Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 28.12.2006 o 19:24, sługa Innosa napisał:

> dziwny problem: gra się tnie, a jak kieruje wzrok bezimiennego w ziemie to mi ekran migocze

> na biało;/
> Ustawiłem wszystkie opcje graficzne na najniższe,a problem i tak jest.
> Mój komp: pentium 4 2.0gh, 512 ram, geforce 7600gs z najnowzszymi sterownikami.
> jakaś rada??
W opcjach wejdż w "Szczegółowość" i ustaw postprocessing na środek(ostatni suwak).

a co to da??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed premierą miałem przeczucie że g3 nie będzie godnym następcą 1 i 2 w które miałem okazje pograć. Miałem nadzieje że moje przeczucie się myli, niestety miało rację... Cuż poczekamy na dodatek może będzie lepszy i poprawi błędy wersji podstawowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 20:07, sps123 napisał:

czy jest jakiś program czy coś wogóle żeby gra tak długo nie zapisywała

Musisz miec duzo ram zeby szybciej sie zapisala gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 18:42, YahooPL napisał:

> YahooPL na jakiej grafie grasz i sprzęcie w Gothica ?

Zauważyłem to pytanie więc spiesze w odpowiedzią.

Ja gram na 512 Ramu, grafie GeForce 7600 GS i procek AMD Semron 2400+ 2.0 GHz. Oczywiście Tweakowałem
plik ini. co podniosło animację o 40 klatek wzwyż. Teraz jest już dobrze na minimalnych detalach
...

Mozesz mi wyslac plik ini ze swoja konfiguracja na tomek5738@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parę pytanek...

-jest jakiś quest z dowódcami orków poza barierą Vengardu?
-gdzie dostać narzędzia dla zamku, bo w ruinach nic nie ma...
-gdzie jest ten cholerny kowal Keldron, bo w zamku go jakoś nie zachaczyłem...
-chełm pierwszego paladyna: gdzie, jak go zdobyć, i czy można go zatrzymać...
-są jakieś zadania w okolicy Vengardu za które można dostać dużo reputacji u buntowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 20:10, Kakiekk napisał:

Przed premierą miałem przeczucie że g3 nie będzie godnym następcą 1 i 2 w które miałem okazje
pograć. Miałem nadzieje że moje przeczucie się myli, niestety miało rację... Cuż poczekamy
na dodatek może będzie lepszy i poprawi błędy wersji podstawowej.

Hej!wiece że g2 jest dłusze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 10:07, Andrzej-bielany napisał:

> Przed premierą miałem przeczucie że g3 nie będzie godnym następcą 1 i 2 w które miałem
okazje
> pograć. Miałem nadzieje że moje przeczucie się myli, niestety miało rację... Cuż poczekamy

> na dodatek może będzie lepszy i poprawi błędy wersji podstawowej.
Hej!wiece że g2 jest dłusze

Wiece gdzie jest korona adanosa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra wogóle jest jakaś zwalona. Ja mam Pentium D Core Duo 2.8 GHz, 1 GB RAM, GF 7600 GT i mi się tnie na minimalnych. Czy ktoś wie dlaczego?? Bo gierka w sumie jest fajna ale gdyby nie te kosmiczne wymagania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 10:05, Przemek t74 napisał:

-jest jakiś quest z dowódcami orków poza barierą Vengardu?

Tak. Musisz i wszystkich zabić, dzięki czemu zwolnisz pierścień okrążenia wokół stolicy.

Dnia 29.12.2006 o 10:05, Przemek t74 napisał:

-gdzie dostać narzędzia dla zamku, bo w ruinach nic nie ma...

Wszędzie. W każdym mieście można je kupić, w większości skrzyń znaleźć. Dość czasochłonne zadanie, jednak narzędzia znajdują się praktycznie same, podczas rozgrywki.

Dnia 29.12.2006 o 10:05, Przemek t74 napisał:

-gdzie jest ten cholerny kowal Keldron, bo w zamku go jakoś nie zachaczyłem...

W nocy przetrząśnij wszystkie komnaty sypialne na dziedzińcu. Kowal powinien spać w pobliżu kowadła. :P

Dnia 29.12.2006 o 10:05, Przemek t74 napisał:

-chełm pierwszego paladyna: gdzie, jak go zdobyć, i czy można go zatrzymać...

W Geldern, leży na szafce w siedzibie tych "mniej ważnych" szamanaów, obok chatki maga ognia.

Dnia 29.12.2006 o 10:05, Przemek t74 napisał:

-są jakieś zadania w okolicy Vengardu za które można dostać dużo reputacji u buntowników?

Jedyne co mi przchodzi teraz do głowy, to zlikwidowanie pierścienia okrążenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 19:50, myszyn10 napisał:

> > dziwny problem: gra się tnie, a jak kieruje wzrok bezimiennego w ziemie to mi ekran
migocze
> > > > na biało;/
> > Ustawiłem wszystkie opcje graficzne na najniższe,a problem i tak jest.
> > Mój komp: pentium 4 2.0gh, 512 ram, geforce 7600gs z najnowzszymi sterownikami.

> > jakaś rada??
> W opcjach wejdż w "Szczegółowość" i ustaw postprocessing na środek(ostatni suwak).
a co to da??

Ekran nie będzie migał już na biało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem paskudnego buga. Nie mogłem znaleźć kilku NPC i owego kowala w zamku, więc zdesperowany wpisałem ''goto Keldron''. Przeniosło mnie w jakieś miejsce w niebie otoczone barierą. Ci ludzie stali na barierze i w końcu ginęli. Może ty też masz coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2006 o 10:37, pitors89 napisał:

Ta gra wogóle jest jakaś zwalona. Ja mam Pentium D Core Duo 2.8 GHz, 1 GB RAM, GF 7600 GT i
mi się tnie na minimalnych. Czy ktoś wie dlaczego?? Bo gierka w sumie jest fajna ale gdyby
nie te kosmiczne wymagania....

zwalony to ty masz kontakt z mozgiem;) (swoja droga ja tez) mi na ath xp2500+(socketA) 1gb ram gf 7600gt(wersja agp) gierka smigala bez problemow na srednich detalach oczywiscie w standardowej rozdzielczosci 1024x768(bez zadnych modyfikacji plikow) na maksymalnych tez dalo sie grac tylko juz za czesto zdarzalo sie jej przycinac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj... Ja mam GeForce 6600 Silent Pipe II, Athlona 64 300 i 1 gb ram, używam Gothic Tweaka , zwiększyłem pamięć wirtualną i na średnich detalach często zdarza się przycinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 16:00, Piotrek B. napisał:

Co mozna zrobić z wyskakujacym podczas gry oknem "Where is the guru ?" i dlaczego to się pojawia
?

Ponawiam pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie mogę znaleźć miecz jednoręczny który zadaję więcej obrażeń od półtora ręcznego. Szukam wszędzie i nie mogęznaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się