Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 28.08.2007 o 16:33, Konrad512 napisał:

Czy ma tu ktoś EK BioShocka i dobry aparat cyfrowy? Jak coś to bardzo bym prosił o fotki tej
edycji :D


Tutaj znalazłem grafikę. Limited Edition dojdzie do mnie dopiero jutro. Później jeszcze tylko będę musiał aparat znaleźć i wstawię real foto:

20070828174015

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thanks. Kurczę, nie wytrzymam, chyba będe musiał zamówić tą edycje na PC :D Tylko nie wiem gdzie, na allegro już się aukcja skończyła, a cenega ma strasznie wolne strony. Ma ktoś jakąś stronkę z pre orderem dobrą? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:04, shinian napisał:

W sumie moja kopia jeszcze nie przyszła, ale znajomy zamieścił swoje zdjęcia:


Czy to aby nie fotki Zeratula z forum PSX Extreme? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 19:46, Sido15 napisał:

Kupiłeś EK w wersji na PC czy X360 ?


x360

des1og-> Tak to jego ale akurat brałem z forum neo+ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie, czy blokada regionalna na demo na X360 zostanie zdjęta? Jestem tym tytułem zainteresowany, ale najpierw chciałbym zobaczyć, czy klimat mi odpowiada. Dema na PC nie ściągnę, ponieważ mam za słaby sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

YES! BioShock EK PC zamówiony! :D Teraz tylko czekać... Godlike! :D
Vormulac ---> nom, spora różnica. Ale musze przyznać że gra wygląda bajecznie również na DX9 i tego się będe teraz trzymał :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.08.2007 o 15:32, Jester napisał:

> > Bioshock (wersja Xbox360) jest w TOP 10 NAJLEPIEJ OCENIANYCH GIER W HISTORII.

>
> > Znajduję się na 4 miejscu.
> Coś mi się zdaje, że wreszcie dobry następca System Shocka(BigDady!!!)

Nastepca System Shocka to napewno nie jest. Zbyt uproszczony. To jest inna gra, ktora tworcy
okreslili jako duchowy nastepca. I na tym duchu niech poprzestana.


A możesz wypowiedzieć się konkretniej? W jakim sensie "uproszczony" w stosunku do poprzedników?
Rozwiń proszę treść swojego posta, bardzo mnie to ciekawi; obydwa SSy stoją sobie na półeczce (tak, oryginały), za mną już ponad 7h gry w BIO i coraz bardziej skłaniam się ku stwierdzeniu, że jest to twórcze i godne poprzednich części rozwinięcie serii.
Bioshockowi można zarzucić tylko tyle, że nie jest tak bardzo innowacyjny jak System Shock w momencie, kiedy się ukazał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 01:31, ubu napisał:

A możesz wypowiedzieć się konkretniej? W jakim sensie "uproszczony" w stosunku do poprzedników?
Rozwiń proszę treść swojego posta, bardzo mnie to ciekawi; obydwa SSy stoją sobie na półeczce
(tak, oryginały), za mną już ponad 7h gry w BIO i coraz bardziej skłaniam się ku stwierdzeniu,
że jest to twórcze i godne poprzednich części rozwinięcie serii.
Bioshockowi można zarzucić tylko tyle, że nie jest tak bardzo innowacyjny jak System Shock
w momencie, kiedy się ukazał.


Tak na szybko. Przypomnij sobie w jaki sposob tworzyles swoja postac w SS2. Pamietasz? Jak dla mnie pod tym wzgledem chociazby jest juz SPORYM uproszczeniem. Dalsze uproszczenia wynikaja juz z tego pierwszego. Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostalem oficjalne pisemko od CENEGA POLAND. Napisane jest w nim ze BIOSHOCK po polsku w zwyklej edycji bedzie dostepny od 21 wrzesnia w cenie det. 99.90zl, a takze BIOSHOCK EK ang (podkreslam ang o polskiej nikt nic nie wspominal) bedzie dostepna od 7 wrzesnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować