zmieszka w ruinach... ty tez to miałes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem ,gdzie znajduje sie ten metalowy/stalowy mlot kowala w klanie ognia ???
Podobno ma lezec gdzies w krzakach nie daleko klanu ognia ale obszedlem go calego i lipa.
Jest to jedno z zadan na czeladnika Ingvara tego od nauki wykuwania mieczy z czystej rudy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 20:37, marlin15 napisał:

Walczy przeciwko tobie?? czy nie??
Bo na koncu (jak ja konczyłem) to mi wyskoczyło ze Angar zostawi zycie wojownika i zmieszka
w ruinach... ty tez to miałes??


Nie miałem :O Cholerni Assasyni ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 20:37, Łukasz007 napisał:

Mam problem ,gdzie znajduje sie ten metalowy/stalowy mlot kowala w klanie ognia ???
Podobno ma lezec gdzies w krzakach nie daleko klanu ognia ale obszedlem go calego i lipa.
Jest to jedno z zadan na czeladnika Ingvara tego od nauki wykuwania mieczy z czystej rudy.


Jest niedaleko kowala. Jak wyjdziesz z kotlinki. Ustaw się tyłem do ściany, na której są żyły rudy i idź przed siebie. W końcu trafisz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 21:08, Vasilli napisał:

Wiecie w jakim miescie któs może mnie nauczyć ,, Ciężki oręż III"??


W klanie ognia w nordmarze na pewno uczy wojownik w pierwszej chacie przy wejsciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 21:12, Deimos12 napisał:

> Pomoże mi ktoś.... potrzebuje dokładnego opisu dojścia do LARSONA :) już go kupe czasu
szukam
> pomocy!!

http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?t=160812
mapy z zaznaczonymi NPCami i obiektami

Mi potrzebna jest dokładna droga, szukałem go w okolicach klanu wilka we wszystkich zakamarkach i go nie było, jakby go wcieło gdzieś, może poprostu go przeoczyłem ale już mam dość tego latania :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 21:11, donaan napisał:

Kurcze bo już zaczynam spamować SZUKAM LAROSNA PLZ POMOŻCIE :D

Ja też nie mogłem go znaleźć choć wiedziałem gdzie jest na mapie.
Wpisz kod spawn Larson pamiętaj L z dużej litery wtedy on ci się pojawi
Ja tak zrobiłe później szłem za nim ale znów miałem bug bo on stanął w miejscu i nie można z nim gadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 21:14, donaan napisał:

> >

Po prostu wpisz w konsoli goto Larson, ja też go szukałem wg tej mapy i nie odnalazłem. Wpisałem komendę podaną wcześniej i okazało się, że kowal przechadza się po ścieżce na zachodzie Nordmaru :)
Zwodnicza mapka ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 21:14, donaan napisał:

Mi potrzebna jest dokładna droga, szukałem go w okolicach klanu wilka we wszystkich zakamarkach
i go nie było, jakby go wcieło gdzieś, może poprostu go przeoczyłem ale już mam dość tego latania
:/

Hmm... jak dzisiaj byłem w klanie wilka, to Larson stał sobie grzecznie w jednym z domów... Taki duży z kuźnią na podwyższeniu. Stoi przed nim ten facet z toporem, z którym można walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 21:16, Lucas201 napisał:

> Kurcze bo już zaczynam spamować SZUKAM LAROSNA PLZ POMOŻCIE :D
Ja też nie mogłem go znaleźć choć wiedziałem gdzie jest na mapie.
Wpisz kod spawn Larson pamiętaj L z dużej litery wtedy on ci się pojawi
Ja tak zrobiłe później szłem za nim ale znów miałem bug bo on stanął w miejscu i nie można
z nim gadać

Jak włączyłem konsole to mi sie gra zwalila i musiałem ją przeinstalowywać :D jutro w ostatecznośći spróbuje 2 raz, ale poprostu się spawn wpisuje bez niczego? bo jak wpisywałem goto to nic sie nie działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się