Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2006 o 17:15, Mr.Mario napisał:

> Może komp poprostu jest teraz przeciążony . niewiem dokładnie ale miałem kiedys podobny
problem
> i powiedziano mi ze komp jest przeciążony !

A jak go "odciązyc"? :D Wszystko co niepotrzebne zawsze wyłączam przed grą (łącznie mam włączone
ok. 16 procesów), jeśli o to chodzi...

A moze ........virus ? nie , to by chyba taki problem niesprawił . W moim przypadku musiałem niepotrzebne gierki usunąc i programy ! Ale teraz z nowym kompem jest spoko , jak nieznajdziesz rozwiązania to według mnie powinnes isc do sklepu komputorowego , moze tam cos znajdą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:21, Bambadil napisał:

jest jaskinia broniona przez ok 6 trolli, w środku jest masa gargulców i kościeji/zombiaków

A możesz na mapce dać jej lokalizacje?? Bo ja żadnej takiej jaskini nie znalazłem - 1 którą broniło kilka troli koło rzeki ale tam nic niekawego nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:17, misiolv napisał:

i tu chyba mamy problem... niektórych porcesów NIE WOLNO WYłąCZAć
-----------------------------


Zdaje sobie z tego sprawę - wyłączam tylko te niepotrzebne... tak mi się przynajmniej zdaje. Wątpię, żeby to coś pomogło, ale spróbuję bez wyłączania procesów. Mimo wszystko dzięki. Mam nadzieję, że się uda.
Byłbym wdzięczny, gdybyście podali więcej możliwych przyczyn tego błędu - próbowałem zmieniac sterowniki, ustawienia gry, wgrywac tweaki, ale nic z tego nie wyszło...

PS. Jak, oprócz telefonicznie, można się skontaktowac z CDP? Mają jakiś adres e-mail pomocy technicznej? Bo na stronie głównej nic o takowym nie pisze (a w każdym razie ja nie znalazłem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:24, marlin15 napisał:

to jest koło geldren.. znaczy tam gdzie sie otwiera kopalnie ta gdzie sa wilki jaskiniowe....
tylko troche dalej ....

A tam gdzie berełko aha ja ogólnie znalazłem smoka z kilkoma (5) skrzyniami aże 2 były arcytrudne to myślałem że tam jest berełko. dlatego tam nie doszedłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:37, Arhont napisał:

Mam pytanie , potwory się odradzają ? W gothic 1 & 2 było tak że nowe stwory pojawiały się
wraz z rozdziałami , a jak jest z gothickiem ?

Nie nie odradzają się ale jest ich tak dużo że bez problemu dojdziesz powyżej 100lvl ja skończyłem gre mając 75lvl i jakoś 75% mapy zwiedzonej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:38, Konrades napisał:

> Mam pytanie , potwory się odradzają ? W gothic 1 & 2 było tak że nowe stwory pojawiały
się
> wraz z rozdziałami , a jak jest z gothickiem ?
Nie nie odradzają się ale jest ich tak dużo że bez problemu dojdziesz powyżej 100lvl ja skończyłem
gre mając 75lvl i jakoś 75% mapy zwiedzonej ;)

Świetnie !!! Im więcej tym lepiej . Mam nadzieje że z orkami jest podobnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:44, Bambadil napisał:

no to proszę mapa i screen jaskini:)

A tam to byłem ale ja rozwaliłem około 3-4 trolli a nie 6 :) Nie pamiętam chyba jakaś kapliczka Beliara tam jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2006 o 17:44, Bambadil napisał:

no to proszę mapa i screen jaskini:)

heh , niezle tyle stwory w jednym miejscu i na dodatek takie mocne !! To będzie niezła zabawa , tylko pytanie jest czy warto się przedzierac przez takie stado

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jestem w Nordmarze w klasztorze i nie wiem czy to tak ma być czy jest to błąd, chodzi mi o zadania które dostajemy tam do zrobienia. Dostaje je ale nie ma wpisu w dzienniku zadań przez co nie zwiększe sobie reputacji w klasztorze. MIał ktoś takie coś u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za natręctwo, ale czy nikt nie jest w stanie mi pomóc? Podajcie chociaż maila do CDP, może oni będą wiedzieli jak rozwiązac mój problem...
Mam nadzieje, że takie narzucanie się przeze mnie, nie zostanie przyjęte negatywnie - ja po prostu bardzo potrzebuję pomocy, i pomyślałem, że na tym forum mam największą szansę, by ją uzyskac. Ależ ze mnie wazeliniarz :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się