Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dziś zakończyłem całkowicie(dopiero teraz bo miałem 8 dniową przerwę) Gothic''a 3... ;( Troche szkoda widziałem 3 zakończenia. Teraz pozostaje czekać na dodatek<jupi>:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem ze se gram wszystko ładnie pieknie wylaczam i chce zagrac a tu nagle nie chce sie wloczyc anp. po 1 dniu albo 2 juz znowu dziala.Oco chodzi czy mija gra jest "lewa"??
Załpacilem za gre i wymagam normalnej gry a nie przed włoczeniem sie stresowac czy sie włoczy czy nie Prosz CDP o odpowiedz nza moje pytanie.Bo uzeram sie z ta gra od 4.11.o6 wiec juz minie to powoli wkurza :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do podnoszenia tych kamieni potrzeba 200 lub 250 siły. Ja mam 250 siły i spokojnie podniosłem ten w Faring (no, w tej chwili to mam już 255:P). Teraz będę szukał innych, bo się nawet przydają.
Btw. Nie sądzicie że to bezsensu? Za wybicie wszystkich orków pod barierą dostaje się 2k, a za wybicie wszystkich okrów dookoła bariery dostaje się 10k....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 22:48, Ufo2 napisał:

Do podnoszenia tych kamieni potrzeba 200 lub 250 siły. Ja mam 250 siły i spokojnie podniosłem
ten w Faring (no, w tej chwili to mam już 255:P). Teraz będę szukał innych, bo się nawet przydają.
Btw. Nie sądzicie że to bezsensu? Za wybicie wszystkich orków pod barierą dostaje się 2k, a
za wybicie wszystkich okrów dookoła bariery dostaje się 10k....

Za każdy podnoszony kamien dostaje się 5 pkt. siły na dodatek i warto je podnosic ! Bezsensu własciwie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem grę nwn2, ale z powodu tego, że gra mi resetowała kompa w ściesle określonych miescach musiałem pokombinowac. Zainstalowanie najnowszych sterowników do grafiki pomogło. Co to ma do ghotica? Ano to że po krótkich testów wróciłem aby go przejśc i z 2 zawieszeń (bez "where is guru". Poprostu zwykłe errory) na pół godziny spadło mi do 0:D Od tego momentu nie mam już problemu z ghotikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko... Czy to prawda, że umiejętności ulepszania pancerzy nie można nabyć u żadnego z nauczycieli? Podobno Ingvar z Klanu Młota powinien nauczać tej zdolności, ale nie ma takiej opcji. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 23:34, squeglee napisał:

Grzecznie pytam, o co chodzi z tym bugiem związanym z ulepszaniem szat magów? Ta umiejętność w ogóle nie działa!?


Niestety nie działa, trzeba czekać aż patch to naprawi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 23:44, e-pillot napisał:

A ja dzisiaj włączyłem sobie shadery na 2.0. Różnica w porównaniu z mniejszymi shaderami jest
kolosalna.


Naturalnie, że różnica jest spora... Szkoda tylko, że Twoja karta nie obsługuje najnowszych "wodotrysków" (HDR, Shadery 3.0). Mówię Ci - wtedy to dopiero gra nabiera rumieńców. ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie moje ścieżki zaprowadziły mnie na pustynie Varantu i co tam zobaczyłem nisko latające sęmpy hehe śmiech na sali jak to wygląda.
PS. Shadery 3.0 są The Best.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 02:37, kokosz88 napisał:

Właśnie moje ścieżki zaprowadziły mnie na pustynie Varantu i co tam zobaczyłem nisko latające
sęmpy hehe śmiech na sali jak to wygląda.
PS. Shadery 3.0 są The Best.:)


Pewnie dlatego niesko latają byś mógł je ubić :) Ja tam ze wszystkich krajobrazów najbardziej lubie Myrtanę ... Te drzewka i łąki ... Fajne swojskie klimaty ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 08:44, Misiekolxp001 napisał:

Mam problem z kodami prosze o pomoc jak klikne ~ to mam taką tabele.


W katalogu z grą w folderze Data stwórz katalog o nazwie _compiledImage i nastepnie w utworzonym katalogu stwórz kolejny folder o nazwie _Intern wtedy konsola powinna być czytelna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 08:45, cinus` napisał:

W katalogu z grą w folderze Data stwórz katalog o nazwie _compiledImage i nastepnie
w utworzonym katalogu stwórz kolejny folder o nazwie _Intern wtedy konsola powinna być
czytelna :)


To wszystko ??? Jakoś nie chce mi się wierzyc. Muszę to sprawdzić ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 08:53, YahooPL napisał:

To wszystko ??? Jakoś nie chce mi się wierzyc. Muszę to sprawdzić ...


Tak to wszystko ;) Mi to pomogło w stu procentach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się