Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 15.12.2007 o 13:09, Tajemnic napisał:

Możesz przyzwać historyhelpera, u którego możesz zwiększyć sobie wszystko - w tym reputację.


A możesz wytłumaczyć jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku musisz w G3.ini zmienić testmode=0 na testmode=1. Nie chce mi się dalej tłumaczyć, więc kopiuję z G3Map.
To activate Marvin-Mode you have to key "marvin" (without " ") during a running Game (without any specific window like in Gothic I/II). The writing "marvin mode enabled" flashes up! To enable Marvin-Mode you have to key "marvin" again!
After activating Marvin-Mode you can open and close the console with [^] -taste and put in cheats and codes for Items or Skills.
Dodam tylko, że chodzi im o tyldę.
W okienku które się pojawi wpisz:
spawn sh
I to chyba na tyle. Nie wykorzystywałem go, więc nie wiem czy działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 14:00, Tajemnic napisał:

Człowieku... Znasz angielski? Pisze, że Marvina wpisuje się poza jakimkolwiek okienkiem nie
tak jak w G1/GII. Rozumiesz?


Czyli co? Wczytuje save i już moge wpisac? Zreszta mi to wisi...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien, czy najpierw nie trzeba jeszcze zmienić tego Test Mode=false na TestMode=true. Jak ostatnio grałem po raz szósty, to się bawiłem w dodawanie punktów umiejętności. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 14:11, Irc100 napisał:

Nie ma czegoś takiego jak "testmode=0" może chodzi ci o testmode: false na true ?

Tak, dokładnie tak. Za późno to zauważyłem i przeedytowałem posta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 14:06, Tajemnic napisał:

Nie jestem pewien, czy najpierw nie trzeba jeszcze zmienić tego Test Mode=false na TestMode=true.
Jak ostatnio grałem po raz szósty, to się bawiłem w dodawanie punktów umiejętności. :)


to false na true to już daaawno mam zmienione ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra działa. Jakiś typek się pojawia i mi daje co tam chcę. Ale gdzie powinno sie wpisać marvin ? Bo wpisywałem wszędzie i działało ale wole wiedzieć gdzie sie powinno wpisywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 14:27, Tajemnic napisał:

Nigdzie konkretnie. Po prostu na ekranie gry, bez jakichkolwiek ekwipunków, kart postaci, czy
ksiąg czarów.

hej ale jak? Chcę prawdzic tego storyhelpera. Biore spawn storyhelper i nic. Że niby źle. Jak to się wpisuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 16:38, Matias16162 napisał:

> W ogóle nie trzeba wpisywać mavin. wystarczy w konsoli napisać "spawn sh" i już...
z małych liter?


Nie wiem, czy dobrze pamiętam, ale... ma to znaczenie? Jeśli tak, to chyba z małych. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.12.2007 o 16:38, Matias16162 napisał:

> W ogóle nie trzeba wpisywać mavin. wystarczy w konsoli napisać "spawn sh" i już...
z małych liter?


Tak jak napisałem. To co tu napisałem to po prostu wkleiłem i w grze też wklejałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się