Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dead or Alive Xtreme 2 ozłocone

14 postów w tym temacie

Dnia 07.11.2006 o 13:39, tosz napisał:

piękne kobiety to ja wolę na żywo , szkoda kasy na taką grę

Za dużo to od siebie nie napisałeś...może powiedział byś,co sądzisz o tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 15:48, toolek napisał:

Z tego co pamiętam DOA:XBV było całkiem niezłą symulacją siatkówki plażowej ;)



Nie musisz pamiętać, to napisali ;). A co do samej gry, to ja w takich nie gustuje. Coś jakby podobnego z grą, gdzie były konkurencje Olimpiady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, teraz to nie symulator siatkówki. Nawet nie siatkówka arcade. Teraz to jest symulator baunsujących cycków z siatkówką w tle. Pewnie w Japonii będą hentajca z DOA dodawać jako gratis ;P. Może by sprzedali dwa egzemplarze xO więcej w tamtym regionie ; ].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 14:10, Shikoku napisał:

Jak dla mnie to odcinanie kuponów...


Od serii to napewno:) Ale gra ma swój urok. Doskonale sprawdza się jako party game. A co dziwniejsze bardzo odpowiada obu płciom. Mężczyźni głównie gapią się na biust, natomiast kobiety (przynajmniej tak było z moimi koleżankami i z DoAX1) bawią się w dobieranie różnych akcesoriów do kostiumów etc. Do tego pamiętam, że traktowały tą grę jako swoisty pokaz mody: ''Spójrz jaki fajny kostium'', ''jakie tandetne bikini, kto to wogóle wymyślił'', przykłady możnaby mnożyć:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po to kupiłem X`a żeby patrzeć na cycki (wolę wersje live:) a chłopcy z Team Ninja lepiej wzięliby się za DOA5 bo DOAE2 może sprzedać się tylko u zboczonych żółtych braci (tzn mogłoby gdyby oni najpierw kupili X360 a chyba nie mają na to ochoty i ta gra dużo nie zmieni). Mówi się że MGS4 będzie również na X`a w takim razie ja poproszę jeszcze Tekkena:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 16:55, Wasizi napisał:

Nie musisz pamiętać, to napisali ;). A co do samej gry, to ja w takich nie gustuje. Coś jakby
podobnego z grą, gdzie były konkurencje Olimpiady.

Napisali, że motywem przewodnim była siatkówka ;)
Ja stwierdziłem, że było całkiem niezłą symulacją.
Nie wiem teraz jak wyjaśnic to co chciałem przekazać xP
Nevermind :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 18:49, Benitokks napisał:

Nie po to kupiłem X`a żeby patrzeć na cycki (wolę wersje live:) a chłopcy z Team Ninja lepiej
wzięliby się za DOA5 bo DOAE2 )


Przestań bluźnić:P Teraz Team Ninja zabierze się, za Ninja Gaiden 2. Czyli za grę która obnaża limity większości graczy. Wersję Black Ninja Gaiden na najwyższym poziomie trudności ukończyło 500 osób na świecie. Teraz dojdą jeszcze achievementy. Będzie rzeź :twisted:

Dnia 07.11.2006 o 18:49, Benitokks napisał:

Mówi się że MGS4 będzie również na X`a w takim razie ja poproszę jeszcze Tekkena:)


A to nie jest nawet plotka. Poprostu redaktorzy EGM stwierdzili, że kasa władowana w MGS4 nie będzie się w stanie zwrócić z kopii sprzedanych na PS3. Stąd ich domysł, że może MS zechce podkupić projekt. Są to jednak wyłącznie spekulacje małej grupki osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoje pogrubienie dopiero teraz zaznaczyłeś co miałeś na myśli. W pierwszym poście równi dobrze mogło być "... całkiem niezłą symulacją siatkówki plażowej ...", a więc na początku mogłeś to zaznaczyć :D. Taka mała uwaga.
A ciekawe czy w tej grze będzie wspinaczka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2006 o 19:38, Wasizi napisał:

A ciekawe czy w tej grze będzie wspinaczka?


Chyba nie, z tego co kojarzę to mają być wyścigi skuterami wodnymi, skaknie po materacach znane z pierwszej części, przeciąganie liny, siatkówka, kasyna chyba też nie zabraknie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować