Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL - znamy datę premiery gry na PC

56 postów w tym temacie

jeeeeeeeeee!!! wreszcie!!! już nie mogłem się doczekać i zastanawiałem się czy aby nie kupić w jakimś zagranicznym sklepie wysyłkowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie mam nadzieja że ta wersja jest rzeczywiście poprawiona i warto było na nią czkać gdy reszta świata gra w PES6.
bo komentarze matiego i romka to totalna porażka konami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:18, Valkanis napisał:

A jakim cudem już tydzień temu w CDA była ocena PES 6 w wersji PL?

ile PES6 dostał w CDA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie. Byłem tak wkurzony brakiem wieści o premierze, że byłem gotów kupić (zamiast PES6) Fife 07, ale na szczęście w pore napisaliście o premierze.Teraz mogę spać spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:37, Maker3 napisał:

> A jakim cudem już tydzień temu w CDA była ocena PES 6 w wersji PL?
ile PES6 dostał w CDA?


8/10 dostał od CDA
A co recki polskiej wersji pes6 to chodzi że spolszczyło gre konami i pes6 jest w wersji także polskiej ale z błędami dlatego cdp wysłał ją do poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:23, mike91 napisał:

bo komentarze matiego i romka to totalna porażka konami...


Czemu Konami? Jak sądzę, Konami zajmuje się tylko wgrywaniem tłumaczenia w grę, nie zaś samym tłumaczeniem.
Prędzej więc drętwy komentarz to wina CDP, niż Konami, ale mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nareszcie!! juz mnie krew zalewala z ta niepewnescia kiedy wyjdzie ten PES. PS. Skoro mam dostac przed premiera to dostane chyba 15 lub 16 listopada, co nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przesuniecie tej daty o taki szmat czasu to żal.pl po prostu smiech na sali. Nie wiedzialem ze 17 to poczatek listopada... Jak mozna tyle poprawiac zle tlumaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a na polskich torrentach wisi PES6 PL już jakieś 2 tygodnie, to pewnie ta wersja zabugowana, ale co CDP straciło przez tą obsuwę to straciło, na pewno nie jeden co chciał kupić i nie mógł się doczekać to już pobrał...
Interesuje mnie wersja na XBOX 360 będziecie ją wydawać w Polsce? (bo w planach nie widzę a w niektórych sklepach wysyłkowych sprowadzony(pewnie z Niemiec) PES6 kosztuje 279 zł no śmiech!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do komentarza w PES6 to nie jest to ani wina konami, ani wina cd projekt. Jest to tylko i wyłącznie wina Borka i Kołtonia. Nie wiem czy nagrywając nie zdawali sprawy, że ich kwesie brzmią sztucznie. Co temu konami winne? oni tylko skryptują odpowiednie kwestie do odpowiednich wydarzeń na boisku. A CDP to ma tutaj akurat najmniej do gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale teksty do przeczytania komentatorom dają wydawcy, a oni tylko je czytają. Borek i Kołtoń mieli za zadanie odpowiednio przeczytać te teksty (chocież nie wiem jak się wywiązali z teoo zadania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak, ale teksty do przeczytania komentatorom dają wydawcy, a oni tylko je czytają. Borek i

Dnia 09.11.2006 o 19:12, mateos1993 napisał:

Kołtoń mieli za zadanie odpowiednio je przeczytać (chocież nie wiem jak się wywiązali
z tego zadania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście dostali z błędami to byście bardziej narzekali niz teraz na ta prermiere przesunieta. Ludzie troszke cierpliwosci przeciez CDP sie stara zrobic jak najlepiej i jakby mogli to by wydali wczesniej nieprawdaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować