Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 19:57, donaan napisał:

> Zanim kupiliście zbroję Paladyna to chodziliście bez żadnej zbroji ?!? No bo zbierając
te 150
> 000 nie wydawaliście chyba np. tych 30 000 na ciężką zbroję najemnika/buntownika, czy
tak?
Nie :D ja właśnie doszedłem do okary z nordmaru i nadal biegam bez zbroii :P



Zaraz zaraz... Na którym etapie gry kupiłeś zbroję Paladyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 19:55, squeglee napisał:

Zanim kupiliście zbroję Paladyna to chodziliście bez żadnej zbroji ?!? No bo zbierając te 150
000 nie wydawaliście chyba np. tych 30 000 na ciężką zbroję najemnika/buntownika, czy tak?


ja tam gdy po raz pierwszy przeszedłem grę to miałem z 6 zbroi a grę przeszedłem na zbroi Cięzkiej nordmarskiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2006 o 19:59, squeglee napisał:


Nie kitujesz? No to jak odbiłeś np. Monterę? Przy okazji: ale trenowałeś postać?

Normalnie odbiłem gościu, to że nie mam pancerza nie znaczy że się nie trenowałem :) mistrz walki mieczem, tarczą, wybitny kowal :D, dobry mysliwy złodziej amator :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 19:59, squeglee napisał:

> tak?
> Nie :D ja właśnie doszedłem do okary z nordmaru i nadal biegam bez zbroii :P


Nie kitujesz? No to jak odbiłeś np. Monterę? Przy okazji: ale trenowałeś postać?

A po co odbijać Monterę na samym początku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.11.2006 o 20:01, squeglee napisał:

Zaraz zaraz... Na którym etapie gry kupiłeś zbroję Paladyna?

Nie mam zbroi palladyna ponieważ nie mam za dużo reputacji u rebeliantów jeszcze troche i będzie ^^ mam prawie 180k

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:03, sloma212 napisał:

> > Nie :D ja właśnie doszedłem do okary z nordmaru i nadal biegam bez zbroii :P
>
>
> Nie kitujesz? No to jak odbiłeś np. Monterę? Przy okazji: ale trenowałeś postać?
A po co odbijać Monterę na samym początku?

np. aby dostac punkty exp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:03, sloma212 napisał:

> > Nie :D ja właśnie doszedłem do okary z nordmaru i nadal biegam bez zbroii :P
>
>
> Nie kitujesz? No to jak odbiłeś np. Monterę? Przy okazji: ale trenowałeś postać?
A po co odbijać Monterę na samym początku?



Jak to " po co odbijać"? Zarabiasz na tym około 50 000 szt. złota i masę doświadczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:02, donaan napisał:


>
> Nie kitujesz? No to jak odbiłeś np. Monterę? Przy okazji: ale trenowałeś postać?
Normalnie odbiłem gościu, to że nie mam pancerza nie znaczy że się nie trenowałem :) mistrz
walki mieczem, tarczą, wybitny kowal :D, dobry mysliwy złodziej amator :P

I jeszcze żyjesz , szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:13, Arhont napisał:

>
> >
> > Nie kitujesz? No to jak odbiłeś np. Monterę? Przy okazji: ale trenowałeś postać?

> Normalnie odbiłem gościu, to że nie mam pancerza nie znaczy że się nie trenowałem :) mistrz

> walki mieczem, tarczą, wybitny kowal :D, dobry mysliwy złodziej amator :P
I jeszcze żyjesz , szacunek

Hehe sam się dziwie że tak daleko zaszedłem :D pamiętaj na wszystko znajdzie się sposób, nigdy nie rób zadań na pałe ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 19:57, donaan napisał:

Nie :D ja właśnie doszedłem do okary z nordmaru i nadal biegam bez zbroii :P


rozumiem,że lubisz szpanować klatą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:18, jaceloth napisał:

> Nie :D ja właśnie doszedłem do okary z nordmaru i nadal biegam bez zbroii :P

rozumiem,że lubisz szpanować klatą?

Heheheheh, no w sumie nie zastanawiałem się nad tym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy spotkał się ktoś z podobnym problemem .Postanowiłem wybrać droge buntowników Pierwsze miasto odbiłem z rąk orków drugie czyli Montera juz nie Gdyż nie wiem czemu wykonujac misje zabića 6 krów najemników które mają pozwolić zjednać soiee przychylność buntowników nie dzieje się nic MaNSON nie reaguje jak do niegp przychodze Jakgdyby nic nawet po zabiciu tych krów nie pojawia mi się wiadomość wykonania misji a w opisie Akcji misja jest wciąż aktywna .CO może być powodem tego HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:27, Dexter330 napisał:

Mam pytanie czy spotkał się ktoś z podobnym problemem .Postanowiłem wybrać droge buntowników
Pierwsze miasto odbiłem z rąk orków drugie czyli Montera juz nie Gdyż nie wiem czemu wykonujac
misje zabića 6 krów najemników które mają pozwolić zjednać soiee przychylność buntowników nie
dzieje się nic MaNSON nie reaguje jak do niegp przychodze Jakgdyby nic nawet po zabiciu tych
krów nie pojawia mi się wiadomość wykonania misji a w opisie Akcji misja jest wciąż aktywna
.CO może być powodem tego HELP

Zabij wsystkie krowy które znajdziesz ! A jak to niepomoże to wczytaj save przed tym questem , a jeśli juz to niepomoże to nowa gra lub instaluj jeszcze raz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że ten post co napisze nie dotyczy tego tematu ale ten jest jednym z najaktywniejszym. Zatek kupiłem sobie dobrego programu do nagrywania i jednoczesnego konwertowanie pliku. Jeśli znacie jakis to napiszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:27, Dexter330 napisał:

Mam pytanie czy spotkał się ktoś z podobnym problemem .Postanowiłem wybrać droge buntowników
Pierwsze miasto odbiłem z rąk orków drugie czyli Montera juz nie Gdyż nie wiem czemu wykonujac
misje zabića 6 krów najemników które mają pozwolić zjednać soiee przychylność buntowników nie
dzieje się nic MaNSON nie reaguje jak do niegp przychodze Jakgdyby nic nawet po zabiciu tych
krów nie pojawia mi się wiadomość wykonania misji a w opisie Akcji misja jest wciąż aktywna
.CO może być powodem tego HELP



Może nie zabiłeś wszystkich krów? Jedna jest za szopą, jedna w dolince. Znajdź i zobacz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 20:38, ChrisOS napisał:

ale to ja bede musial gdzies jechac czy to obsluga przyedzie do mnie??

Prędzej albo wysłac albo przyjadą ! Sprubój poprostu a jak cos ci niebędzie odpowiadac to się wycofaj :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się