Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 14:29, YahooPL napisał:

Zlikwidowanie takiego błędu zajmuje 60 megabajtów ??? Wolne żarty ...


Sam się temu dziwiłem, ale wszędzie tak pisze, że ten patch poprawia tylko ten jeden błąd... sam nie ściągałem tego patcha, bo mi taki błą się nie przytrafił, więc nie widziałem sensu ściągania go :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:32, pati210 napisał:

sory ale mam troche nietypowe pytanie czy G3 będzie chodzić na zintegrowanej karcie graficznej
prosze o odpowiedź

Nie,Gothic nie obsługuje zintegrowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:32, pati210 napisał:

sory ale mam troche nietypowe pytanie czy G3 będzie chodzić na zintegrowanej karcie graficznej
prosze o odpowiedź


no nie bo trza shardey 3 i inne bajery by normalnie chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie jaki jest najprostrzy sposób na zdobycie zaklęcia amnezji ???
Albo jak wykonać quest z listą dla lichwiarza w Monterze ? Zabrałem mu tą listę ale nakrył mnie na tym i jak chce mu ją oddać to nie chce ze mną gadać :( Proszę o pomoc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:26, donaan napisał:

Czy żeby mieć 75% u assasynów musze zabić 2 magów wody ?:P bo mam 70% i mi wychodzi że inaczej
nie da rady


Jeśli nie chcesz zabijać Rhobara, to tak, musisz zabić 2 magów wody. Polecam Cronosa i Vatrasa lub Riordana, bo nic konkretnego nie robią. A jak chcesz, to możesz być po stronie koczowników i po prostu wybić wszystkich w Ishtar, ale na to już chyba za późno :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:51, Ufo2 napisał:

> Czy żeby mieć 75% u assasynów musze zabić 2 magów wody ?:P bo mam 70% i mi wychodzi że
inaczej
> nie da rady

Jeśli nie chcesz zabijać Rhobara, to tak, musisz zabić 2 magów wody. Polecam Cronosa i Vatrasa
lub Riordana, bo nic konkretnego nie robią. A jak chcesz, to możesz być po stronie koczowników
i po prostu wybić wszystkich w Ishtar, ale na to już chyba za późno :D

Hehe no dobra Cronosa to już mam na celowniku a Riordiana to chyba zabije i uciekne bo ich troche tam dużo jest ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:42, YahooPL napisał:

Mam pytanie jaki jest najprostrzy sposób na zdobycie zaklęcia amnezji ???
Albo jak wykonać quest z listą dla lichwiarza w Monterze ? Zabrałem mu tą listę ale nakrył
mnie na tym i jak chce mu ją oddać to nie chce ze mną gadać :( Proszę o pomoc ...


Po pierwsze to nie lichwiarz tylko zarządca niewolników:P
Po drugie, zaklęcie amnezji albo ze zwoju, ale podobij do 50(czy tam 100) prastarej wiedzy i się naucz w chramie Beliara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz też zabić Saturasa, bo za niego więcej kasy się dostaje, ale zabij go dopiero jak będziesz miał szatę Adanosa, bo wtedy jest niepotrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:53, Ufo2 napisał:

Po pierwsze to nie lichwiarz tylko zarządca niewolników:P
Po drugie, zaklęcie amnezji albo ze zwoju, ale podobij do 50(czy tam 100) prastarej wiedzy
i się naucz w chramie Beliara.


Wole kupić to u jakiegoś sprzedawcy. Zna ktoś jakiś konkretny adres ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:55, YahooPL napisał:

Wole kupić to u jakiegoś sprzedawcy. Zna ktoś jakiś konkretny adres ???


Szzerze mówiąc nie widziałem żadnego sprzedawcy ze zwojami, więc najlepiej idź do jakiejś skrzyni, "zasejfuj" i otwórz. Jak nie będzie zwoju, to wczytaj i jeszcze raz i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 14:58, Ufo2 napisał:

Szzerze mówiąc nie widziałem żadnego sprzedawcy ze zwojami, więc najlepiej idź do jakiejś skrzyni,
"zasejfuj" i otwórz. Jak nie będzie zwoju, to wczytaj i jeszcze raz i tak w kółko.


To przedstawia pewien problem :( Nie wiesz jak przekabacić tego "sprzedawcę niewolników" żeby dało mu się oddać listę ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już raz pszedłem gre i teraz za drugim razem chciałbym użyć kodów tylko nie znam ich czy zna ktoś kod na :

1-Teleport do nomory
2-Najlepszy miecz jednoreczny i łuk w grze ;)
3-Na kwiaty dla Treselotha z Nemory bo drugi raz mi sie ich niechce szukać te kwiaty nazywają się Lobelia Zielona
4-Słyszałem że można dzięki kodowi przenieść się do osoby której szukam jaky to jest kod??

Najważniejszy jest numer 3 ale reszta też by sie przydała prosze o szybką odpowiedź !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:17, Czarna śmierć napisał:

Czy wyświetla wam sie błąd przy wczytywaniu gry? Już nie pisze capslockiem.


Podaj treść błędu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się