Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2009 o 18:29, Gumiś2 napisał:

A wejdź w ten link, będzie pisało :P U mnie tam wszystko było OK, chociaż sam nie pamiętam,
komu oddawałem ;]



Ok. Bede musial to sprawdzic. U mnie moze tez bedzie ok. Mam nadzieje przynajmniej xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 15:17, Desann235 napisał:

Co mam zrobić w queście "Paladyn Konrad chce z powrotem swoją magie"? Jak mam mu tą magie
przywrócić? Z góry dzięki za odpowiedź.

Tak jak mówili poprzednicy, musisz dać mu błogosławiony Ognisty Puchar. Jak zbierzesz 12 to idź do Klasztoru Magów Ognia w Nordmarze, to przywróci magię. Ciekawe jest też odbijanie miast - pomoc paladynów jest nieoceniona no i jeszcze wymiatają! ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:12, Kalejdoskop86 napisał:

> Co mam zrobić w queście "Paladyn Konrad chce z powrotem swoją magie"? Jak mam mu
tą magie
> przywrócić? Z góry dzięki za odpowiedź.
Tak jak mówili poprzednicy, musisz dać mu błogosławiony Ognisty Puchar. Jak zbierzesz
12 to idź do Klasztoru Magów Ognia w Nordmarze, to przywróci magię. Ciekawe jest też
odbijanie miast - pomoc paladynów jest nieoceniona no i jeszcze wymiatają! ^^


Ja odbilem wszystkie przed zebraniem pucharow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to następne pytanie: Otóż powili zbliża się wszystko do szczęśliwego końca. Moja postać jest silna, mam już wszystkie artefakty Adanosa, niedługo skończę grę itd. dlatego powoli zaczynam się gotować do gry na kodach. A więc moje pytanie brzmi: Czy w Gothicu III jest taka sama możliwość jak w poprzednich częściach że po aktywacji kodów możesz się wcielić w dowolne zwierzę i NPC''a w grze poprzez przyciśnięcie danego klawiszu(W poprzednich częściahc było to "o")? A jeśli tak to proszę podać jak to zrobić, który przycisk do tego służy itd. Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem na patchu 1.6
SanFord chce dostać 15 worków pszenicy z zagrody północnej. Ja tam tylko znalazłem 10. Gdzie jest reszta? Właściciel farmy wspominał coś o złodziejach zboża. Mieli oni być w twierdzy palladynów. No to poszedłem do lasu i pokonałem tych ożywieńców. Zadania mi niestety gra nie zaliczyła... A worków pszenicy tam nie było.
P.S.- Może jest to trochę niejasno napisane, bo myśli nie mogę zebrać. Cały dzień choruję (38 st. gorączki, tylko teraz 37). No więc proszę o jakąś wyrozumiałość. Jak się tak cały czas w łóżku leży to później ciężko się skupić. :)
EDIT: Literówka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 22:20, Pacojana napisał:

Filmik nie najlepszy ale czasem ma dobre teksty jak z tym, że postawimy na drewnie chatki.

hehehe wymiata :D

cytat
"dobra...a teraz PAROWANIE Z ŁUKU, jesli celujemy wprost w przeciwnika nie ginie..a dlaczego? ponieważ żeby go zabić trzeba nacelować nad nim" :D :D

albo: "jak na te parametry grafika nie jest zanajlepsza...powinna byc dużo, duzo.....lepsza " :D

"gra ma tyle błedów że nietrudno ich przeoczyć" :D

i najlepsze: "klimat nie jest zanajlepszy ponieważ żeby dostrzec tu cos w ogóle trzeba mieć mocnego kompa i grafikę na fulla"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 19:16, Izrafel92 napisał:

Ja odbilem wszystkie przed zebraniem pucharow ;)

Ja również, aczkolwiek paladyni z Ognistymi Pucharami pomagają, i to bardzo, ale można odbić miasta bez ich pomocy. Łatwiej jest z Paladynami, a trochę trudniej samemu lub z ew. pomocą rebeliantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 21:09, Kalejdoskop86 napisał:

> Ja odbilem wszystkie przed zebraniem pucharow ;)
Ja również, aczkolwiek paladyni z Ognistymi Pucharami pomagają, i to bardzo, ale można
odbić miasta bez ich pomocy. Łatwiej jest z Paladynami, a trochę trudniej samemu lub
z ew. pomocą rebeliantów.



Jak juz maja te puchary moga czarowac? Nie wiem, bo przeszedlem gre tyko jako neutralny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:15, Izrafel92 napisał:

Jak juz maja te puchary moga czarowac? Nie wiem, bo przeszedlem gre tyko jako neutralny.

Ja przeszedłem grę po stronie Innosa, a drugi raz wczytałem jakiegoś save''a przed podjęciem wyboru i przeszedłem po stronie Xardasa. Przez bugi nie mogłem znaleźć 12. Ognistego Puchara, nie było go zwyczajnie, ale czytałem, że po oddaniu ich Magom Ognia w Klasztorze w Nordmarze, a następnie wręczenie ich paladynom przywróci magię, ale tylko paladynów i pomogą nam np. podczas rebelii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:19, Kalejdoskop86 napisał:

> Jak juz maja te puchary moga czarowac? Nie wiem, bo przeszedlem gre tyko jako neutralny.

Ja przeszedłem grę po stronie Innosa, a drugi raz wczytałem jakiegoś save''a przed podjęciem
wyboru i przeszedłem po stronie Xardasa. Przez bugi nie mogłem znaleźć 12. Ognistego
Puchara, nie było go zwyczajnie, ale czytałem, że po oddaniu ich Magom Ognia w Klasztorze
w Nordmarze, a następnie wręczenie ich paladynom przywróci magię, ale tylko paladynów
i pomogą nam np. podczas rebelii.



Przez bugi? tzn.? Ja mam 9 i wiem dokladnie, gdzie reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:21, Izrafel92 napisał:

Przez bugi? tzn.? Ja mam 9 i wiem dokladnie, gdzie reszta.

No zebrałem 11 pucharów i 12 nigdzie nie ma. Dokładnie szukałem tam, gdzie pokazywała mapka i nie było go niestety. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 00:24, Kalejdoskop86 napisał:

> Przez bugi? tzn.? Ja mam 9 i wiem dokladnie, gdzie reszta.
No zebrałem 11 pucharów i 12 nigdzie nie ma. Dokładnie szukałem tam, gdzie pokazywała
mapka i nie było go niestety. ;(



Ja mam 9.

10 ma

Spoiler

Kupiec w Mora Sul. Dokladnie wiem, ktory. Mowil, ze mi go da za questa.



11.
Spoiler

Ma mag w jaskinie niedaleko Montery.


12.
Spoiler

Ma Milten w klasztorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Gothic 3 zasluguje jedynie na 3 (dopuszczajacy) ma wiele bledow tak jak ten zalosny (majac postac na 63lvlu zwykly milutki wilczek nie ma ze mna problemow gdyz biorac zamac aby mu przysadzic mieczykiem postac sie zacina i stoi w miejscu nie moge nawet wlaczyc plecaka aby wypic jakas miksturke zycia lub zjesc jakies zielsko... To nie wina kompa bo u ziomka dzieje sie tak samo :/ PORAZKA) i brakuje klimatu z poprzednich czesci a do tego hardcore''owe wymagania przerastaja mozliwosci gry!!!
Wolalem 1 i 2 z kochanym dodatkiem "noc kruka" najlepszy klimat i nienajgorsza jak na tamte czasy grafa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 02:13, Wrona Hiero napisał:

Jak dla mnie Gothic 3 zasluguje jedynie na 3 (dopuszczajacy) ma wiele bledow tak jak
ten zalosny (majac postac na 63lvlu zwykly milutki wilczek nie ma ze mna problemow gdyz
biorac zamac aby mu przysadzic mieczykiem postac sie zacina i stoi w miejscu nie moge
nawet wlaczyc plecaka aby wypic jakas miksturke zycia lub zjesc jakies zielsko... To
nie wina kompa bo u ziomka dzieje sie tak samo :/ PORAZKA) i brakuje klimatu z poprzednich
czesci a do tego hardcore''owe wymagania przerastaja mozliwosci gry!!!
Wolalem 1 i 2 z kochanym dodatkiem "noc kruka" najlepszy klimat i nienajgorsza jak na
tamte czasy grafa...



Piszesz teraz o podstawce G3 czy o ZB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 02:15, Izrafel92 napisał:

Piszesz teraz o podstawce G3 czy o ZB ?



O samym Gothicu trzecim, jako ze sie zalamalem po zakupie G3 to nawet nie chce patrzec na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 02:23, Wrona Hiero napisał:

A i zapomnialem o jednym!!!
Grajac magiem ciezko dostac silniejsze runy co sprawia wiele zawodu graczom lubiacym
sie poparac magia w RPG-ach



W g3 wcale nie jest tak ciezko dostac dobre czary. Wystarcz sie nauczyc. Sam bardzo szybko przywolywalem demona. Mowisz o ZB ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mowie o Zmierzchy Bogow tylko o samym, podstawowym Gothicu 3 jak pisalem wyzej...
Moim zdaniem jest naprawde ciezko zdobyc lepsze runy czy zdolnosci magiczne mozna nawet powiedziec ze ZBYT ciezko... Jak dla mnie ogolem poziom magii w G3 jest strasznie slabo rozwiniety porownojac np. do Baldur''s Gate czy Dungeon Siege

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2009 o 02:43, Wrona Hiero napisał:

Nie mowie o Zmierzchy Bogow tylko o samym, podstawowym Gothicu 3 jak pisalem wyzej...
Moim zdaniem jest naprawde ciezko zdobyc lepsze runy czy zdolnosci magiczne mozna nawet
powiedziec ze ZBYT ciezko... Jak dla mnie ogolem poziom magii w G3 jest strasznie slabo
rozwiniety porownojac np. do Baldur''s Gate czy Dungeon Siege



Hm. Mnie tam akurat bradzo dobrze sie gralo magiem. Czary niezle. Prastara wiedza wszedie do zdobycia z pulpitow. Nie jest zle ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się