Zaloguj się, aby obserwować  
dontcry

FIFA 2006 vs PES 5

33 postów w tym temacie

Dnia 18.10.2005 o 03:52, Furry napisał:

Fifa :P 2005 było fajne to 2006 będzie fajniejsze ^^


Masz rację nigdy Fifa mnie nie interesowała wolałem PES ale Fifę 2006 będę musiał ją zdobyć
bo mam demko tej gry i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 10:18, Patryk R napisał:

> Fifa :P 2005 było fajne to 2006 będzie fajniejsze ^^

Masz rację nigdy Fifa mnie nie interesowała wolałem PES ale
Fifę 2006 będę musiał ją zdobyć
bo mam demko tej gry i jest super

Fifa 06 jest na 100% najlepsza z serii, ale PES 5 jak i zreszta cała seria jest troche lepsze. Nie pod względem grafiki i dźwięku, ale grywalności i realizmu jakiego niema do końca w FIF-ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chce stare forum :(, tam nie bylo takich ''ankietowych'' tematow, ale zeby nie posadzono mnie o spam to tez sie wypowiem. Nie jestem fanem gier sportowych, ale lubie z kumplami pograc sobie w PESa czy FIFE na LANie. Grajac w FIFE ktorys tam raz od razu w oczy rzuca sie wtornosc akcji, te same bramki czy te same tricki, natomiast grajac w PESa(z niecierpliwoscia czekam na 5) widac, ze gra jest jakas bardziej dynamiczna, cos sie dzieje, w kazdym meczu mozemy liczyc na ciekawsze widowisko, znacznie rozniace sie od poprzednich gier. Zawsze lubilem FIFE, ale jesli tworcy gier co roku po prostu ''odgrzewaja kolteta'' to nie dziwne, ze wiekszosc graczy woli pograc w inne symulatory pilki kopanej. Miejmy nadzieje, ze moze za rok cos ruszy w EA Sports i wreszcie otrzymamy w nasze lapki cos w stylu PESa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FIFA 06 - troszkę się zawiodłem na tej gierce - grafika jest prawie taka sama jak w 2005 twarze zawodników nie wyglądją już tak fajnie, masa błędów - naprzykład biegne lewą flanką a bramkarz mi się zablokował w siatce, na powtórkach widac jak schematczynie bramkarz rzuca sie na piłkę wyglada to naprawdę sztucznie, POlski komentarz z czasem potrfai wkurzyc, przykład: wykopanie piłki do przodu przez zawodnika, po kazdym spalonym Pan Szpakowski mówi : Oj nie jestem pewien czy był spalony, za kazdym razem cos w tym stylu...

Ale i tak gram z bratem i dobrze się bawie!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie co do komentarza. Moze jeszcze podczas kilku pierwszych gier byl fajny, super i w ogole, ale juz po pewnym czasie zaczyna nuzyc i co chwile slychac te same wstawki... Myslalem, ze bedzie lepiej, a i tak czlowiek gra z komentarzem angielskim, bo wg mnie o wiele lepiej sie gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim! To moja pierwsza wypowiedz na forum internetowym. Jestem zaawansowanym wiekowo jak i fifowo graczem, ale to co zaoferowalo mi Konami to po prostu deklasuje Fifę. Stwierdzam to choćby na podstawie strzelanych bramek, w fifie to jest to powiedzmy kilka może kilkanaście różnych potem się one tylko powielają, natomiast w pesie mam ich zarejestrowanych chyba z dwieście i są to naprawdę różne i nie schematyczne gole!! Poziom najnowszej fify zaledwie porównuje się do pes`a3 ale jeszcze daleko mu do pes4 a co dopiero pes5 w które to demo obecnie katuje.
Ps. Myślę że PES5 w pełnej wersji będzie miało jeszcze wyższe poziomy trudności!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fifa zawsze bedzie gorsza od PES. Chociaz nie powiem z rku na rok fifa robi sie coraz lepsza, ale to i tak nie zmienia faktu że PES jest dużo lepszy. Takie jest moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

może i nie można odblokowywać filmików ale ma za to dużą większą grywalność niż fifa chociaż 07 mi się bardzo podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować