Zaloguj się, aby obserwować  
Borolek

Battle knight

452 postów w tym temacie

Chciałbym wszystkich przestrzec przed kupowaniem Rapiera na 12 levelu. Kosztuje toto 2100, daje niezłe obrażenia, bo od 14 do 26, ale równocześnie obniża aż o 5 punktów szansę obrony u posiadacza rapiera.
Można się przykro naciąć :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerzę mówiąc juz z miejsca przekresliłem tę broń. -5 do obrony to jest naprawdę pewna przesada. Niby jak sie juz trafi gościa to pewnie dostaje hity że aż miło, ale samemu przez to mozna oberwać ... już wole poczekać
na ten topór na 13 lvl, który obniża tylko -2 obrone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 09:38, szerszeń45 napisał:

Szczerzę mówiąc juz z miejsca przekresliłem tę broń. -5 do obrony to jest naprawdę pewna przesada.

Tylko że to nie jest tak w sposób jednoznaczny napisane. -5 do szansy obrony. Ale ktoś może pomyśleć, że obniża tą szansę u przeciwnika i kupi :-D
Jak na razie to mnie się podobał najbardziej taki krótki zielony mieczyk, który oprócz obrażeń, dawał dodatkowy bonus +2 punkty do zbroi. Przy nim pozostawałem dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 09:55, A-cis napisał:

> Szczerzę mówiąc juz z miejsca przekresliłem tę broń. -5 do obrony to jest naprawdę pewna
przesada.
Tylko że to nie jest tak w sposób jednoznaczny napisane. -5 do szansy obrony. Ale ktoś może
pomyśleć, że obniża tą szansę u przeciwnika i kupi :-D

Ehehe ;D jezeli ktoś tak pomysli to jest naprawde cienkim graczem :), przecież zawsze bronie odziałuja na uzytkownika danej broni/przedmiotu :)

Dnia 28.12.2006 o 09:55, A-cis napisał:

Jak na razie to mnie się podobał najbardziej taki krótki zielony mieczyk, który oprócz obrażeń,
dawał dodatkowy bonus +2 punkty do zbroi. Przy nim pozostawałem dość długo.

To prawda, był to bardzo ciekawy przedmiot, szkoda, że póżniej trzeba go wymienić na coś lepszego bo zadaje dość małe obrażenia. :( (na wyższym lvlu zadaje małe, ale +2 do zbroi jest fajne :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 09:59, szerszeń45 napisał:

Ehehe ;D jezeli ktoś tak pomysli to jest naprawde cienkim graczem :), przecież zawsze bronie
odziałuja na uzytkownika danej broni/przedmiotu :)

No akurat tu się nie zgodzę. Przecież obrażenia jakie zadaje szabla/rapier nie są skierowane na posiadacza broni tylko na przeciwnika. Na pewno to jest trochę pokrętne rozumowanie ale mógłby ktoś tak pomyśleć.
Tylko gadżety obronne, czyli zbroje, tarcze itp. są skierowane na posiadacza.
Ja rapieru nie kupiłem, bo miałem wątpliwości i wolałem je wpierw wyjaśnić u takiego co kupił. I on właśnie myślał tak jak to napisałem wyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem ciekawą rzecz. Gram na 2 serwerach. I na serwerze 4 mam już rycerza bedąc na 11 levelu. Tymczasem na serwerze nr 2 aby pokonać w turnieju rycerza wymagane jest posiadanie 15 levelu. Dziwne, bo widzę, że będąc dużo słabszym już bym mu dokopał, a tymczasem muszę jeszcze czekać kupę czasu :-)

===> harnas14
Z piką (kopią) do końca nie wiadomo na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie misja mi poszła tak jakby sie po misji oczzekiwało ;P
Na screenach łupy :)

Mam 12 lvl, czy wam też dotąd tak cienko jak mnie szło? Tzn, mieliście podobne szczęście ze zdobywaniem kamieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 13:00, harnas14 napisał:

Witam! Co daje pika jeśli się ją kupi? Powiększa obrażenia zadawane przez posatć?



Peewnie tak o ile masz konia :) - zobacz po prawej dolne okno - widac leb konia tylko ciekawe kiedy mozna go kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto moja najlepsza misja :D (z dnia 08.01.2007) chyba szczęscie na mnie teraz spogląda przychylniej :) miałem 2x +5 rubinów w dwa dni potem dwie mizerne misje i teraz to heheh :P

20070108164522

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.01.2007 o 16:45, szerszeń45 napisał:

Oto moja najlepsza misja :D (z dnia 08.01.2007) chyba szczęscie na mnie teraz spogląda przychylniej

Nieźle. Ale słyszałem już o misjach ponad 2 tys. srebrników :-)
Chociaż moja największa, to jak na razie było 1667 srebrników, 18 PD i 5 rubinów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale mamy młyn. Wojna równocześnie z 3 zakonami :-)
Niedawno mnie pojechali dosyć mocno (gość był o 4 levele mocniejszy), a ponieważ nie mam forsy aby się zregenerować, to jestem praktycznie uziemiony i skazany na atakowanie jedynych 3 zawodników, którzy są słabsi ode mnie i niewiele mi szkody mogą zrobić.
Sęk w tym, że oni są też atakowani na okragło przez innych i stale mam komunikat: "Rycerz był wyzywany w ciągu ostatnich 60 minut" ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to gram dopiero jakies kilka dni około 4rech
mam 5 Lv 7serwer a juz mam 5 kamieni:)

jak ktoś chętny to wogule zapraszam do zakonu Smoka :)
toczymy jedna wojne :)

20070206131622

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tam u Was? Czy macie już 24-levelowców i jeśli tak, to ilu?
Na 2 serwerze jest ich już 8, ale na 4 serwerze nie ma jeszcze ani jednego :-)
I który masz już level?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 02:49, A-cis napisał:

Jak tam u Was? Czy macie już 24-levelowców i jeśli tak, to ilu?

A u Nas w porządku mamy 3-ech 24 lvlowców. Czy coś koło tego ;)

Dnia 13.02.2007 o 02:49, A-cis napisał:

I który masz już level?

Ja mam obecnie 16, wreszcie udało mi się uzbirać rubiny na premium. :) Skille: 39/38/30/41/36/37, ekwipunek: rogaty hełm, ulepszana metalowa tarcza, pałasz, ulepszane metalowe nagolenniki, kulawa szkapa (lol xD) oraz kolczuga.
A Ty jak sobie radzisz A-cis? (lvl itd...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.02.2007 o 17:21, szerszeń45 napisał:

A Ty jak sobie radzisz A-cis? (lvl itd...)

Ja po staremu męczę się na 2 sewerach (już prawie dojrzałem psychicznie żeby jednego oddać komuś :).
Na serwerze 2 mam 15 level i wszystkie gadżety, które temu poziomowi przysługują a niebawem bedzie level 16, bo brakuje mi już tylko 28 PD.
Natomiast na serwerze 4 mam wykupione od prawie miesiąca konto premium, co daje niesamowitego kopa, i tam mam już level 18 (oczywiście wszystkie niezbędne gadżety też)
Skile mam dość wysokie. Właśnie przed chwilą pojechałem jednego 18-levelowca, bo mi się jego nick nie podobał i wynik walki był taki:
A-cis wygrał i przejął 70 Srebrnik
A-cis otrzymal 2 PD , Zajebackas otrzymal 0 PD.
Atakujący zadał obrażeń: 104 / Obrońca zadał obrażeń: 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że szybko się gra na premium, ja dopiero od wczoraj mam wykupione, bo dopiero co tytuł barona zdobyłem, a wiec ptzy okazji i brakujace rubiny. Szczerze mówiąc juz cienko przykładam się do gry, bardziej juz do OGame i Traviana, wieć jeżeli nie bedę miał jak przedłuzyć premium w BK to pewnie i ja oddam konto na s3 ;)
Kidyś non stop kogoś farmiłem, teraz jakos specjanie nie chce mi się czekać tych 10 zanim wróci z napadu. Lepiej juz do pracy go wysłać i spokój. I tak pół dnia bedzie robił, hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować