Zaloguj się, aby obserwować  
Borolek

Battle knight

452 postów w tym temacie

Ja sobie giercuje od czwartku na 1 servie i mam 5lvl staty : siła-11 zręczność-10 kondycja -8 szczęście -8 używanie broni -8 umiejętności obronne-8 i dwa kamienie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 13:45, szerszeń45 napisał:

Oszczędzam teraz srebro na ciężki sztylet.

Ten za 300 srebrników? :-)
A nie boisz się łazić z taką ilością forsy? Gdy Cię ktoś napadnie i pokona w walce, to zgarnie sporo kasy. Można podobno do 15 % zabrać ;-)

Dnia 15.11.2006 o 13:45, szerszeń45 napisał:

Niedługo pewnie awans też na Donzela :P

Ale słyszałem, że na Donzela można awansować dopiero gdy się go pokona w walce. Prawda to?

BTW. Gra ma chyba sporo bugów. Zaatakował mnie giermek o level niższy. Dostał baty, ale on zarobił 2 PD a ja nic. Chyba coś tu nie jest w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 17:31, A-cis napisał:

Ten za 300 srebrników? :-)
A nie boisz się łazić z taką ilością forsy? Gdy Cię ktoś napadnie i pokona w walce, to zgarnie
sporo kasy. Można podobno do 15 % zabrać ;-)

Boję się, ale co mam zrobić ? ;) Może wpierw zainwestuję w skille a potem jak się mnie będą bać to w sprzęt ;) BTW chodzi mi o ten za ... 560 srebrników ;-)

Dnia 15.11.2006 o 17:31, A-cis napisał:

> Niedługo pewnie awans też na Donzela :P
Ale słyszałem, że na Donzela można awansować dopiero gdy się go pokona w walce. Prawda to?

Tak. W zakładce turniej, atakujesz donzela a jak go pokonasz sam się nim stajesz.

Dnia 15.11.2006 o 17:31, A-cis napisał:

BTW. Gra ma chyba sporo bugów. Zaatakował mnie giermek o level niższy. Dostał baty, ale on
zarobił 2 PD a ja nic. Chyba coś tu nie jest w porządku...

No wg mnie obydwaj powinniscie dostać po 1 PD. Jakby on cie zlał byłoby dobrze z expem a tak coś jest nie tak ... (uwaga jak atakujesz o 2 lvl nizsze od ciebie, w wypadku wygranej tracisz 1 PD ! Nie mówię co się dzieje w wypadku przegranej ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 17:37, szerszeń45 napisał:

BTW chodzi mi o ten za ... 560 srebrników ;-)

Łał. To jeszcze gorzej :-)
A myślałeś nad wykorzystaniem Kryjówki. Nie znam dobrze zasad jej stosowania, bo jest informacja że atakujący może zagrabić najwyżej 40 proc. majątku. Nie wiem tylko czy 40 proc. z całości, czy 40 proc. z tych 15 procent dopuszczalnych normalnie.

Dnia 15.11.2006 o 17:37, szerszeń45 napisał:

(uwaga jak atakujesz o 2 lvl nizsze od ciebie, w wypadku wygranej tracisz 1 PD !

W tym wypadku on mnie zaatakował.
No właśnie. A co będzie jeśli zaatakuje mnie gostek o 2 levele niższy ode mnie? Też stracę PD? Paranoja! W ten sposób można gracza doprowadzić do rozstroju nerwowego atakując go stadem poczatkujących graczy :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2006 o 19:33, A-cis napisał:

/.../

Po prostu ładuję kasę teraz w skille, o broni pomyślę później. Chyba, że już nie będzie wyboru to w pierwszej kolejności kupię ten sztylet za 300 srebrników.

Dnia 15.11.2006 o 19:33, A-cis napisał:

W tym wypadku on mnie zaatakował.

Nie jak on cię zaatakuje to nie tracisz PD. Po pierwsze wątpliwa jest ewentualność porażki. Po drugie on dostnie 3 PD ty nic nie dostaniesz. Jeśli zaś ty zaatakowałeś to dostniesz -1PD a on +2PD. Wszystko zależy lvl. Troche to pogmatwane wiem. To może trochę jaśniej. K1 (atakujący), K2 (broniacy). Zakładam że wygrywa K1.

K1 K2
lvl 5 lvl 5
+2PD 0PD

lvl5 lvl 4
+1PD +1PD

lvl 5 lvl 3
-1PD +1PD

lvl 5 lvl 6
+3PD 0PD

Myślę, że teraz będzie nieco jaśniej. Nie wiem czy to są dokładne dane, ale tak mi wytłumaczyli na forum battleknight i trochę się podpierałem niemieckim manualem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za post pod postem ale na tamtym coś nie wyszło i nie widać :/

K1 --------- K2
lvl 5 ------- lvl 5
+2PD ----- 0PD

lvl5 -------- lvl 4
+1PD ----- +1PD

lvl 5 ------- lvl 3
-1PD ------ +1PD

lvl 5 ------- lvl 6
+3PD ----- 0PD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:39, Robek 009 napisał:

Przed chwilą się na Battle Knight zarejestrowałem ;) Jak narazie fajna ;) Planuje zostać Mrocznym
Rycerzem ;)

Heheh :) Powodzenia. :) Ja mam juz 6 lvl i gram po tej jasnej stronie mocy ;) Karma juz na 66,6. Póki co zdobyłem 4 kamienie. Aktualne skille: 11/11/10/12/11/11. Eq: Skórzana czapka, mała drewniana tarcza, cięzki sztylet, skórzane spodnie i skórzana kamizelka. Po awansie na donzela wymieniam sprzęt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 21:44, szerszeń45 napisał:

Po awansie na donzela wymieniam sprzęt :)

Jeszcze nie awansowałeś?! ;-P
A pojedynkowałeś się już z nim chociaż raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 22:02, A-cis napisał:

> Po awansie na donzela wymieniam sprzęt :)
Jeszcze nie awansowałeś?! ;-P
A pojedynkowałeś się już z nim chociaż raz?

Nawet 2x. Po każdym odstawiał mnie z kwitkiem, choc juz za drugim niewiele brakowało :) Jutro go porozkładam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że zarobki na misji zależą od poziomu który posiada rycerz. Na niskich levelach zarabiałem mniej. Teraz z każdej misji zaczynam przeciętnie przynosić sporo forsy. Na swojej ostatniej misji, na 5 levelu rycerza, zarobiłem 750 srebrników i 7 kamieni (+ oczywiście Punkty Doświadczenia). Jest to mój zdecydowany rekord, bo poprzednio było zaledwie 416 srebrników, w dodatku bez kamieni.
A Ty ile najwięcej zarobiłeś na misji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 19:47, A-cis napisał:

A Ty ile najwięcej zarobiłeś na misji?

Niestety pomimo 7 lvlu, nie miałem tyle co Ty szczęścia :P. Max zarobek z misji: 613 srebro i 4 kamienie. To moje póki co jedyne kamienie. Skill szczeście na 15 ;-). Ciekawe czy uwzględniają real pecha, z którego słynę :). Nic to może jutro mi się poszczęści ;-]. Za to mogę się pochwalić jednym z najlepszych łupów na serwie i najlepszym w zakonie :):

Alunderis wygral i przejal 56 Srebrnik
Alunderis otrzymal 1 PD i *******otrzymal 1 PD.
Straty - Napastnik: 39 / Straty - Obronca:

:]

Pozdrawiam i tak BTW: jaki masz lvl, skille i eq? Bo ja mam: 7 lv, skille: 13/12/11/15/12/12, eq: metalowa misiurka, cieżki sztylet (ten za 560 srebra, ten co daje 2.0 zbroje ;p), mała drewniana tarcza, skórzany napiersnik i skórzane spodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.11.2006 o 20:14, szerszeń45 napisał:

Niestety pomimo 7 lvlu, nie miałem tyle co Ty szczęścia :P. Max zarobek z misji: 613 srebro i 4 kamienie.

Też niezły wynik. Byłbym cały w skowronkach gdyby mi się taki trafiał co drugi raz :-D

Dnia 20.11.2006 o 20:14, szerszeń45 napisał:

Pozdrawiam i tak BTW: jaki masz lvl, skille i eq?

Na obu serwerach, na których gram mam 5 level (przy czym na na tym drugim zacząłem o tydzień później :-D)
Skile: Na jednym mam same 13, na drugim 12, 12, 11, 12, 11, 10. Uzbrojenie podobne do Ciebie. Nie mam tylko jeszcze metalowej misiurki tylko zwykłą skórzaną czapeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna jest ta gra...
Mam na 2 serwerze postać na 8 lvlu, mroczny rycerz.
Skille mam takie: 16/15/11/15/15/14 (od 7 lvla, przed chwila nabiłem 8).
Wyposażenie: Skórzana czapa, mała drewniana tarcza, skórzany napiersnik, skórzane spodnie, a jako broń służy mi mizerykordia... Jaki jest mój problem? Ciągle przegrywam. WIĘKSZOŚĆ walk przegrywam. Nie wiem o co tej grze chodzi :> Na 150 bitw przegrałem 103 razy :D Atakuje graczy słabszych odemnie i co? Przegrywam. Zaraz wyrzuce to przez okno :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 10:05, xivah napisał:

Skille mam takie: 16/15/11/15/15/14 (od 7 lvla, przed chwila nabiłem 8).
Wyposażenie: Skórzana czapa, mała drewniana tarcza, skórzany napiersnik, skórzane spodnie, a jako broń służy mi mizerykordia...

Masz bardzo dobre parametry. BTW. Przy najbliższej okazji powinieneś sobie sprawić metalową czapeczkę :-D

>Jaki jest mój problem? Ciągle przegrywam. WIĘKSZOŚĆ walk przegrywam. Nie wiem o co tej grze chodzi :> Na 150

Dnia 22.11.2006 o 10:05, xivah napisał:

bitw przegrałem 103 razy :D Atakuje graczy słabszych odemnie i co? Przegrywam. Zaraz wyrzuce to przez okno

To rzeczywiście dziwne. Ale atakujesz graczy słabszych pod względem levelu? Czy uzbrojenia? Możesz dać jakieś porównanie parametrów z przegranej walki?
I nie załamuj się. Tam jest np. Giermek Black Warrior (7 lvl), który ma 2 zwycięstwa i 172 porażki, Giermek Angar (7lvl), 2 zwycięstwa i 186 porażek, Giermek pawelinho (7lvl), 3 zwycięstwa i 215 porażek :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stuff musze wymienić tak czy tak, czekam na przypływ srebra ;>
Przed 15 minutami skasowałem wszystkie wiadomości i niestety nie moge wkleić porównania.
Atakuje graczy z gorszymi statami, ale raz spróbowałem zaatakowac kolesia o 1 lvl niższego... Też w plecy byłem ;P
Za 20 min będe mógł kogoś zaatakować to dam przykład jak się przegrywa ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O!

Xivah:
lvl 8

Siła 16
Zręczność 17
Kondycja 11
Szczęście 16
Używanie broni 15
Umiejętności obronne 15
Karma -149.1

Speede
lvl 8

Siła 13
Zręczność 14
Kondycja 15
Szczęście 15
Używanie broni 15
Umiejętności obronne 15
Karma 114.8

Przebieg walki:

Atak od Xivah Uderzenie zablokowane
Atak od Speede Cios zadany 10 Straty
Atak od Xivah Cios zadany 5 Straty
Atak od Speede Uderzenie zablokowane
Atak od Speede uderz obok
Atak od Xivah Cios zadany 3 Straty
Atak od Xivah Cios chybiony
Atak od Speede Uderzenie zablokowane
Atak od Xivah uderz obok
Atak od Speede Cios zadany 8 Straty
Atak od Xivah Uderzenie zablokowane
Atak od Speede Cios zadany 9 Straty
Atak od Xivah Cios zadany 2 Straty
Atak od Speede Uderzenie zablokowane
Atak od Xivah Cios zadany 1 Straty
Atak od Speede Uderzenie zablokowane
Atak od Xivah Cios chybiony

Wynik:
Speede wygral i przejal 1 Srebrnik
Xivah otrzymal 0 PD i Speede otrzymal 2 PD.
Straty - Napastnik: 11 / Straty - Obronca: 27

Dziękuje ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 12:20, xivah napisał:

Wynik: Speede wygral i przejal 1 Srebrnik
Xivah otrzymal 0 PD i Speede otrzymal 2 PD.
Straty - Napastnik: 11 / Straty - Obronca: 27

Tu akurat był gość na takim samym levelu jak Ty. Sprawności miał wprawdzie gorsze, ale nic nie wiem o jego uzbrojeniu. Mógł mieć lepszą zbroję i oręż od Ciebie. Nic nie wiemy też o karmie.
Poza tym, patrzyłem na Twoją charakterystykę. Nie masz co specjalnie narzekać, bo stracileś do tej pory zaledwie 470 srebrnków łupu. Wypada po ok. 4 srebrniki na przegraną walkę.
Jak się patrzy po stratach innych i w porównaniu do dochodu, to tyle co nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lvl 5 lvl 6
+3PD 0PD

Myślę, że teraz będzie nieco jaśniej. Nie wiem czy to są dokładne dane, ale tak mi wytłumaczyli na forum battleknight i trochę się podpierałem niemieckim manualem.

Tak ty napisales tylko jest problem jak ja mialem 5 lvl rozwalilem 6 to dostaje 2 PD hehe x)

Ej a sa jakies bugi (kody) do battleknight np. na konto premium ?? co jak sa to mi wyslijcie na e-maila oskar199994@o2.pl hehe z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować