Zaloguj się, aby obserwować  
Borolek

Battle knight

452 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2007 o 14:26, Kostka XXL napisał:

Bo oni bany po dostawali xD Nie chce mi się za bardzo wejdź na gg to pogadamy:)
Ponoć od szczęscia to zależy tego w grze jak i w realu, gdzies widziałem taką tabelkę ile należy
miec szczęscia na dany lvl.

Bany? A za co? Dobra powiesz mi na gg. A jak znajdziesz linka do tej tabelki to podałbyś mi go?
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam paladyna na 10 levelu i chciałbym wystapić w turnieju...
I stąd moje niejsności, czy inni uczestnicy turnieju będą dobrani wg mojego aktualnego levelu czy może się przytrafić tak że będę walczył z rycerzem o 20 poziomów wyższy? I czy 430 punktów karmy to dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 17:33, Obi-wan Kenobii napisał:

Mam paladyna na 10 levelu i chciałbym wystapić w turnieju...
I stąd moje niejsności, czy inni uczestnicy turnieju będą dobrani wg mojego aktualnego levelu czy może się przytrafić tak że będę walczył z rycerzem o 20 poziomów wyższy?

Nie jestem do końca pewien, bo praktycznie nie biorę udziału w turniejach, ale takiej dużej różnicy nie powinno być. Jeśli się nie mylę, to maksymalna różnica wynosi 5 leveli.

Dnia 11.07.2007 o 17:33, Obi-wan Kenobii napisał:

I czy 430 punktów karmy to dużo?

Mało :-D Ja kiedyś już miałem ponad 3 tys. punktów karmy :-)
Popatrz na ceny mocy. Niektóre sięgają 175 pkt karmy. W razie potrzeby wydasz to w 2 - 3 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.07.2007 o 17:33, Obi-wan Kenobii napisał:

Mam paladyna na 10 levelu i chciałbym wystapić w turnieju...

I stąd moje niejsności, czy inni uczestnicy turnieju będą dobrani wg mojego aktualnego levelu
czy może się przytrafić tak że będę walczył z rycerzem o 20 poziomów wyższy? I czy 430 punktów
karmy to dużo?

Są przedziały lvl`owe od 10 do19lvl potem od 20 do 29lvl następnie od 30-39 lvl itd. Pamięaj o wpisowym najpierw na lvl`ach od 10 do 19 płaci sie 1000 srebrników z następnym przedziałem to rośnie wpisowe o 1000 srebników itd.
>I czy 430 punktów karmy to dużo?
Ja na 17 lvl mam 1170 ptk karmy, raczej średnio w twoim przypadku i tak nic ci z tej karmy, najlepiej wydać ją na moce karmy np. twierdza. Chyba, że chcesz sobie kupić jakąś broń za rubiny niektóre wymagają karmy, zeby ich użyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy też tak macie żę co 20 minut wygasa wam sesja lub jeśli do końca pojedynku pozostanie 00:01 minut to gra nie chce się wczytać do ppoziomu w którym wybieramy misji i tak cały czas pika??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 08:47, Kostka XXL napisał:

Wy też tak macie żę co 20 minut wygasa wam sesja lub jeśli do końca pojedynku pozostanie 00:01
minut to gra nie chce się wczytać do ppoziomu w którym wybieramy misji i tak cały czas pika??

Też mi się tak zdarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 08:47, Kostka XXL napisał:

Wy też tak macie żę co 20 minut wygasa wam sesja lub jeśli do końca pojedynku pozostanie 00:01
minut to gra nie chce się wczytać do ppoziomu w którym wybieramy misji i tak cały czas pika??

Cóż, mi się co jakiś czas również wylogowuje, ale jeszcze noe odpierzałem jaki ;p
Ale zapewne również 20 minut, np idę na misję i po jakimś czasie pisze: "Twoja sesja w grze wygasła, proszę się zalogować ponownie"
mam jeszcze jedny pytanie związane z runami, jak ich użyć? Zakupiłem 3 runy, idę do kowala umieszczam jedną z nich u niego...Piszę że potrzebuje jeszcze przedmiot z przynajmniej jednym wolnym miejscem, o co chodzi? Myślałem że mam po prostu zdjąc któryś z ekwipunku, więc zdjołem skrzydlaty chełm ale nie pojawił się w okienku gdzie są runy. Chyba zbyt jasno tego nie opisałem ale mam nadzieję że wasz wrodzony talent detektywistyczny i spokrewnienie z Sherlock''em Holmes sprawi że rozwikłacie zgadkę powyżej przedstawioną ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2007 o 14:01, Obi-wan Kenobii napisał:


mam jeszcze jedny pytanie związane z runami, jak ich użyć? Zakupiłem 3 runy, idę do kowala
umieszczam jedną z nich u niego...Piszę że potrzebuje jeszcze przedmiot z przynajmniej jednym
wolnym miejscem, o co chodzi? Myślałem że mam po prostu zdjąc któryś z ekwipunku, więc zdjołem
skrzydlaty chełm ale nie pojawił się w okienku gdzie są runy. Chyba zbyt jasno tego nie opisałem
ale mam nadzieję że wasz wrodzony talent detektywistyczny i spokrewnienie z Sherlock''em Holmes
sprawi że rozwikłacie zgadkę powyżej przedstawioną ;))

Jeżeli przedmiot ma wolne miejsca to obok dużej ikony przedmiotu po prawej stronie powinny pojawić się mniejsze puste kwadraty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 14:12, Thomulus napisał:

Jeżeli przedmiot ma wolne miejsca to obok dużej ikony przedmiotu po prawej stronie powinny
pojawić się mniejsze puste kwadraty.

Aha...Kumam, czyli ja mam tylko dwa takie przedmioty...Ale jak na razie dodam ruę tylko do jednego, ponieważ do drugiego przedmiotu się nie opłaca bo niedługo będę mógł sobie kupić w tej samej kategori lepszy item..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak umieścić runę w "gniazdku".
1. Kupujemy rune - rzecz osczywista.
2. Sciągamy jeden z itemów, oczywiście jeśli ma wolne "gniazda" tzn . takie czarne małe kwadraty.
3.Klikamy na "Kup wyposażenie" następnie na kowala (z lewej strony masz runę i sciągnięty item).
4. Klikasz na "umieść w kuźni" następnie na "Kuźnia".
5.Pojawia się nam się broń z runą.
6. Klikamy na ekwipunek i ubieram.
Myśle że już to odkryłeś ale dla pewnośći napisze, jakbyś miał jakiś problem :)

Na którym grasz serwerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 22:22, Kostka XXL napisał:

Myśle że już to odkryłeś ale dla pewnośći napisze, jakbyś miał jakiś problem :)

Nie mylisz się ;] Ale komuś się napewno przyda :)

Dnia 12.07.2007 o 22:22, Kostka XXL napisał:

Na którym grasz serwerze??

Hmm...Zaraz sprawdzę :D Gram na 1 serverze...
Moja postać wyglada tak:
Level 10
Siła - 22+1
Zręczność - 22+0
Kondycja - 22+0
Szczęście - 22+0
Używanie broni - 22
Umiejętności obronne - 22
A Twoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<A twoja?
Moja wygląda tak:
Lvl - 17
Siła: 53 + 8
Zręczność: 52 + 9
Kondycja: 28 + 8
Szczęście: 67 +8
Używanie broni: 52 + 5
Umiejętności obronne: 52 + 10
Moje bronie to: Ciężka szlachetna szabla, skrzydlaty hełm Hermesa, Spodnie kolce, Ulepszany napierśnik, ulepszana metalowa tarcza. Te pierwsze dwie bronie za rubiny:D
Niestety gram na 7 i 9 serwerze więc się nie spotkamy:((
Jeśli chcesz znać mój bilans zwycięstw, porażek itd. to moge ci podać, jak tylko chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że już troszkę grasz długo skoro masz level o 7 poziomów większy ode mnie ;)

Dnia 12.07.2007 o 23:03, Kostka XXL napisał:

Moje bronie to: Ciężka szlachetna szabla, skrzydlaty hełm Hermesa, Spodnie kolce, Ulepszany
napierśnik, ulepszana metalowa tarcza. Te pierwsze dwie bronie za rubiny:D

A moje to: Skrzydlaty hełm (pospolity), szabal (pospolity), złota tarcza (pospolity) napierśnik (pospolity), metalowe nagoleniki (pospolity) - hmm...wychodzi na to że wszystko jest pospolite xD

Dnia 12.07.2007 o 23:03, Kostka XXL napisał:

Niestety gram na 7 i 9 serwerze więc się nie spotkamy:((

Ech...a co za pech :D Przecież możemy się tylko w pojedynku spotkać a w tym nie miałbym szans :|

Dnia 12.07.2007 o 23:03, Kostka XXL napisał:

Jeśli chcesz znać mój bilans zwycięstw, porażek itd. to moge ci podać, jak tylko chcesz.

Oki, oto moje: łup - 17513 PLNów, Bitwy - 66, Zwycięstwa - 53, Porażek - 13, Remisów - 0 :D
Jestem na 5871 miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 01:15, A-cis napisał:

No to i ja się pochwalę. Level 31.
Przebije mnie ktoś? ;-D

Ojeku <zawrót głowy i zemdlenie>
Człowieku to ile ty już w to grasz? Pewnie od samego początku?
A mógłbyć podać swój nick w grze? Z chęcią bym Cię wyszukał a następnie rozawlił xD
A tak na seri to ciekaw statystyk i lokaty jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 01:15, A-cis napisał:

No to i ja się pochwalę. Level 31.
Przebije mnie ktoś? ;-D

Pokaż staty, z którego serwera to jest postać 2 czy 4?? Pewnie poszłeś na poziom a staty masz cienkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 03:58, Obi-wan Kenobii napisał:

Człowieku to ile ty już w to grasz? Pewnie od samego początku?

Na 4 serwerze rzeczywiście gram od pierwszego dnia :-)

Dnia 13.07.2007 o 03:58, Obi-wan Kenobii napisał:

A mógłbyć podać swój nick w grze? Z chęcią bym Cię wyszukał a następnie rozawlił xD

Nie ma sprawy. Spróbuj. Mój nick to Urpianin :-)

Dnia 13.07.2007 o 03:58, Obi-wan Kenobii napisał:

A tak na seri to ciekaw statystyk i lokaty jestem :)

Lokatę mam w tej chwili 67 (według wielkości łupu) a statystyki:
90, 79, 50, 94, 86, 79. Karma ok. 2770, ale przekraczałem już 3 tys. tylko zużywam po trochu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 12:24, A-cis napisał:

Na 4 serwerze rzeczywiście gram od pierwszego dnia :-)

Hmm...No to jak to jest z tymi serverami, ja gram na pierwszy i to był pierwszy założony server?

Dnia 13.07.2007 o 12:24, A-cis napisał:

Nie ma sprawy. Spróbuj. Mój nick to Urpianin :-)

Dobrze wiedzieć ;) Ale gramy na innych serverach więc zaszczyt walki z Jedi Cię nie spotka ;))

Dnia 13.07.2007 o 12:24, A-cis napisał:

Lokatę mam w tej chwili 67 (według wielkości łupu) a statystyki:
90, 79, 50, 94, 86, 79. Karma ok. 2770, ale przekraczałem już 3 tys. tylko zużywam po trochu.

Jaki jeszt najwyższy poziom na Twym serverze? U mnie widzę paru gości co mają 34 level i jednego z bardzo interesującym nickiem, mianowicie: Margrabia wielki obi oraj jeszcze bardziej współczesne tam imię: Hrabia Tinky Winky ;-)

BTW: Jak by był tylko jeden server to można by było zorganizować forumowy turniej w Battle Knight...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 13:30, Obi-wan Kenobii napisał:

Hmm...No to jak to jest z tymi serverami, ja gram na pierwszy i to był pierwszy założony server?

Tak. To był pierwszy założony serwer. Założyli go w listopadzie lub może nawet w październiku (pierwsze 4 - 5 serwerów powstawały dość szybko jeden po drugim)

Dnia 13.07.2007 o 13:30, Obi-wan Kenobii napisał:

Ale gramy na innych serverach więc zaszczyt walki z Jedi Cię nie spotka ;))

Przykre. Ale postaram się to jakoś przeboleć ;-)

Dnia 13.07.2007 o 13:30, Obi-wan Kenobii napisał:

Jaki jeszt najwyższy poziom na Twym serverze? U mnie widzę paru gości co mają 34 level

U mnie jest 2 osoby z 34 levelem. Z 33 levelem nie ma nikogo, a z 32 jest parunastu.

Dnia 13.07.2007 o 13:30, Obi-wan Kenobii napisał:

BTW: Jak by był tylko jeden server to można by było zorganizować forumowy turniej w Battle Knight...

Gdyby tu było więcej grających, to po wakacjach (gdyby otworzyli akurat 10 serwer) możnaby się skrzyknąć i założyć (na nim) zakon CDProjektu.
Może by nas objęli patronatem i zasponsorowali trochę rubinów na start ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 14:10, A-cis napisał:

Gdyby tu było więcej grających, to po wakacjach (gdyby otworzyli akurat 10 serwer) możnaby się skrzyknąć i > założyć (na nim) zakon CDProjektu. Może by nas objęli patronatem i zasponsorowali trochę rubinów na start;-D

;] Hmm...ciekawie by było, albo choćby wyścigo do 30 levela ;)
A co do rubinów, no mnie one denerwują, czemu gracz pozbawiony ich ma mieć mniejszcze szanse z jakimś bogatym rycerzykiem? A samu już kupowałeś? Ja nie, i nie zamierzam, jak na razie mam 5 z misji xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować