Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pro Evolution Soccer 6 PL - znamy datę premiery gry na PC

56 postów w tym temacie

Czy Wy nie rozumiecie, ze ten beznadziejny komentarz, ktory jest czytany przez Borka i Koltonia NIE bedzie poprawiony ??????? Beda to TYLKO poprawki tekstu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze o odp CDP czy komentarz też był poprawiany ?? bo z tego co tu czytam i w ogle w necie to jet poracha..
A tak w ogle zapraszam do LIGI jak wyjdzie orginal - w tej sprawie kontaktujecie sie z numerem gg 3806059 Zmierzmy się trzeba mieć zew IP i czekać oczywiscie na premiere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak on wyszedł na tej okładce ;). Taki przejęty piłką nożną :D. Ja nie lubię zbytnio takich gier, choć grałem w Fifę 2002, trzeba przyznać. A cena normalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"W dbałości o klientów CD Projekt..." tak bardzo o nas dbali że nas tyle czasu olewali i zero informacji było, Ja tam już zamówiłem angielską wersję w Ultimie i dostane w poniedziałek :)
pozdrawiam wszystkich wytrwałych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:23, sianer napisał:

CDA to szmata, testowali wersje multilang.


Ale tresciwa wypowiedz... Juz bardziej kulturalnie nie potrafisz sie wypowiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:48, Dowodca_Pawel napisał:

> bo komentarze matiego i romka to totalna porażka konami...

Czemu Konami? Jak sądzę, Konami zajmuje się tylko wgrywaniem tłumaczenia w grę, nie zaś samym
tłumaczeniem.
Prędzej więc drętwy komentarz to wina CDP, niż Konami, ale mogę się mylić.


Taka prawda, ze Konami olalo sugestie CDP w sprawie bledow, jakie znalezli. Niby potwierdzili zmiany a jednak ich nie zrobili, dlatego CDP wstrzymalo polskie wydanie i sami sie zajeli poprawkami. Dziwne ze strony Konami, ze sami chcieli tlumaczyc gre :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 22:51, galex napisał:

"W dbałości o klientów CD Projekt..." tak bardzo o nas dbali że nas tyle czasu olewali i
zero informacji było, Ja tam już zamówiłem angielską wersję w Ultimie i dostane w poniedziałek
:)
pozdrawiam wszystkich wytrwałych


Raaaany, ile to razy juz CDP podkreslalo, ze NIE BEDZIE INFORMOWAC O NICZYM DOPOKI NIE BEDA MIELI 100% PEWNOSCI ? Po co wprowadzac w blad i obiecywac cos co nie ma potwierdzenia w realiach ? Ludzie Wam to serio nie da sie dogodzic, jedni chca szybkiej zbugowanej wersji, drudzy chca pozniej ale bez bugow wersji. Jedni chca angielska wersje, drudza polska PARANOJA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym się wszyscy podniecają.
Osobiście nie lubie polskich wersjii. Tylko dlatego, że wolę oryginalne głosy i po prostu lubie język angielski i po prostu śmiesznie mi grać w grę po polsku. Wole oryginalne fonty też, ale to na bok.

Chodzi o to, że PES6 jest beznadziejny. Nie mówię tu o porównaniu fifa vs pes, bo oczywiście pes w kwestii grywalności nie ma konurenta. Inaczej to wygląda jeżeli spojrzymy na to z innej strony. Np. Co się zmieniło względem wersji 5? Praktycznie nic. No, nie licząc menu ;] Dalej wygłąda to jak szmaciana konwersja z ps2. Rozmyte tekstury, obiekty w menu ;/ Po prostu beznadzieja. Nic tam nowego, łatwiej byłoby przecież wypuścić patcha jakiegoś 8.x czy coś takiego.

Osobiście wolę fifę, ale tylko z tego względu, że nie gram z NONAME''owymi klubami. Mogę zagrać normalną, prawdziwą światową piłkę. A w pesie nie ma już nawet JUVE, bo przez aferę spadł do Serie B, której PES oczywiście nie wspiera...
Eh, tyle.

Ubolewam, że fifa ma to, czego PES''owi brakuje. A brakuje mu tak niewiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 00:05, D_1 napisał:

A w pesie nie ma już nawet JUVE, bo przez aferę spadł do
Serie B, której PES oczywiście nie wspiera...


Jak nie wiesz, to sie nie wypowiadaj! Juventus w Pesie 6 jest, w "Others A" ! Jedyne czego nie ma to niemieckich druzyn (nie liczac Bayernu).

Co do CDP to kpina jest z nas, graczy. Rozumiem, jakbyscie wersje audio poprawiali, ale wersje txt tyle czasu, gdzie prawie w ogole nie ma tekstu?! To przeciez jakies zarty sa. 17.11? To prawie miesiac czasu. W dodatku otrzymamy beznadziejny komentarz Borka. Jak wy go pilnowaliscie z czytaniem tekstu?! Powinniscie nadzorowac go, jak czyta ten tekst w dodatku w slowo w slowo przetlumaczony z angielskiego ("czeka juz na tego crossa" - czy tak mowia polscy komentatorzy?) i sprawdzac w grze jak ten komentarz od razu wyglada i go (Borka) od razu poprawiac.

Na pewno nie kupie PESa 6 od CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja cierpliwie czekam na pl wersje na ps2 i bardzo mnie interesuje czy komentarz tez byl poprawiony co prawda i tak kupie pl wersje ,ale jakas informacja mogla by sie pojawic mam nadzieje ,ze nie tylko poprawki Marcellusa z N+ zostana uwzglednione...
ps.D_1 na wstepie powiem ci jedno wiesz co powoduje nie wiedza GLUPOTE jak w twoim przypadku masz racje Juve nie ma Seria A ,ale w Pesie 6 jest po drugie moze wzgledem 5 duzo nie zmienili,ale napewno zmiany sa usprawnione sedziowanie,inna gra cpu w obronie, nowe licencje i komentarz pl i jaki by nie byl to jest.Wiec fani fify macie coraz mniej na swojej liscie argumentow fifa juz sie lepiej nie sprzedaje to jest fakt co prawda dla mnie to nie jest argument ,ale Wy go zawsze podawaliscie .Mowisz lubisz j.ang. ale go nie rozumiesz tam tez jest duzo bledow.A i jeszcze jedno najwaznieszy jest GAMEPLAY i to sie nigdy nie zmieni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak nawiasem mówiąc,brawo dla CDP w końcu zdecydowali się wypowiedzieć na temat premiery. Gratulacje. Ciekaw jestem ile kosztować będzie ich opóźnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem wczoraj PES 6 kupionego w Ultimie. Rzeczywiście w wersji polskiej występuje kilka błędnych literówek. Komentarz Borka i Kołtonia brzmi sztucznie. Zwłaszcza kwestie wypowiadane przez M.Borka nie przypominają Borka znanego z Polsatu. Brak w nim zaangażowania. Zastanawiam się czy nie lepiej wypadł by komentarz komenatora radiowego (np M.Zimocha) lub dobrego aktora, ponieważ widać że Borek nie poradził sobie z komentowaniem meczu którego tak na prawdę nie widzi. Po prostu nie potrafił zagrać, stworzyć napięcia. W ostateczności zawsze można skorzystać z komentarza w innym języku. Co do samej gry to jest trochę zmian. Mniej jest odgwizdywanych rzutów wolnych, a te które są najczęściej kończą się żółtą lub czerwoną kartką. Po pierwszych grach mam wrażenie że trzeba sobie zadać więcej trudu by zdobyć bramkę. Już nie wystarczy rzucić piłkę z obrony do szybkiego napastnika gdyż czesto kończy się to statą. Denerwujące jest to że nie którzy zawodnicy potrafią przebiec całe boisko i tak naprawdę trudno ich zatrzymac. Nieprawdą jest jak napisał jeden z forowiczów że nie ma Juventusu. Składy niektórych drużyn są nie aktualne np w Realu jeszcze jest Zidane. Dużo zmieniło się w grze online. Toworzone są jakieś pokoje, grupy itp. Dla mnie osobiście jest to wszystko trochę za bardzo rozbudowane i mniej czytelne niż w 5. Fajną rzeczą jest możliwość stworzenia zespołu z innym PES owcem i gra w układzie 2X2. Nie wiem jak będzie wyglądała dostępnośc serwerów gdy do gry właczą się Ci którzy czekają na polską premierę gdyż już teraz wieczorem jest problem z dostaniem się na serwery. Wczoraj po 22 prawie wszystkie były pełne. Nie tylko nasz polski który dzielimy z Włochami. Nie najlepszym pomysłem było umieszczenie w jednym miejscu serwerów dla PC i PS2 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować