Zaloguj się, aby obserwować  
deput666

Flatout 1

43 postów w tym temacie

siemanko mam pytanie , chcę kupić sobie flatouta po skandalicznej (lol) cenie 20 zł . w zwiazku z tym mam pytanko : czy ruszy mi na p4 1, 6 gigaherca , 512 ramu i karcie graficznej gf2mx440 ? z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:37, deput666 napisał:

siemanko mam pytanie , chcę kupić sobie flatouta po skandalicznej (lol) cenie 20 zł . w zwiazku
z tym mam pytanko : czy ruszy mi na p4 1, 6 gigaherca , 512 ramu i karcie graficznej gf2mx440
? z góry dzięki ;)

kup, ta gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana. o ile na tym gf''ie masz 64 mb vramu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 16:47, pro evo napisał:

a mi by weszlo

2 gigherca
Ge force 6200 turbo canhle 1 gb ram grafika 64 wjedzie?

nie ma szans. dokup jeszcze 3 gb ramu, bo nawet w pasjansa sobie nie pograsz...:|
rany, ludzie! czy naprawde tak trudno uzyc mozgu i SAMEMU wywnioskowac, ze skoro osobie ze slabszym sprzetem pojdzie, to mi tez? zenua...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, właśnie sobie instalnąłem i oniemiałem... Kapitalna giera, a na moim GF4MX440 pocina aż głupio! Super giera, super tryby... CrashDay się chowa! Ludzie, kto lubi, a nie ma, niech nadrabia straty! Giera po prostu ssie, a 20 zeta chyba Ci nie szkoda :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:44, BzyQacz napisał:

Heh, właśnie sobie instalnąłem i oniemiałem... Kapitalna giera, a na moim GF4MX440 pocina aż
głupio! Super giera, super tryby... CrashDay się chowa! Ludzie, kto lubi, a nie ma, niech nadrabia
straty! Giera po prostu ssie, a 20 zeta chyba Ci nie szkoda :D!

Ja mam tą grę kilka tygodni, a raczej ''''prawie dwa miesiace'' i jedyny co po niej doniosłem to zdenerwowanie i zmarnowany czas :/ Może w zimę pogram...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:46, speedraid napisał:

> Heh, właśnie sobie instalnąłem i oniemiałem... Kapitalna giera, a na moim GF4MX440 pocina

> głupio! Super giera, super tryby... CrashDay się chowa! Ludzie, kto lubi, a nie ma, niech
nadrabia
> straty! Giera po prostu ssie, a 20 zeta chyba Ci nie szkoda :D!
Ja mam tą grę kilka tygodni, a raczej ''''prawie dwa miesiace'' i jedyny co po niej doniosłem
to zdenerwowanie i zmarnowany czas :/ Może w zimę pogram...



Mi też niezbyt się podobała. Takie odgrzewane kotlety typu enefes karbon(pisownia specjalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy... Takie gry trzeba lubieć, bo ja na przykład lubię takie "rozwalanki" i mi gra "podeszła"... Akurat w zimie będzie się grało najlepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:52, BzyQacz napisał:

To znaczy... Takie gry trzeba lubieć, bo ja na przykład lubię takie "rozwalanki" i mi gra "podeszła"...
Akurat w zimie będzie się grało najlepiej :D

No wiesz, graem w Crashday i FlatOut 2 więc nie powiem ci, że nie lubie. Po prostu, grałem w nowsze gry i taki powrót do przeszłości dużo zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś na ten temat wiem :D... Ale jak się ma taki wypas jak GF4MX440 powrót do przeszłości jest nad wyraz wskazany... W każdym razie: pora na upgrade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem ją w CyberGrze i jestem bardzo zadowolony kosztowała tylko 19,99. Najbardziej podoba mi się tam Destruction Area w której wygrywa ten, który zosatnie żywy(nierozwalony) a po za tym jest tam bardzo ładna grafika, genialny system kolizji, niezły dźwięk i mega grywalność nic dodać, nic ująć. MIODZIO!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym tylko przypomnieć że FlatOut jest teraz w Clicku za jeszcze bardziej śmieszną cenę - 6.90zł ! Gierka zabójczo fajna, wciąga jak dawno żadna inna ścigałka. Fizyka wymiata! HL2 samochodówek - to nie przechwałki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda na spam... Skoro nie wiesz jakie ta gra ma wymagania to po co się odzywasz? Najpierw mówisz innej osobie czy ta gra u niej ''pójdzie'' a potem sam się pytasz... Litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 21:56, Bartkula napisał:

Mam pytanie do zawodów bonusowych: Co należy zrobić, aby daleko skoczyć w konkurencji skoku
w dal???

Najeźdasz na próg, zdejmujesz nogę z gazu, ustalasz kąt w granicach 40 stopni(ewentualnie 35 - 45) i lecisz, a podbicie (o ile jest) wykonujesz w najwyższym punkcie lotu.

UWAGA! Nie steruj podczas lotu, ani nie trzymaj nóg na pedałach / palców na klawiaturze !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować