Zaloguj się, aby obserwować  
Borolek

Battle knight

452 postów w tym temacie

Dnia 05.05.2007 o 20:59, Kostka XXL napisał:

Nie martw sie też tyle będe musiał kiedys wydac na nauke :( wtedy ty pewnie bedziesz płacił
po 7tys. srebrników. Ale powiedz mi co sie bardziej opłaca "kukłe treningową" czy "towarzysza
broni"??
*******************
Gra ktoś na 7 serwerze??


Jak dla mnie to skrzynie, o ile masz premium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w battleknight da się włączyć coś takiego jak urlop na OGame, że nie można w tym czasie atakować jak np. wyjeżdżam gdzieś ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij sprzęt z siebie, wejdź w okno kowala, tam masz przy runie i sprzęcie opcje oddania tego do kowala, robisz to i to chyba cała filozofia?

Wszystkich którzy mają na serwerze 8-mym minimum 5 lvl zapraszam do sojuszu Waleczne Serce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 21:54, mtobi napisał:

Czy w battleknight da się włączyć coś takiego jak urlop na OGame, że nie można w tym czasie atakować jak np. wyjeżdżam gdzieś ?

Nie da się. Masz 2 możliwości:
1. Wydać wszystkie srebrniki, aby nic nie zarabiali na Tobie gdy Cię będą atakowali;
2. Powierzyć na czas urlopu konto znajomemu (na tyle zaufanemu, żeby potem oddał :-)
Myślę, że opcji urlopu nie wprowadzono świadomie. Dłuższa przerwa powoduje, że strasznie zostajesz w tyle w stosunku do innych graczy i to się całkiem nie opłaca. Lepiej szukać zastępcy na ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2007 o 21:54, mtobi napisał:

Czy w battleknight da się włączyć coś takiego jak urlop na OGame, że nie można w tym czasie atakować

Teraz dopiero zobaczyłem dlaczego chciałeś wziąć urlop ;-D
Strasznie was leją. Nawet nie próbujecie ich zaatakować?
Coś mi wygląda na to, że wybrałeś dziadowski zakon, bo my (w TOK) 2 tygodnie temu z nimi (KoG) wygraliśmy :-)
Pamiętaj jedno. Na BK o sile zakonu nie stanowi ilość członków ale przeciętny lewel i przeciętny łup. Dlatego przy najbliższej okazji lepiej się przenieś. A teraz, to jedynie możesz uciekać z srebrnikami kupując runy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he... Pośrednio dlatego :D Tylko wiesz, ja jestem 200 miejsc i 4 levele z tylu za ostatnim gosciem z KoG :D Dlatego mam wyzerowane HP i nie mam jak nawet kogoś z nich atakować :D Baty dostajemy strazne a ja w dodatku mam kare na kompa i nie moge patrzec jak to sie rozwija :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.05.2007 o 21:00, mtobi napisał:

ja jestem 200 miejsc i 4 levele z tylu za ostatnim gosciem z KoG :D

To może zrobili u siebie jakąś czystkę, bo ja kiedyś mogłem 4 - 5 z ich graczy atakować. Nawet niektórych z wyższych leveli.
Ale fakt, trochę życia to miałem dopiero rano, po nocce :-D

Dnia 08.05.2007 o 21:00, mtobi napisał:

dostajemy strazne a ja w dodatku mam kare na kompa i nie moge patrzec jak to sie rozwija :D

Przegrywacie niemal do zera. Aktualny wynik [KoG]17524 :[K.O.S]227. A co najgorsze, to będzie trwało tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nawet nie wojna tylko rzeź niewiniątek :D Ja dostaje po 15 (słownie) raportów o walkach dziennie :/ Jedyne co mogłem zrobić to wydać wszystkie srebrniki żeby łup był mniejszy dla nich :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.05.2007 o 21:18, mtobi napisał:

Jedyne co mogłem zrobić to wydać wszystkie srebrniki żeby łup był mniejszy dla nich :/

Tylko nie dawaj pieniędzy na zakon. To jest wyrzucanie forsy. Dużo lepiej kupować runy lub mikstury. Zawsze to można później sprzedać i przynajmniej połowę forsy odzyskać. Podczas gdy dając na zakon - tracisz całość.
A ulokowanie pieniędzy w runach ma tą korzyść, że gdy czasem po misji brakuje nieco do wykupienia wyższego atrybutu (lub elementu wyposażenia), to można coś sprzedać z tych zapasów, wydać forsę i nie zostawać przez parę godzin z dużą kasą.
Ja tak miałem przed chwilą. Po misji zabrakło mi ok. 400 srebrników na wykup atrybutu. Sprzedałem runy, wykupiłem atrybut i mogę spokojnie iść spać, bo zostało i 34 srebrniki na koncie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydałem wszystko w mikstury w runy może poźniej, skladek na zakon nie płacilem żadnych i nie zamierzam narazie chyba, że będę musiał :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie właśnie kukłe i towarzysza broni. Przy zakupie towarzysza broni pisze że: " towarzysz broni pomaga ci pokonać innych rycerzy. Twoje umiejętności w ataku i szansa obrony wzrosnie o 25%. A mi nic nie przybyło o 25% może mi to ktos wytłumaczyć o co w tym chodzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.05.2007 o 22:59, Kostka XXL napisał:

mi nic nie przybyło o 25% może mi to ktos wytłumaczyć o co w tym chodzi??

Wskaźniki w sposób widoczny nie wzrosną. Za to będziesz częściej obserwował sytuacje, że silniejszy (jeśli brać pod uwagę wskaźniki) rycerz będzie z Tobą przegrywał :-)
I tu jest właśnie to ryzyko, że wiele osób samemu również może się naciąć. Będzie ktoś atakował gościa z pozoru słabszego, i nagle przegra. To jest właśnie efekt strażników :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 01:40, A-cis napisał:

Wskaźniki w sposób widoczny nie wzrosną. Za to będziesz częściej obserwował sytuacje, że silniejszy
(jeśli brać pod uwagę wskaźniki) rycerz będzie z Tobą przegrywał :-)
I tu jest właśnie to ryzyko, że wiele osób samemu również może się naciąć. Będzie ktoś atakował
gościa z pozoru słabszego, i nagle przegra. To jest właśnie efekt strażników :-)

No to fajnie juz myślałem że coś nie zadziałało :D Czyli teraz moge atakować jeszcze silniejszych a da sie to sprawdzić o ile bo ja mam umiejętnosci po 41.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 09:15, Kostka XXL napisał:

Czyli teraz moge atakować jeszcze silniejszych a da sie to sprawdzić o ile bo ja mam umiejętnosci po 41.

Ale (tak jak napisałem) z tym bądź ostrożny, bo możesz się naciąć, gdy tamten też będzie miał wykupionych obu strażników :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dostałem list z pogróżką:jeżeli nie przestanę atakować to zaatakuje mnie ktoś z pierwszej 10,ale zupełnie nie z jego zakonu czy przyjmować takie reakcje na serio czy zwiększyć częstotliwość ataku w zamian za używane słownictwo w liście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2007 o 18:55, Gregory171 napisał:

dostałem list z pogróżką:jeżeli nie przestanę atakować to zaatakuje mnie ktoś z pierwszej 10,ale
zupełnie nie z jego zakonu czy przyjmować takie reakcje na serio czy zwiększyć częstotliwość
ataku w zamian za używane słownictwo w liście ?


Czym sie przejmujesz ?? Dzieci tez chc a pograc - to wyraznie widac po statusach: Jesli mnie zaatakujesz to moi koledzy z zakonu cie pojada ;)
Ja bym sie nie przejmowal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I znów mamy wojnę między sobą :-)
Co za niefart, że się ciągle wzajemnie wykrwawiamy, mając wspólnego i silnego przeciwnika :-(
IMHO czas najwyższy by było podpisać jeśli nie sojusz, to przynajmniej pakt o nieagresji. Może po tej wojnie szefowie obu zakonów pójdą po rozum do głowy.
Ja, w każdym razie, mogę obiecać, że przynajmniej Ciebie nie będę atakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować