Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

BioShock - temat ogólny [M]

2089 postów w tym temacie

Dnia 21.08.2007 o 23:11, Mikex napisał:

A mógłby ktoś zapodać screeny z włączonym DX10 i bez?


nie chce mi sie juz wystawiac ich pod dx9 niech ktos inny to zrobi my z cmurderem juz pokazalismy full detale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem to prosto w oczy i bez ogródek grafiki to ta gra nie ma zachwycającej bez problemu rozkręciłem sobie ją na średnie.Same demo jest strasznie krótkie mam nadzieję że z pełną tak nie będzie.Z drugiej jednak strony jak grałem pierwszy raz to czasem się wystraszyłem jak nie miałem broni a gość próbował dostać się do kapsuły.
Bardzo fajny klimat i świetne efekty zwłaszcza plazmidy.A oto obrazek z gry po wybuchu samolotu.

20070822015821

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadacze pelnej wersji i dema odkryli wczoraj dosyc duzy blad gry. Okazalo sie ze Bioshock po wlaczeniu rozdzielczosci panoramicznej zaczyna przycinac obraz na dole i u gory zamiast go rozciagac.

20070822093114

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 09:31, MLODY2K6 napisał:

Posiadacze pelnej wersji i dema odkryli wczoraj dosyc duzy blad gry. Okazalo sie ze Bioshock
po wlaczeniu rozdzielczosci panoramicznej zaczyna przycinac obraz na dole i u gory zamiast
go rozciagac.

i jak tam wrażenia z Bioshock , bo jak dla mnie to zapowiada się kultowa gra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:24, cmurder napisał:

> Posiadacze pelnej wersji i dema odkryli wczoraj dosyc duzy blad gry. Okazalo sie ze Bioshock

> po wlaczeniu rozdzielczosci panoramicznej zaczyna przycinac obraz na dole i u gory zamiast

> go rozciagac.
i jak tam wrażenia z Bioshock , bo jak dla mnie to zapowiada się kultowa gra


powiem Ci ze mi sie podoba najlepszy byl motyw tam przy koncu dema cooni tak zaczeli sie pojawiac z nikad i te 2 boty latajace z minigunbami sieklay we mnie. Gra naprawde wciaga, w demie nie podbalo mi sie ze nie mozna sevowac i trzeba czekac ta pierwsza animacje dluga i to cale pl;yniecie tym batyskafem powinno dac to sie przewinac juz po pierwszym uryuchomieniu gry. Bedzie trzeba se kupic. Ale widzilales ze we Frapsie nie spada z 60 klatek??? to jest wlasnie najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ale widzilales ze we Frapsie nie spada z 60 klatek??? to jest wlasnie najlepsze

to sie nazywa dobra optymalizacja kodu , oby tylko w pełnej wersji nie wywinęli jakiejś niespodzianki . Jeśli wszystko pójdzie dobrym torem to zamierzam spędzić wrzesień pod wodą w Rarture .A poza tym to ja już zamówiłem kolekcjonerską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 10:59, cmurder napisał:


Ale widzilales ze we Frapsie nie spada z 60 klatek??? to jest wlasnie najlepsze

to sie nazywa dobra optymalizacja kodu , oby tylko w pełnej wersji nie wywinęli jakiejś niespodzianki
. Jeśli wszystko pójdzie dobrym torem to zamierzam spędzić wrzesień pod wodą w Rarture .A
poza tym to ja już zamówiłem kolekcjonerską


Mi pewnie Cenega przesle za darmo podstawaowa wersje wiec tez nie narzekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2007 o 11:01, cmurder napisał:


> Mi pewnie Cenega przesle za darmo podstawaowa wersje wiec tez nie narzekam
za darmo ? jakim cudem


powiedzmy ze wspolpracuje z CD PROJEKTEM LEM EA i CENEGA :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem demo i jedyne co mogę powiedzieć to "Łał!", nareszcie jakaś odskocznia bo po ciękim Stalkerze i jeszcze gorszym QIV czy DIII myślałem że nic porządnego nie wyjdzie a tu taka niespodzianka. Gra naprawdę wnosi spory powiew do gatunku, jest niesamowicie grywalna. Na konfiguracji x24600+ 2GB ramu i 7900GS GDDRIII256 TF (Zalman) na maksymalnie możliwym konfingu oprócz DX10 FPS nie spada poniżej 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować