Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Mam takie pytanie: Zdobyłem Moc Przodków (Nordmar) i zlecono mi wybicie obozów orków. Wybiłem wszyściutkie obozy z tej mapki(patrz niżej) i kopalnię, lecz questa wciąż nie mogę zaliczyć. Czyżby bug czy jakiś obóz został? ;>

20071114174851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 17:15, mlynar911 napisał:

ja myśle że g3 jest najłatwiejsza ze wszystkich części gothic ;]

Też tak sądzę... Zależy na jakim poziomie trudności się gra. Jest dosyć łatwy, ale i bardziej (według mnie) rozbudowany, choćby od 2. Jest prostszy, dlatego aby przechodzenie go wiele razy nie nużyło (kłopotanie się z jednym zadaniem, które wczesniej nie sprawiało problemów). Monstrualne wymagania - to już nie jest łatwe dla mojego dobrego PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z instalacją. Szukałem już na forum, chciałem założyć nowy temat ale zauważyłem, że większość odpowiedzi to i tak linki tutaj..

Może mi ktoś powiedzieć ile miejsca potrzebuje Gothic 3 na partycji systemowej? Kiedy próbuje zainstalować grę (kiedyś już się udało i działało dobrze..) instalator podaje dużą ilość miejsca potrzebnego w domyślnym katalogu na dysku C. Kiedy zmieniam ścieżkę na inny dysk, ilość wymaganego miejsca na dysku C się nie zmniejsza a na tym który wybrałem wynosi 0. Skutkiem tego instalator nie pozwala mi zacząć instalacji (komunikat o zbyt małej ilości miejsca na dysku. Dodam jeszcze tylko że na partycji systemowej mam trochę ponad 1 GB a na tej drugiej ponad 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.11.2007 o 19:08, pawelez napisał:

Mam pewien problem z instalacją. Szukałem już na forum, chciałem założyć nowy temat ale zauważyłem,
że większość odpowiedzi to i tak linki tutaj..

Może mi ktoś powiedzieć ile miejsca potrzebuje Gothic 3 na partycji systemowej? Kiedy próbuje
zainstalować grę (kiedyś już się udało i działało dobrze..) instalator podaje dużą ilość miejsca
potrzebnego w domyślnym katalogu na dysku C. Kiedy zmieniam ścieżkę na inny dysk, ilość wymaganego
miejsca na dysku C się nie zmniejsza a na tym który wybrałem wynosi 0. Skutkiem tego instalator
nie pozwala mi zacząć instalacji (komunikat o zbyt małej ilości miejsca na dysku. Dodam jeszcze
tylko że na partycji systemowej mam trochę ponad 1 GB a na tej drugiej ponad 8.


mi też tak jest ale normalnie się instaluje to nie wiem ocb. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia Ci powiem(ale nie wiem czy o to chodzi) że trzeba, gdy się dysk na którym chce się zainstalować grę, wybiera, trzeba kliknąć dalej a potem wstecz i znów dalej ;-) A potem powinna gra się zainstalować ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CO LEPSZE? GOTHIC2 CZY 3 ???

Moim zdaniem dobrym pomysłem było w Gothicu3 dodania paska ekwipunku.
Każdy kto grał w Gothica2 wie jakie wkurzające jest to, że gdy np. straci się troche hp, albo many trzeba otwierać ekwipunek, kliknąć miksturę, zamknąć ekwipunek, albo gdy mag ma setki runek, i może używać tylko 7 naraz. Po co mu broń, skoro posługuje się tylko czarami?
założę się, że w trójce każdemu się podoba ten pasek.
Aby wypić miksturę nie trzeba sięgać do ekwipunku, nie trzeba mieć kuszy, jeśli się nie chce, ...
Dla mnie gothic 3 jest zdecydowanie lepszy od 1i2części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Troche mnie dziwią te "niskie" na swój sposób wymagania minimalne gotrhica na stronce gram.pl. Jeśli takie są to powinno u mnie nie tak znowu najgorzej chodzic:) Jutro pożyczam gothica3 na próbę od kolegi i jakby co to kupuję w najbliższym czasie dal siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 08:12, piotr.kwazi napisał:

...
Dla mnie gothic 3 jest zdecydowanie lepszy od 1i2części.


w g2 można było się napić klawiszami k i h chyba bez kodów. Ja uważam że pozostałe części były lepsze. Miały jakąś ciekawszą fabułę i jakiś poziom trudności. A w g3 poprostu wszystko za łatwo idzie i czasami z rozmowy wcale nie wynika główny wątek questu. Ale każdy ma swój gust i typ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 08:26, Irc100 napisał:

Dla mnie też bo mam 2.25 GB ramu....i działa spokojnie na dużych...

Dziwne, ja już myślałem że to z powodu silnika graficznego się tak tnie. Gram na maksymalnych bo się tnie tak samo jak na minimalnych O_o... naprawdę dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:12, Yanek12 napisał:

> Dla mnie też bo mam 2.25 GB ramu....i działa spokojnie na dużych...
Dziwne, ja już myślałem że to z powodu silnika graficznego się tak tnie. Gram na maksymalnych
bo się tnie tak samo jak na minimalnych O_o... naprawdę dziwne.

Ta gra po prostu tak ma... Starczy 3-letni procesor, 2-letnia karta graficzna, duuuuuuuuużo RAM-u i grasz na maksymalnych detalach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:14, Mściwój napisał:

> bo się tnie tak samo jak na minimalnych O_o... naprawdę dziwne.
Ta gra po prostu tak ma... Starczy 3-letni procesor, 2-letnia karta graficzna, duuuuuuuuużo
RAM-u i grasz na maksymalnych detalach...

RAM mam dużo :P procesor b.dobry, karta graficzna GeForce 9500 GT (Direct 10), kupiona parę miesięcy temu. Nic nie powinno przeszkadzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:17, Yanek12 napisał:

> > bo się tnie tak samo jak na minimalnych O_o... naprawdę dziwne.
> Ta gra po prostu tak ma... Starczy 3-letni procesor, 2-letnia karta graficzna, duuuuuuuuużo

> RAM-u i grasz na maksymalnych detalach...
RAM mam dużo :P procesor b.dobry, karta graficzna GeForce 9500 GT (Direct 10), kupiona parę
miesięcy temu. Nic nie powinno przeszkadzać.

Jakby Ci to powiedzieć...GeForce 9500 GT jeszcze nie istnieje, a 8500 GT jest bardzo słaby...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 17:22, Mściwój napisał:

Jakby Ci to powiedzieć...GeForce 9500 GT jeszcze nie istnieje, a 8500 GT jest bardzo słaby...

Hah sorrki masz rację :P 8500 GT. No nie wiem jakby ci to powiedzieć. Mi hula wszystko na max detalach -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Boże....instalowałem Gothica 3 trzy razy w życiu [nie licząc reinstali] (teraz czwarty) i za każdym razem wyskakiwał mi inny bug:P Teraz chce zainstalować i sprawdzić ile ma pzeciętnie klatek na mym kompie. (GF 8800 GTX, 4 GB, C2Q 2.4)Może będzie ze 20...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za dwa posty pod rząd.Otóż wyskakuje mi znowu ten sam błąd.Reinstal nie pomógł, w pomocy nic nie znalazłem.Gra jest orginalna (jak chcecie dowodów to mogę pokazać zarejestrowane gry).Zna ktoś rozwiązanie?

p.s. Płyta jest włożona;)

20071115201252

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować tego:

Błąd:
Uruchamiasz grę i pojawia ci się żądanie włożenia płyty DVD pomimo że płyta już jest w napędzie

Rozwiązanie:
-Uruchom z DVD Gothica: "Support\DrvSetup.exe", to zainstaluje poprawne sterowniki których potrzebujesz.

Jeśli pojawią ci się jeszcze jakieś problemy sprawdź czy nie ma odpowiedzi tutaj:
http://forum.worldofplayers.de/forum/showthread.php?p=2506811&#post2506811

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:08, Matias16162 napisał:

Pytanko: Czy na 7600GS g3 pójdzie mi naśrednich płynnie? Mam 2gb ram.
Mój radeon x1600pro się spalił :((


Ja na 7600Gt gram na max :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 22:56, Ecko09 napisał:

> Pytanko: Czy na 7600GS g3 pójdzie mi naśrednich płynnie? Mam 2gb ram.
> Mój radeon x1600pro się spalił :((

Ja na 7600Gt gram na max :D

ale jest drozszy i lepszy. ja na karte mam maks 300 zeta. i potrzebuje tylko do gothic 3 ja. nie bawie sie z karta ktora obslozy dx10, bo i tak w 2009-2010 bede zmienial pod gothic 4: genesis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się