Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

ja mam niezłego kompa, i od czasy do czasu mi sie zacina, a gram na największych detalach. ta gra jest jakaś zwalona jesli chodzi o wymagania, bo tak ogolnie to ją uwielbiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a jak nie trafi na własciwy zestaw

Dnia 20.02.2008 o 10:33, castlerock napisał:

to i 4 GB ramu nie pomoże) beda ściny i nie ma zmiłuj


No to szkoda , że nikt nie testował gry pod takim właśnie kątem , a jeżeli testował , to taka informacja powinna być w wymaganiach gry.Nie kupuj płyty Gigabyte pod procek C2D itp. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> hehe żeby mieć taki sprzęt jak proc 3.0 lub 4GB ramu trzeba miec niezły zasilacz

daj spokój nie gadajmy o zasilaczach, bo to jest szczegół - idac tym tokiem myślenia za chwilę bedziemy gadać o gniazdkach jakie maja być mocne zeby zasilacz działal, potem przejdziemy do instalacji elektrycznej w budynku itd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 10:40, castlerock napisał:

>> hehe żeby mieć taki sprzęt jak proc 3.0 lub 4GB ramu trzeba miec niezły zasilacz


daj spokój nie gadajmy o zasilaczach, bo to jest szczegół - idac tym tokiem myślenia
za chwilę bedziemy gadać o gniazdkach jakie maja być mocne zeby zasilacz działal, potem
przejdziemy do instalacji elektrycznej w budynku itd ;)

taa ja mam proca 2,4 i 1,5 GB a przez zasilacz moge urzywać tylko 1GB ramu i 2,0 proca;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wam za pomoc już odnalazłem Xardasa ale ciężko było... Hehe znowu mam pytania. No więc znalazłem Xardasa on mi kazał przynieść pieć artefaktów. A gdzie mam te pieć artefaktów szukać i kto je ma ? I gdzie te ktoś jest ? I co będę miał zrobić żeby te pieć artefaktów wziąść no na przykład jak ,,'''' ktoś ma artefakt to co tak po prosu mi go da czy coś będzie chciał ? Jak będzie coś chciał to co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 12:54, HEB napisał:

Dzięki wam za pomoc już odnalazłem Xardasa ale ciężko było... Hehe znowu mam pytania.
No więc znalazłem Xardasa on mi kazał przynieść pieć artefaktów. A gdzie mam te pieć
artefaktów szukać i kto je ma ? I gdzie te ktoś jest ? I co będę miał zrobić żeby te
pieć artefaktów wziąść no na przykład jak ,,'''' ktoś ma artefakt to co tak po prosu
mi go da czy coś będzie chciał ? Jak będzie coś chciał to co ?

przecież xardas wszystko mówił masz je szukać na pustyni varantu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 12:54, HEB napisał:

Dzięki wam za pomoc już odnalazłem Xardasa ale ciężko było... Hehe znowu mam pytania.
No więc znalazłem Xardasa on mi kazał przynieść pieć artefaktów. A gdzie mam te pieć
artefaktów szukać i kto je ma ? I gdzie te ktoś jest ? I co będę miał zrobić żeby te
pieć artefaktów wziąść no na przykład jak ,,'''' ktoś ma artefakt to co tak po prosu
mi go da czy coś będzie chciał ? Jak będzie coś chciał to co ?


1 Artefakt ma Demon z Gothy. [Zabijamy go i zabieramy artefakt]
2 Artefakt jest w Nordmarze, w którymś z "Grobowców Przodków" [Zabijamy umarlaka który go ma]
3 Artefakt ma przywódca orków w Trelis [można bo zabić i zabrać mu artefakt, bądź zapłacić mu za niego 50.000 sztuk złota]
4 Artefakt jest w świątyni All Shedim w Varancie [Do tej dostaniemy się zbierając 5 kluczy - Zbierać będziesz je w misjach w Mora Sul i w jej okolicach.]
5 Artefakt jest w świątyni na południe od Mora Sul [w dół na mapie] [To samo co w poprzedniej świątyni]


http://vgmaps.com/Atlas/PC/Gothic3-WorldOfGothic.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artefakty Adanosa są rozsiane po całym świecie G3 - dwa są w Myrtanie, dwa w Varancie a jeden w Nordmarze. Ich dokładne położenie jest zaznaczone na dołączonej mapie (z lewej strony jest też opis kto dokładnie je ma).
W skrócie:
- Artefakt z Gothy zdobywasz zabijając demona i przeszukując jego zwłoki.
- Artefakt z Nordmaru znajduje się w jednym z grobowców.
- Artefakt z Trelis jest u orkowego przywódcy miasta który odda Ci go jeśli wykonasz dla niego questa.
- Obydwa artefakty z Varantu znajdują się w świątyniach do których najpierw musisz znaleźć klucze.

20080220130204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 13:19, Matix123 napisał:

Mam pytanie czy istnieje teleport do wieży xsardasa


Istnieje. Jeżeli pamiętam jest gdzieś w jego wieży ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahah to było mocne :)
Ja mam listwe podłączoną do drugiej listwy a tą drugą listwę do bardzo porządnego gniazdka :
Zasilacz mam 400W xD
No a na RAM sobie poczekam bo "niedoszła przesyłka od kuriera jeszcze" ... grrr.... zakupy przez internet to tragedia ;/
Zależy jeszcze na jakiej rozdzielce się gra. Np. mi pójdzie na maksa na moim PC ale w 800x600, a gra wygląda całkiem nieźle na nisko-średnich w 1280x1024. Rozdzeilka ma dużo do rzeczy. Nie mówimy o przypadku gothicsheep który grał na 256 RAM w rozdzielce 500x ileś tam na minimalnych xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 13:19, Matix123 napisał:

Mam pytanie czy istnieje teleport do wieży xsardasa


Leży na stole koło xardasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabiłem demona z Gothy i chciałem wziąść co on ma a ten ludek co nim jestem powiedział nie ma tu nic ciekawego to gdzie jest ten artefakt ? A i byłem w świątyni na południu od Mora Sul mam 2 klucze a gdzie jest wejście do tej świątyni ? byłem koło niej i chodziłem w kółko i nie ma wejścia ? A artefakt ma przywódca orków a przywódcą orków jest ten w trelis i żeby do niego wejść trzeba mieć reputacji 75% Trelis to ten gostek ma artefakt czy kto inny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:13, HEB napisał:

Zabiłem demona z Gothy i chciałem wziąść co on ma a ten ludek co nim jestem powiedział
nie ma tu nic ciekawego to gdzie jest ten artefakt ?


Ten artefakt to pierścień adanosa dający +50 do HP i jest w ekwipunku demona.

Dnia 20.02.2008 o 15:13, HEB napisał:

A i byłem w świątyni na południu
od Mora Sul mam 2 klucze a gdzie jest wejście do tej świątyni ? byłem koło niej i chodziłem
w kółko i nie ma wejścia ?


Nie martw się też z tym miałem problem :P Wejście nie różni się niczym od reszty ściany. Musisz w pewnej odległości od niej stanąć a pojawi się odpowiednia opcja. Pamiętam też że wejście nie było od strony niewolników co tam kopią tunele. Poza tym dwa klucze to za mało. Musisz mieć 5.

Dnia 20.02.2008 o 15:13, HEB napisał:

A artefakt ma przywódca orków a przywódcą orków jest ten w
trelis i żeby do niego wejść trzeba mieć reputacji 75% Trelis to ten gostek ma artefakt
czy kto inny ?


Tak ork w środku nazywa się Vak. Będziesz miał opcję kupić od niego artefakt (naszyjnik) za 50 000 sztuk złota albo zabić go wszczynając tym samym bunt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.02.2008 o 15:27, YahooPL napisał:

Ten artefakt to pierścień adanosa dający +50 do HP i jest w ekwipunku demona.


Ale ekwipunek demona to to że się podejdzie pojawi się napis demon z Gothy i ja naciskam i on mówi ,,Nie ma tu nic ciekawego'''' O to chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:30, HEB napisał:

Ale ekwipunek demona to to że się podejdzie pojawi się napis demon z Gothy i ja naciskam
i on mówi ,,Nie ma tu nic ciekawego'''' O to chodzi ?


Bug gry
Wczytaj poprzedni stan [mam nadzieję że często robiłeś zapisy...]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:30, HEB napisał:

Ale ekwipunek demona to to że się podejdzie pojawi się napis demon z Gothy i ja naciskam
i on mówi ,,Nie ma tu nic ciekawego'''' O to chodzi ?


Tak powinno wyskoczyć okienko z pierścieniem więc:
1. Wziąłeś już i nie zauważyłeś, że masz go w ekwipunku (sprawdź).
2. Nie wziąłeś za pierwszym razem i ekwipunek demona zdążył już wyparować.

Jeśli zdarzyło Ci sie to co w drugim punkcie to:
1. Zacznij grę od nowa bo juz jej nie ukończysz.
2. Spróbuj przywołać pierścień za pomocą kodu.

Aktywacja kodów jest niezwykle prosta. W Gothicu 3 musisz edytować plik ge3.ini, który znajduje się w folderze z grą, w katalogu „Ini” (przykładowa ścieżka dostępu -> E:\Gothic 3\Ini\ge3.ini). Znajdź w tym pliku wers:

TestMode=false
i zamień go na:
TestMode=true

Kody które Cię interesują to:

give It_Artefact_Ring_01 1
give It_Artefact_Ring_02 1
spawn It_Artefact_Ring_01
spawn It_Artefact_Ring_02

Któryś z powyższych kodów powinien zadziałać. Spawn materializuje przedmiot przed Tobą a give dodaje go do ekwipunku. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem nie mam takiego pliku

Zobacz : na obrazku jest troche nie widoczny kamerą robiłem :-)

20080220154800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2008 o 15:48, HEB napisał:

Mam mały problem nie mam takiego pliku

Zobacz : na obrazku jest troche nie widoczny kamerą robiłem :-)

Na tym obrazku nic nie widać. Zrób zrzut ekranu klawiszem "Print Screen" (Prt Scr), wrzuć do Painta, zapisz jako .JPG i wtedy wrzuć na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się