Zaloguj się, aby obserwować  
Borolek

Battle knight

452 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2007 o 12:32, A-cis napisał:

To nie jest dziwne. To jest normalne. A dziwne, to było raczej u Ciebie. Jesteś prawdopodobnie
niesamowitym szczęściarzem. Leć natychmiast do punktu Totolotka i wysyłaj kupon :-DD


coś chyba czarujesz - bez konta premium był zawsze dziennie 1 kryształ - fakt że jak zaczynałem grać to czasami nic nie dostawałem , ale tak mniej więcej od 8 poziomu jest tak jak piszę -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2007 o 10:48, A-cis napisał:

> Czyli teraz moge atakować jeszcze silniejszych a da sie to sprawdzić o ile bo ja mam umiejętnosci
po 41.
Ale (tak jak napisałem) z tym bądź ostrożny, bo możesz się naciąć, gdy tamten też będzie miał
wykupionych obu strażników :-D

Już kilka razy mi się tak zdarzyło zatakowałem dużo słabszego i przegrałem bo ów osoba miała wykupionego strażnika. Tak to pewnie bym zadał z 200 obrażeń a przeciwnik mi 0 obrażeń a wyszło że ja zadałem 40 obrażeń a przeciwnik 55.
************
Gram sobie na 9 serwerze i zazdroszcze ludzią że maja tyle wolych pieniędzy. Niewiem jak tak można tak marnotrawic pieniądze. Na tak niskich poziomach to sie dwie bronie opłaca kupic "mizykordie szybkości" i "ognistą tarcze" ewentualnie "pierscień ochrony". A niektórzy wykupili sobie bronie typu doskonały sztylet, doskonała drewniana tarcza itp. Chyba takie osoby mają zadarmo sms-y albo są bogaci bo to sie nie opłaca zachwile wywalą te bronie bo pojawią się dużo lepsze a rubiny przepadną.
************
Ostatnimi czasy dawałem sobie prze tydzień misje na 60 minut i zarabiałem tak marnie że szkoda gadać:(( Raz zarobiłem 499 srebrników i 12 doświadczenia innym razem 520 srebrników i 12 PD. Raz tylko mi się trafiło ponad 1000 srebrników i 12PD. Ja na misjach 10 minutowych łącznie przez cały dzień zarobie ok. 850 srebrników i 16PD, tylko misje 10 minutowe mają minus mianowicie tam może ci się trafić misja za którą nic nie otzymamy ale to góra 2 razy. To było jeszcze przed aktualizacją. Teraz po aktualizacji jeszcze niewiem na jakie misje wysyłać rycerza chyba na te 60 punktowe, bo jak narazie to najwięcej na nich zarabiałem.
Odnośnie aktualizacji to podobają mi się tylko dwie moce karmy: Anielskie skrzydła i Twierdza.
Jeszcze jedno wesprzyjcie mnie finansowo ---------> http://s7.battleknight.pl/index.php?loc=hire&ref=Njk4ODI= z góry dziekuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2007 o 12:32, A-cis napisał:

> to dziwne bo ja dziennie miałem zawsze po 2 kryształy ( mam konto premium ) a od czasu
wprowadzenia zmian nie dostałem ani jednego
To nie jest dziwne. To jest normalne. A dziwne, to było raczej u Ciebie. Jesteś prawdopodobnie
niesamowitym szczęściarzem. Leć natychmiast do punktu Totolotka i wysyłaj kupon :-DD

BTW. Wygląda na to, że jednak nie można komasować sobie punktów misji. Niewykorzystane przechodzą
na następny dzień, ale podobno tylko do wartości 120 pkt (lub 240 w przypadku konta premium)
:-/

no to sprawa się wyjaśniła - kryształy mozna teraz tylko kupować za kasę ( to szkoda bo szukanie kryształów było ciekawe i dawało szansę na darmowe ich znalezienie , a teraz trzeba za nie płacić )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 09:00, tosz napisał:

no to sprawa się wyjaśniła - kryształy mozna teraz tylko kupować za kasę ( to szkoda bo szukanie kryształów
było ciekawe i dawało szansę na darmowe ich znalezienie , a teraz trzeba za nie płacić )

Podobno jednak dalej są na misjach, tylko rzadziej. Na forum BK piszą ludzie, którzy otrzymywali rubiny już po aktualizacji.
Ja co prawda jeszcze nie znalazłem żadnego, ale gdy mi się tylko choć jeden trafi, to tu napiszę aby to potwierdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2007 o 19:42, A-cis napisał:

Podobno jednak dalej są na misjach, tylko rzadziej. Na forum BK piszą ludzie, którzy otrzymywali
rubiny już po aktualizacji.
Ja co prawda jeszcze nie znalazłem żadnego, ale gdy mi się tylko choć jeden trafi, to tu napiszę
aby to potwierdzić.

ja po aktualizacji też nie znalazłem ani jednego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po cholere zmniejszyli liczbe rubinów trafiających się w misjach!! Myślą, że teraz więcej osób kupi te rubiny, to są w dużym błedzie. Teraz to mniej osbó bedzie kupowac te rubiny no bo ci co kupowali rubiny to kupować bedą nadal a ci co nie kupowali to kupować nie bedą nadal, proste. Jeszcze dochodzi do tego taka sprawa, że sporo ludu odchodzi przez tą aktualizacje. Jeszcze podobno się koni nie da kupować, powiedzcie mi czy to prawda bo chciałem sobie kupić. Najgorsze jest to że teraz sie nie da wysyłać rycerza na 60 minut tylko na 30. Jak dla mnie to spie..przyli ta grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:48, Kostka XXL napisał:

podobno się koni nie da kupować, powiedzcie mi czy to prawda bo chciałem sobie kupić.

Koni się nigdy nie kupowało. Po osiągnięciu określonego poziomu (z reguły co 5 poziomów) toczyłeś walkę z systemem o tytuł, barona, wicehrabiego, hrabiego itp. i przy okazji dostawałeś konia za za darmo.
Za każdym razem coraz lepszego :-)
Tylko kopię sobie musiałeś kupować samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem o tym, tylko mi chodzi o to że jak ktoś sobie sprzedał konia to mógł go dokupic poprzez magiczny link:) A teraz po aktualizacji się podobno nieda tak kupic konia. Ja jestem w takiej sytuacji sprzedałem konia a teraz chce startowac w turniejach i nie moge bo nie mam konia i chce kupić:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o co dokładnie chodzi w turniejach konnych ?
kupiłem kopie , wygrałem konia i wpłaciłem wpisowe do turnieju 1000 , i co dalej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2007 o 19:42, A-cis napisał:

Ja co prawda jeszcze nie znalazłem żadnego, ale gdy mi się tylko choć jeden trafi, to tu napiszę aby to potwierdzić.

No więc muszę stwierdzić, że rubiny są :-D
Misja zakończona wyśmienicie, udało Ci się zdobyć 2012 srebrników oraz 1 (Rubin)
Twój rycerz zdobył także 6 punktów doświadczenia.

Tyle, że jak na wyśmienitą misję (a 2012 srebrników w 30 min., to naprawdę dobry wynik), 1 rubin, to wcale nie jest rewelacyjnie.
Kiedyś przy wyśmienitych misjach zdobywałem minimum 5 rubinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja do tej pory nie znalazłem ani jednego rubinu , a przed aktualizacją dziennie zdarzało mi się znaleźć nawet 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2007 o 12:22, tosz napisał:

o co dokładnie chodzi w turniejach konnych ?
kupiłem kopie , wygrałem konia i wpłaciłem wpisowe do turnieju 1000 , i co dalej ?


Cierpliwie czekaj, az zglosi sie komplet rycerzy na turniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Cierpliwie czekaj, az zglosi sie komplet rycerzy na turniej ;)

Dnia 07.06.2007 o 20:10, Qlorowy napisał:


Ja mam tak samo,ale już są wpisani rycerze na turniej i rozlosowane pary i co teraz,po jakim czasie odbędą się walki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 14:03, Sephirath napisał:

Na Karmazynie oczywiście, chociaż "gram" to za dużo powiedziane :p

Stanowy eot.

Zapraszam cię na temat o ccrpg bo już taki założyłęm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.06.2007 o 21:30, Gregory171 napisał:

>Cierpliwie czekaj, az zglosi sie komplet rycerzy na turniej ;)
>
Ja mam tak samo,ale już są wpisani rycerze na turniej i rozlosowane pary i co teraz,po jakim
czasie odbędą się walki?


A cos okolo 24 godzin runda - pierwsza - kolejna za nastepne 24 o ile przejdziesz pierwsza ..... i tak dalej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rubiny w misjach istnieją mam 40 szczęścia i oto wynik misji
Misja zakończona wyśmienicie, udało Ci się zdobyć
906 oraz (rubiny) 4 Twój rycerz zdobył także 6 punktów doświadczenia.

czyli można załapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować