Zaloguj się, aby obserwować  
Borolek

Battle knight

452 postów w tym temacie

Dnia 21.02.2007 o 15:05, Pixelo napisał:

znacie moze sposób na róbiny za darmo??

Jasne :-D Spsób jest bardzo prosty. Trzeba chodzić na misje. Widziałem ludzi którzy na jednej misji zdobywali 7 - 8 rubinów. Rekord jest 10 :-)
Ale musisz mieć szczęście.
BTW. Mój rekord jest 5 rubinów na jednej misji, ale za to miałem tak już wiele razy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 18:11, A-cis napisał:

(...)
Ale musisz mieć szczęście.

A no nie da się ukryć. Ja mam narazie na 45 poziomie skilla szczęście i póki co najlepsze co udało się zagarnąć to to co widać na załączonym do posta screenie opisu mojego rycerza. Jestem bardzo dumny z tej misji ;)

20070221190245

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 19:02, szerszeń45 napisał:

A no nie da się ukryć. Ja mam narazie na 45 poziomie skilla szczęście i póki co najlepsze co udało się zagarnąć to
to co widać na załączonym do posta screenie opisu mojego rycerza. Jestem bardzo dumny z tej misji ;)

Łał! Ty jesteś szczęściarz do kwadratu :-D
Mój "lepszy" rycerz ma szczęście 52, a w ostatnich 10 misjach zdobył łącznie 8349 srebrników (jak widać - średnia 835 sr.) i 0 rubinów. Jak dotąd, tylko 2x w historii przekroczył 2k srebrników a nigdy nie udało mi się przekroczyć 2300.
Ale ja zawsze miałem pod górkę i pod wiatr :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio była aktualizacja wygladu broni, zbori i innego ekwipunku. Co o nich sądzicie? Moim zdaniem sa niezłe ale znowu bedzie się trzeba przyzwyczaić do nowego wyglądu. Gdy pierwszy raz je zobaczyłem byłem zdziwiony i bardzo mi się nowe wyglady broni i ekwipunku nie spodobały. No ale pewnie to tylko kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 10:14, szerszeń45 napisał:

Ostatnio była aktualizacja wygladu broni, zbori i innego ekwipunku. Co o nich sądzicie? Moim
zdaniem sa niezłe ale znowu bedzie się trzeba przyzwyczaić do nowego wyglądu. Gdy pierwszy
raz je zobaczyłem byłem zdziwiony i bardzo mi się nowe wyglady broni i ekwipunku nie spodobały.
No ale pewnie to tylko kwestia przyzwyczajenia.



Niezla jest - przyjemniejsza dla oka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 10:14, szerszeń45 napisał:

Ostatnio była aktualizacja wygladu broni, zbori i innego ekwipunku. Co o nich sądzicie? Moim
zdaniem sa niezłe ale znowu bedzie się trzeba przyzwyczaić do nowego wyglądu.

O to chodzi. Przez te parę miesięcy przyzwyczaiłem się, nauczyłem się je rozróżniać, i jeden rzut oka pozwalał na orientację czy gość ma lepsze czy gorsze uzbrojenie. Teraz muszę w pocie czoła najeżdżać kursorem żeby się zorientować co to jest i jakie ma parametry :-D
Ale wygląd rzczywiście ładniejszy. I wreszcie kolczuga, jest kolczugą itd.
Tylko gardę ciężkiej szabli na 14 levelu totalnie schrzanili. Żeby zadać cios siekący nie można uderzyć normalnie od góry, tylko trzeba od dołu :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2007 o 18:11, A-cis napisał:

misji zdobywali 7 - 8 rubinów. Rekord jest 10 :-)

Nieprawda!!! Na oficjalnym forum czytałem że rekord 17.
Ja mam już 4, chociaż jestem na 5 poziomie.Tyle że mam szczęście aż 11.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat mi się przypadkowo odpiął i bym przegapił tego posta :-)

Dnia 11.03.2007 o 16:51, Byl napisał:

> Rekord jest 10 :-)
Nieprawda!!! Na oficjalnym forum czytałem że rekord 17.

Ja pisałem o rekordzie o jakim wiedziałem w tamtym okresie (blisko 3 tygodnie temu). W międzyczasie mój kolega z zakonu zdobył 16 rubinów.
Ale to nie znaczy, że nie można zdobyć tych rubinów więcej . Na pewno nawet to 17 nie jest górną granicą i w przyszłości będziemy mieli wyniki znacznie większe.
A mój osobisty rekord w jednej misji jest już 7 rubinów :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małe pytanie, a mianowicie jak można zdobyć pare rubinów bo mam narazie 2 rubiny a mam 6 poziom i szczęście mam na +12?? Jeden z moich znajomych dopiero zaczął grać ma 2 poziom i juz ma 4 rubiny, szczęscie ma na +5. To nich mi ktoś teraz wytłumaczy na jakiej zasadzie to działa, że on ma więcej tych rubinów niż ja a ma niższy poziom i ma mniej szczęścia?? Wiem o tym, że rubiny można kupić za prawdziwe pieniądze ale mi chodzi o to czy podczas trwania misji moge ich dostać więcej, bo jak na razie to nie dostaje żadnych(oprócz tych dwóch).
Mam jeszcze jedno pytanie; czy można zmienić serwer, bo kolega chce zmienić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 21:17, Pediator napisał:

robie sobie postać na jakim serwie zrobić ?

Nie wiem o co ci chodzi, może to ja na starość głupieje albo ty coś pomieszałeś w tym poście?? Chodzi ci może o to na jakim serwerze najlepiej jest sie zarejestrować?? Ja polecam siódmy serwer sam tam jestem zarejestrowany i jestem zadowolony:PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 21:15, Kostka XXL napisał:

Mam małe pytanie, a mianowicie jak można zdobyć pare rubinów bo mam narazie 2 rubiny a mam 6 poziom i szczęście
mam na +12?? Jeden z moich znajomych dopiero zaczął grać ma 2 poziom i juz ma 4 rubiny, szczęscie ma na +5.

To zwyczajnie zależy od Twojego osobistego szczęścia. Widać, że kolega ma go więcej niż Ty :-)
Rubiny wpadają losowo. Srebrniki i punkty PD zresztą też. Podobno wysoki atrybut Szczęścia może to osobiste szczęście poprawić, ale naprawdę z tym bywa różnie.
Ja ostatnio podniosłem sobie wskaźnik Szczęścia na 61 (o 3 oczka wyżej niż inny najwyższy atrybut) i bezpośrednio po tym miałem jedną z najgorszych moich misji. Więc widzisz jak z tym bywa :-D
Jednak chyba statystycznie, jeśli masz wyższy wskaźnik, to na 100 misji będziesz zdobywał więcej tych rubinów od kolegi (dla sprawdzenia możesz sobie zapisywać swoje i kolegi).

Dnia 17.03.2007 o 21:15, Kostka XXL napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie; czy można zmienić serwer, bo kolega chce zmienić??

Mozesz porzucić konto na którym grasz i zarejestrować się na innym, lub dać ogłoszenie na forum BK (i na tym też) a wtedy może znajdzie się ktoś chętny do zamiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 04:05, A-cis napisał:

To zwyczajnie zależy od Twojego osobistego szczęścia. Widać, że kolega ma go więcej niż Ty
:-)

Ja zawsze miałem pecha do gier wieloosobowych:D no cóż takie życie może kiedys mi się trafi więcej tych rubinów.

Dnia 18.03.2007 o 04:05, A-cis napisał:

Ja ostatnio podniosłem sobie wskaźnik Szczęścia na 61 (o 3 oczka wyżej niż inny najwyższy atrybut)
i bezpośrednio po tym miałem jedną z najgorszych moich misji. Więc widzisz jak z tym bywa :-D

Też tak miałem:P

Dnia 18.03.2007 o 04:05, A-cis napisał:

> Mam jeszcze jedno pytanie; czy można zmienić serwer, bo kolega chce zmienić??
Mozesz porzucić konto na którym grasz i zarejestrować się na innym, lub dać ogłoszenie na forum
BK (i na tym też) a wtedy może znajdzie się ktoś chętny do zamiany.

Kolega dopiero co zaczął grać, mówił mi że może pożucic konto jeśli nie będzie się dało zmienic serwera. Ma dopiero 2 lvl i wszystkie parametry na 5, tylko szkoda mu będzie tych 4 rubinów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2007 o 12:16, Kostka XXL napisał:

Kolega dopiero co zaczął grać, mówił mi że może pożucic konto jeśli nie będzie się dało zmienic
serwera. Ma dopiero 2 lvl i wszystkie parametry na 5, tylko szkoda mu będzie tych 4 rubinów.

Niech da ogłoszenie o chęci zamiany na forum BK, a jako przynętę poda te 4 rubiny. Może ktoś się skusi :-)
Ale ze względu na niski poziom wątpię by znalazł chętnych. Zamiany odbywają się przy zaawansowanych postaciach rycerzy. Takie początkujace się po prostu porzuca, lub zwyczajnie oddaje komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie zastanawiam sie nad swoim kontem - troszke szkoda oddawac :/ 21lvl , 34 rubiny jeszcze 6 dni premium, kukla i skrzynia, wicehrabia - 4 serv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2007 o 09:13, Qlorowy napisał:

Wlasnie zastanawiam sie nad swoim kontem - troszke szkoda oddawac :/ 21lvl , 34 rubiny jeszcze
6 dni premium, kukla i skrzynia, wicehrabia - 4 serv


juz 37 rubinow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować