Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

No wiec Polska wersja Bioshocka bedzie na szczescie kinowa, a Play bierze gre od Cenegi i ta data na ich stronie jest juz nieaktualna, premiera bedzie gdzies we wrzesniu, nikt nie wie kiedy. Jestesmy upupieni, pozostaje tylko kupno wersji kolekcjonerskiej na PC ktora Cenega wysyla 3 wrzesnia. Ciekawe, bo jest to wersja angielska, czyli mogli dac do sprzedazy niekolekcjonerska wersje angielska na Pc. Chyba chca zeby duzo ludzi kupilo special edition, licza na to ze wiekszosc graczy nie wytrzyma do normalnej wersji i kupi kolekcjonerska, drozsza o 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:33, Viper napisał:

> A jest chociaż wersja angielska w sklepach?

Wersję angielską Bioshock można zamówić w Cenedze już od tygodnia (wersję na PC oraz X360).
Sam zamówiłem kolekcjonerkę na X360 w zeszłym tygodniu i dzisiaj ją otrzymałem.


Tylko wersje kolekcjonerska, normalnej angielskiej nie beda sprzedawac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 14:43, KuBa-078 napisał:

Trochę szkoda miałem już taką nadzieję że będzie ta angielska wersja 30 sierpnia.


Wiesz, jak ci zalezy to mozesz kolekcjonerska kupic... sam sie zastanawiam. Albo zza granicy zamowic ale to drozej wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 15:57, KuBa-078 napisał:

angielska edycja kolekcjonerska ma być już 27 sierpnia 2007


Taka jest data na stronie Cenegi ale ja swoją dostałem już dzisiaj (miło mnie tym razem zdziwili):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na 100% dzisiaj wysyłali juz wersje xbox w psx extreme, pytalem sie kolesia.

Coraz bardziej sklaniam sie ku edycji kolekcjonerskiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, chyba się jednak skuszę na edycję kolekcjonerską. Jeszcze 179zł można przeboleć, a przynajmniej zawartość jest tego warta. No bo bardzo ładny metalowy box, i figurka Daddy''ego i inne dodatki no i oczywiście doskonała gra. A tak na marginesie ta gra jest chyba dość mroczna, sądząc po kategorii wiekowej przyznanej przez organizację, która np. RE 4 i Fahrenheita oceniła tylko na 15+, a tu od razu 18+...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 19:57, reykan napisał:

A tak na marginesie ta gra jest chyba dość mroczna


Oj, jest jest :) Uczucie strachu towarzyszy przez cały czas, a wyskakujący zza pleców przeciwnicy to w BioShocku chleb powszedni. Mroczny, gęsty klimat to IMO jedna z największych zalet tej nietuzinkowej produkcji. Wcale się nie dziwię, że gra otrzymała plakietkę 18+ ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 19:57, reykan napisał:

Wiecie co, chyba się jednak skuszę na edycję kolekcjonerską. Jeszcze 179zł można przeboleć,
a przynajmniej zawartość jest tego warta. No bo bardzo ładny metalowy box, i figurka Daddy''ego
i inne dodatki no i oczywiście doskonała gra. A tak na marginesie ta gra jest chyba dość mroczna,
sądząc po kategorii wiekowej przyznanej przez organizację, która np. RE 4 i Fahrenheita oceniła
tylko na 15+, a tu od razu 18+...


Pamietajcie ze 75% figurek Big Daddyego w tej edycji kolekcjonerskiej jest połamana. Juz sie o to burzyli ludzie tydzien temu w Stanach. Trzy czwarte figurek ma zlamaną prawą rekę. Dziwna sprawa. Ciekawe czy polska edycja bedzie tez wybrakowana.

Oj chyba kupie ta kolekcjonerska. No i wymusili na mnie 100 zl wiecej dziady jedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tzn. wiedziałem, że dostanie 18+, ale nie od tej organizacji, bo ta wydaje mi się dość pobłażliwa. Gdy zamówiłem sobie RE 4 na PS2 to mieli chyba zagraniczne egzemplarze gry z oznaczeniem tej grupy i było tylko 15+, a też nie było tam fiołków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:12, reykan napisał:

Tzn. wiedziałem, że dostanie 18+, ale nie od tej organizacji, bo ta wydaje mi się dość pobłażliwa.
Gdy zamówiłem sobie RE 4 na PS2 to mieli chyba zagraniczne egzemplarze gry z oznaczeniem tej
grupy i było tylko 15+, a też nie było tam fiołków...


Pewnie motyw z zabijaniem dziewczynek ich tak oburzył, przez co BioShock dostał najwyższe oznaczenie. W końcu w RE strzelamy tylko do tępych zombiaków, w BS''ie za to pastwimy się nad bezbronnymi dziećmi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, całkiem możliwe. Dylematy moralne niejednej grze podwyższyły kategorię. Pierwsza część Splinter Cell''a była znana bodaj z oznaczenia 12+, za granicą nawet 11+, a czwarta już miała 18+. Chociaż w trójce też były pewne wybory, bo dało się np. albo poddusić przeciwnika, albo pchnąć nożem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na premierę Bioshocka czekałem już ładnych kilka lat, a gdy dowiedziałem się, że pojawi się w Polsce pod koniec sierpnia mina mi zrzedła, bo słabo z pieniędzmi. A pomyśleć, że liczyłem na wersję kolekcjonerską... Zaglądam na forum, a tu proszę! Pojawienie się Bioshocka w Polsce dopiero pod koniec września jest dla mnie więcej niż wygodne :) Przynajmniej nie będę czuł się przez cały wrzesień gorszy od innych fanów Bioshocka ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 20:16, KuBa-078 napisał:

Enzo skąd wiesz o tych połamanych figurkach po też sie zastanawiam nad edycją kolekcjonerską
ana figurce by mi tez zależało.


Wszystkie zagraniczne serwisy o grach o tym pisaly. Ogladam tez Epileptic Gaming (taki program internetowy o grach, duzo ludzi oglada) i tam nawet jeden z prezenterow kupil wersje kolekcjonerska z polamana prawa reką.
Wypowiadal sie tez koles pracujacy w sklepie z grami, ze uslyszal jak w jednym pudelku cos sie ruszalo i zobaczyl ze tam lata luzem ręka. Zaczal trzasc wszystkimi pudelkami w sklepie i w ponad polowie cos malego obijalo sie w pudelkach.

75% figurek wadliwych... to sie nazywa porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem dzisiaj w empiku BioShocka ;] Jestem zachwycony co za klimat poczatek rozni sie od tego w demie kilkoma znacznymi elementami :D
Mam edycje SteelBox ^^ta gra masakruje szkoda ze nie ma trybu online ;/
No ale coz cos za cos;]
Dzisiaj noc zalamana bo BioShocka tza grac ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2007 o 21:29, WolfClub napisał:

Kupilem dzisiaj w empiku BioShocka ;] Jestem zachwycony co za klimat poczatek rozni sie od
tego w demie kilkoma znacznymi elementami :D
Mam edycje SteelBox ^^ta gra masakruje szkoda ze nie ma trybu online ;/
No ale coz cos za cos;]
Dzisiaj noc zalamana bo BioShocka tza grac ;]


w ktorym empiku i gdzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować