Zaloguj się, aby obserwować  
Burszurasek

Proszę o pomoc !!

8 postów w tym temacie

Otóż co się stanie gdy zakupie Diamentową Edycje Neverwinter Nights...Mianowicie chodzi mi o to iż posiadam już Nevera ale tego z EKX i nie wiem czy jak zakupie Diamentową Edycje wystarczy tylko zainstalowac dodatki i grać czy należy zainstalowac tą podstawke która jest w Diamentowej Edycji ?? I jeszcze jedno : Czy jak zainstaluje te dodatki, będe musiał zaczynac grę od nowa czy po zakończeniu podstawki dodatki zostana uruchomione ?? Niezwłocznie proszę o pomoc...Z góry dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba musisz wszystko na nowo, bo to jest na 1 DVD ale jesli chodzi ci o savy to sobie skopiuj gfzies na dysk i jak zainstalujesz to wkleisz to tam i bedzie ci dzialac, choc jesli z dodatkami zmienia sie cala fabula to chyba bedzieszmusial od nowa ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1) Diamentowa Edycja to jest NWN1 + Dodatki...

2) Nie wazne skad masz podstawke...

3) Kampanie z Dodatkow to zupelnie inna bajka, wiec bedziesz mogl grac w nie, bez znaczenia czy ukonczyles kampanie z podstawki czy tez nie... mozesz grac w to i w to rownolegle...

4) Polecam kupic Diamentowa Edycje, bo masz tam dodatkowy moduł po Polsku, ktorego nie bedzie w osobnych dodatkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie nie wiem czy będe musiał od nowa bo mi się nie będzie chciało :PP Wolę wtedy dokonać zakupu Empire Eartha II niz Nevka...Więc nadal czekam na odpowiedz czy należy zaczynać od nowa rozgrywke czy nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za odpowiedz ale powiedz mi jak to jest...W dodatki gra się dopiero jak się chce, czyli nie muszę zaczynać od nowa ?? A czy wersje nie będą mi się gryzły znaczy że podstawka z EK oraz wersja gry z Diamentowej Edycji ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 14:19, Probos napisał:

Dziękuje za odpowiedz ale powiedz mi jak to jest...W dodatki gra się dopiero jak się chce,
czyli nie muszę zaczynać od nowa ?? A czy wersje nie będą mi się gryzły znaczy że podstawka
z EK oraz wersja gry z Diamentowej Edycji ??



Nie powinny sie gryc... wkoncu to nadal ta sama gra.

W dodatki grasz kiedy chcesz, nie jest to uzaleznione od podstawowej wersji gry... i nie bedziesz musial zaczynac od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za moją upierdliwość ale w jaki sposób zaczyna się dodatki...?? Wystarczy podejść do jakiejś postaci która ma zapoczątkować dodatek czy w inny sposób ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2006 o 14:23, Probos napisał:

Sorka za moją upierdliwość ale w jaki sposób zaczyna się dodatki...?? Wystarczy podejść do
jakiejś postaci która ma zapoczątkować dodatek czy w inny sposób ?? :)


Bedziesz miał w Menu Głownym

Nowa gra:
Rozpocznij Podstawowa Kampanie
Rozpocznij gre w Pierwszy dodatek
itd

Jakos tak ;P niepamietam juz jak dokladnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować