Akashi

Gothic 3 - oficjalny temat gry

38534 postów w tym temacie

Dnia 06.04.2007 o 13:01, Lord Riven napisał:

Jeśli masz dwurdzeniówke to powinieneś zajrzeć tutaj http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=287&p=1006
. Nawet jeśli takowej nie posiadasz to i tak spróbuj to zainstalować choć nie wiem czy w takim
wypadku to zadziała niemniej jednak spróbować warto. Pamiętaj:

"CDP broni, CDP radzi, CDP nigdy cię nie zdradzi" - za wyjątkiem dodatku do g3 :/

Wielkie dzięki mój wybawco:p
To chyba działa thx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dawno nie zaglądałem ale może już ktoś wymyślił jak zrobic żeby Gothic III działał na napędzie LG. Gdy zainstaluje i próbuje włączyć grę to wykakuje że nie ma płyty ale wolałbym nie crackować gothica (do tej pory musiałem z obrazu grać). Da radę to jakoś ominąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:26, Xardas33 napisał:

dawno nie zaglądałem ale może już ktoś wymyślił jak zrobic żeby Gothic III działał na napędzie
LG. Gdy zainstaluje i próbuje włączyć grę to wykakuje że nie ma płyty ale wolałbym nie crackować
gothica (do tej pory musiałem z obrazu grać). Da radę to jakoś ominąć?

musisz wyłączyć napędy virualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:29, Adam Malysz napisał:

wie ktoś jak wyleczyć się z choroby która sprawia że ma się szary pasek wytrzymałości


Jest miksutra, ale niepamiętam jak się nazywa ;).... Ale pamiętam wygląd ;) Buteleczka z bodajże niebieskim krzyżem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:29, Adam Malysz napisał:

wie ktoś jak wyleczyć się z choroby która sprawia że ma się szary pasek wytrzymałości


Co do poprzedniego posta to napędy wyłączałem już dawno i nic nie pomagało a szary pasek wytrzymałości wyleczysz miksturką... nie pamiętam jak się nazywa ale chyba mikstura leczenia chorób. To taka biała buteleczka z krzyżem na środku. Napewno ją masz bo ona już w Ardei przy orkach, niewolnikach i w skrzyniach była (po wyzwoleniu Ardei miałem tego 8 sztuk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:29, Adam Malysz napisał:

wie ktoś jak wyleczyć się z choroby która sprawia że ma się szary pasek wytrzymałości

Trzeba wypić miksturę:p, hmm taka biała z niebieskim krzyżykiem jeśli się nie mylę.
Właśnie czyściłem ze stworów ruiny świątyni Al Shedim...koszmar;/ najgorsze mumie, raz dwa lewy sierpowy i...już pomnie, choć na pewno nie przebiją ognistego golema dwa celne strzały i...muszę wczytywać seva:(
Znalazłem w nich kilka ciekawych przedmiotów:
Figurki wojowników 7sztuk, kamienna tablica kapłanów 6, kufel uzdrowicieli 5, zwój badaczy 3, urny strażników umarłych 9...zdobyłem wszystkie? Nie wiem czemu ale po znalezieniu ich dostawałem punkty doświadczenia choć zadania, żadnego nie dostałem...te rzeczy są istotne? bo żaden z magów nie chciał ich ode mnie wsiąść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:59, Keohun napisał:

Gdzie można się nauczyć walki dwiema broniami na poziomie podstawowym?

Jest kilku nauczycieli;*
Walka dwoma mieczami:
- Achmed w Bakareszu
- Angar w Mora Sul
- Daro w Ben Sala
- Kayor w Mora Sul
- Navaras w Ben Erai
- Silvio w Bakareszu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem w nich kilka ciekawych przedmiotów:

Dnia 06.04.2007 o 14:57, Word up napisał:

Figurki wojowników 7sztuk, kamienna tablica kapłanów 6, kufel uzdrowicieli 5, zwój badaczy
3, urny strażników umarłych 9...zdobyłem wszystkie? Nie wiem czemu ale po znalezieniu ich dostawałem
punkty doświadczenia choć zadania, żadnego nie dostałem...te rzeczy są istotne? bo żaden z
magów nie chciał ich ode mnie wsiąść?

Zadanie z tymi przedmiotami zleca chyba Mag Wody , który jest uwięziony w Lagos.Nie pamiętam już ile czego było , ale jak skompletowało się któryś z przedmiotów , to pojawiał się napis o wykonaniu zadania i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 14:57, Word up napisał:

> wie ktoś jak wyleczyć się z choroby która sprawia że ma się szary pasek wytrzymałości

Trzeba wypić miksturę:p, hmm taka biała z niebieskim krzyżykiem jeśli się nie mylę.
Właśnie czyściłem ze stworów ruiny świątyni Al Shedim...koszmar;/ najgorsze mumie, raz dwa
lewy sierpowy i...już pomnie, choć na pewno nie przebiją ognistego golema dwa celne strzały
i...muszę wczytywać seva:(
Znalazłem w nich kilka ciekawych przedmiotów:
Figurki wojowników 7sztuk, kamienna tablica kapłanów 6, kufel uzdrowicieli 5, zwój badaczy
3, urny strażników umarłych 9...zdobyłem wszystkie? Nie wiem czemu ale po znalezieniu ich dostawałem
punkty doświadczenia choć zadania, żadnego nie dostałem...te rzeczy są istotne? bo żaden z
magów nie chciał ich ode mnie wsiąść?

Vatras daje taką misje w Lagos po uwolnieniu go z więzienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:26, londer243 napisał:

Które bóstwo lepiej jest wybrać Innosa czy Beliara???


To zależy jakie chcesz mieć zakończenie. Od tego czy sprzymierzysz się z Innose, Beliarem czy poprzesz Xardasa zależy też które trzy z dziewięciu najpotężniejszych czarów będziesz mógł poznać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 16:26, londer243 napisał:

Które bóstwo lepiej jest wybrać Innosa czy Beliara???

Najlepiej wykonaj wszystkie możliwe questy przed wyborem bóstwa.Zbierz artefakty Adanosa , zapewnij sobie dostęp do Ishtar itp.Chodzi o odpowiednie przygotowanie się do końcowego wyboru.Jak wszystko jest dopięte na ostatni guzik , można 3 możliwe zakończenia poznać w 1 godzinę grania.Pomaga w tym fakt , że bez wzglęgu na dokonany wybór , część tego co musimy wykonać , za każdym razem jest taka sama.Nie chcę pisać dokładniej , żeby nie psuć zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 15:12, KrzychW napisał:

Zadanie z tymi przedmiotami zleca chyba Mag Wody , który jest uwięziony w Lagos.

Odwiedziłem Vatrasa i...nic;/ chyba on nie zlecał tego zadania:p
Muszę wykończyć magów wody aby dostać się do Ishtar...i właśnie są oni istotni dla fabuły czy nie? (...oraz czy posiadają x zaklęcie, które tylko oni mogą mnie nauczyć?)
...w Baharesh niejaki Silvio miał mi pomóc przy oazie ok, zrobił swoje ale ja nie mogę go "spławić"...zawsze gdy się teleportuje pokazuje się napis "Silvio czeka...", jest na to jakiś sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 20:54, Word up napisał:

Odwiedziłem Vatrasa i...nic;/ chyba on nie zlecał tego zadania:p
Muszę wykończyć magów wody aby dostać się do Ishtar...i właśnie są oni istotni dla fabuły czy
nie? (...oraz czy posiadają x zaklęcie, które tylko oni mogą mnie nauczyć?)

Ja musiałem zabić tylko jednego , żeby dostać się do Ishtar.To , plus pozostałe punkty z różnych zadań na szczęście wystarczyło.Jeżeli chodzi o zaklęcia od Magów Wody , dla mnie była przydatna tylko Lodowa Lanca , która wraz z Kulą Ognia wystarczyły na całą grę.Najsilniejsze czary są dostępne dopiero na koniec gry , kiedy już wybierzemy bóstwo dla którego będziemy walczyć.

Dnia 06.04.2007 o 20:54, Word up napisał:

...w Baharesh niejaki Silvio miał mi pomóc przy oazie ok, zrobił swoje ale ja nie mogę
go "spławić"...zawsze gdy się teleportuje pokazuje się napis "Silvio czeka...", jest na to
jakiś sposób?

Miałem coś podobnego z niewolnikami , których musiałem zaprowadzić do kopalni w Lagos.Pomogło dopiero wgranie wcześniejszego sejwa i nie rozmawianie z niewolnikami po zakończeniu zadania.W przeciwnym wypadku kłopowty powracały.Po takiej nauczce nie chciało mi się więcej korzystać z pomocy NPCów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się