• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
owczar4

Cos nie tak z Windowsem XP Dziwny problem.

Pytanie

Chodzi mi o to ze od pewnego czasu windows sie zmienil tzn..gdy wlaczam "start" to u góry nie mam juz swojego obrazka tylko moja nazwe uzytkownika,gdy chce wylaczyc to jest to jakies burakowate tzn.nie mam kjuz tych ladnych ikoneczek "wylacz" "uruchom ponownie" i costam jeszcze tylko pojawia sie tabela gdzie mam do wyboru te zeczy,aha i gdzies zniknal mi plik sys32!!! nie ma go nigdzie.Mysle ze wlaczyl mi sie tryb zgodnosci z np.win 98 jak to wulaczyc????czy ktos mial lub ma podobne problemy????Pomocy!!!!!!!


ps.przez to ze nie mam tego pliku sys32 to noe moge wlaczys Bet on Solider bo brakuje pliku d3dx9 25.dll. mam go ale nie moge go skopiowac do sys32 bo go nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27 odpowiedzi na to pytanie

  • 0

mam dosyć cikawą sytuację podczaj włączania koputera wyświetla mi się w lewym górnym rogu napis

Nieprawidłowy plik BOOT.ini
Rozruch z C/Windows/

dzieje się to od niedawna.....wszytko działa i się odpala ale o co w tym chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.08.2007 o 14:45, Pietro90210 napisał:

mam dosyć cikawą sytuację podczaj włączania koputera wyświetla mi się w lewym górnym rogu napis

Nieprawidłowy plik BOOT.ini
Rozruch z C/Windows/

dzieje się to od niedawna.....wszytko działa i się odpala ale o co w tym chodzi??


stwórz lub wyedytuj na dysku c plik boot.ini (może być ukryty), żeby wyglądał mniej więcej tak:
[boot loader]
timeout=30
default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS
[operating systems]
multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 29.08.2007 o 14:50, fifomaniak napisał:

Pewnie stalo sie tak po odinstalowaniu Test Drive Unlimited :P Przejdz do tematu tamtej gry
i poszukaj czegos wiecej


cholerna gra masz raqcje że to po tym.....kuźwa!! i co teraz bo zgłupioałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wez poczytaj to co jest w moim linku i musisz utworzyc nowy taki plik. Ewentualnie mozesz przekopiowac to co Nufiko napisal wklej do notatnika i zapisz jako boot.ini, ale to nie musi dobrze dzialac. Moze ale nie musi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować