Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 03.12.2006 o 15:46, Czarna śmierć napisał:

czyli jak mam pirata to nie bedzie chodzić?a ty masz orginał?


Jeśli masz pirata to znaczy że jesteś złodziejem. Tak ja mam oryginał bo nie mam sumienia okradać programistów, którzy ciężko pracowali by dać mi radość z grania w ich grę. Powodzenia z uruchamianiem gry :) Jak fajnie mieć oryginał Gothica III który chodzi płynnie na średnich detalach ... Nawet nie wiesz jakie to przyjemne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:56, YahooPL napisał:

> czyli jak mam pirata to nie bedzie chodzić?a ty masz orginał?

Jeśli masz pirata to znaczy że jesteś złodziejem. Tak ja mam oryginał bo nie mam sumienia okradać
programistów, którzy ciężko pracowali by dać mi radość z grania w ich grę. Powodzenia z uruchamianiem
gry :) Jak fajnie mieć oryginał Gothica III który chodzi płynnie na średnich detalach ... Nawet
nie wiesz jakie to przyjemne :D

Mam do ciegie jeszcze jedno pytanie gdzie moge kupić najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko.Gram w Gothica III już kilka tygodni.Nie mam żadnych problemów związanych z fabułą,ale mój problem dotyczy walki dwoma broniami.Mianowicie kto może mnie nauczyć walki dwoma broniami?Wiem,że to assasyni,ale prosiłbym o imie i miasto w jakim przesiaduje.
Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:58, Balder napisał:

Mam pytanko.Gram w Gothica III już kilka tygodni.Nie mam żadnych problemów związanych z fabułą,ale
mój problem dotyczy walki dwoma broniami.Mianowicie kto może mnie nauczyć walki dwoma broniami?Wiem,że
to assasyni,ale prosiłbym o imie i miasto w jakim przesiaduje.
Pzdr

Daro czy Dario, w Ben Erai jak dobrze pamiętam (to miasto nabjliżej Bakareshu), w Bakareshu od kolesia którego pokonasz na arenie i Silvia chyba (stoi odrazu pod miastem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo takich ludzi. Podstawowej walki uczy na przykład Angar w Mora Sul a mistrzostwa Ugrasal w Ishtar ( z tego co slyszalem to musisz zabic magów wody zeby tam sie dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:00, Czarkinson napisał:

Jest dużo takich ludzi. Podstawowej walki uczy na przykład Angar w Mora Sul a mistrzostwa Ugrasal
w Ishtar ( z tego co slyszalem to musisz zabic magów wody zeby tam sie dostać.

Oprócz wypełnienia wszystkich zadań na reputacje, to masz do wyboru (do 75% tylko żeby wejść) zabić 2 magów wody ew króla Rhobara ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:58, Czarna śmierć napisał:

Mam do ciegie jeszcze jedno pytanie gdzie moge kupić najtaniej.


U góry tej strony na czerwonym pasku pod logiem gram.pl obok napisu pomoc znajduje się napis sklep. Nadążasz ??? S-K-L-E-P. Tak jeżeli sam wpadłeś na to zeby tam kliknąć to gratuluje. Teraz na lewo (to tam gdzie masz serce) znajduje się lista najlepiej sprzedających się gier. To znaczy że kupiło je najwięcej osób. Na pierwszym miejscu (jeden; 1 ) czyli na samej górze znajduje się Gothic III. Jeżeli będziesz miał wątpliwości to w tytule tego tematu masz pisownie.Wyświetli ci się strona i po prawej odnośnik z napisem "dodaj do koszyka" mam nadzieję że dalej dasz już sobie radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem.
1) W Ben Sali (jesli sie nie mylę) wykonałem zadanie z oczyszczeniem ruin świątyni z truposzów, ale gdy wracam do miasta assasyn ktory mi to zlecił atakuje mnie gdy tylko mnie zauważy(amnezja nie działa)
2) Sprowadziłem koczowników do ruin obok Bragi (pierwsze miasto na pustyni, nazwa mogla mi ie pomylić),ale co dalej? Z ich przywódcą nie mogę juz pogadac i nie wiem czy mam sam zaatakować miasto czy mam cos jezcze zrobic.
Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 15:58, Balder napisał:

Mam pytanko.Gram w Gothica III już kilka tygodni.Nie mam żadnych problemów związanych z fabułą,ale
mój problem dotyczy walki dwoma broniami.Mianowicie kto może mnie nauczyć walki dwoma broniami?Wiem,że
to assasyni,ale prosiłbym o imie i miasto w jakim przesiaduje.
Pzdr


Przywdcz asasynw w Ben sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałbym jeszcze jedno pytanie. W którym momencie, jeżeli graliście po stronie buntowników, byliście w stanie kupić pancerz paladyna? Właśnie jestem w Silden, w drodze do Geldern ( W Nordmarze już byłem ) a reputacji mam tylko 40%... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:07, WorldWar3PL napisał:

Miałbym jeszcze jedno pytanie. W którym momencie, jeżeli graliście po stronie buntowników,
byliście w stanie kupić pancerz paladyna? Właśnie jestem w Silden, w drodze do Geldern ( W
Nordmarze już byłem ) a reputacji mam tylko 40%... :(

Też tak miałem nie martw się :P tylko ja chyba 39 jak wychodziłem ^^, zrób wszystkie zadania w okarze i nemorze, pużniej oswobodz Trelis , i powinieneś mieć gdzieś 47 a pużniej to nie pamietam co zrobiłem bo poleciałem odrazu na pustynie i mam 51 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że gdy oswobodzę Trelis, Silden czy obojętnie jakie miasto, to przekroczę "limit" i zaczną mnie atakować orkowi władcy. Mhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:06, YahooPL napisał:

> Mam do ciegie jeszcze jedno pytanie gdzie moge kupić najtaniej.

U góry tej strony na czerwonym pasku pod logiem gram.pl obok napisu pomoc znajduje się napis
sklep. Nadążasz ??? S-K-L-E-P. Tak jeżeli sam wpadłeś na to zeby tam kliknąć to gratuluje.
Teraz na lewo (to tam gdzie masz serce) znajduje się lista najlepiej sprzedających się gier.
To znaczy że kupiło je najwięcej osób. Na pierwszym miejscu (jeden; 1 ) czyli na samej górze
znajduje się Gothic III. Jeżeli będziesz miał wątpliwości to w tytule tego tematu masz pisownie.Wyświetli
ci się strona i po prawej odnośnik z napisem "dodaj do koszyka" mam nadzieję że dalej dasz
już sobie radę :)

dzięki.acha mam 13 lat i nie musisz mi wszystkiego tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale beka

pokonałem wsyztkei miasta w ktorych byli orkowie i zabłem zubena mialem ponad 50 reputacji u buntowników poszłem do verantu kubic u maga zbroje paladyna kupiłem i mialem tlyko jedna po szfedałem sie to tu to tam teraz jest w jaskini w cape dun i patrze sa dwie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już raz pszedłem gre i teraz za drugim razem chciałbym użyć kodów tylko nie znam ich czy zna ktoś kod na :

1-Teleport do nomory
2-Najlepszy miecz jednoreczny i łuk w grze ;)
3-Na kwiaty dla Treselotha z Nemory bo drugi raz mi sie ich niechce szukać te kwiaty nazywają się Lobelia Zielona
4-Słyszałem że można dzięki kodowi przenieść się do osoby której szukam jaky to jest kod??

Najważniejszy jest numer 3 ale reszta też by sie przydała prosze o szybką odpowiedź !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:10, WorldWar3PL napisał:

Tylko, że gdy oswobodzę Trelis, Silden czy obojętnie jakie miasto, to przekroczę "limit" i
zaczną mnie atakować orkowi władcy. Mhm...

Ale pużniej nie potrzebne ci to :D pużniej , no chyba że trzymasz z beliarem ale naprawde warto ubić trelis chyba że masz zamiar stracić kupe forsy.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:21, donaan napisał:

> Tylko, że gdy oswobodzę Trelis, Silden czy obojętnie jakie miasto, to przekroczę "limit"
i
> zaczną mnie atakować orkowi władcy. Mhm...
Ale pużniej nie potrzebne ci to :D pużniej , no chyba że trzymasz z beliarem ale naprawde warto
ubić trelis chyba że masz zamiar stracić kupe forsy.........


ja oczyściłem 5 miast i mnie nie atakują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 16:30, pati210 napisał:

> > Tylko, że gdy oswobodzę Trelis, Silden czy obojętnie jakie miasto, to przekroczę
"limit"
> i
> > zaczną mnie atakować orkowi władcy. Mhm...
> Ale pużniej nie potrzebne ci to :D pużniej , no chyba że trzymasz z beliarem ale naprawde
warto
> ubić trelis chyba że masz zamiar stracić kupe forsy.........

ja oczyściłem 5 miast i mnie nie atakują

oprócz gothy vengardu i ardeii ?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się