Zaloguj się, aby obserwować  
Cow_fifty

Tactical Ops

38 postów w tym temacie

Dnia 01.02.2006 o 17:51, wesolywesoly napisał:

oczywiście 3.50 nie ma i wystarczy 3.40 bo tylk to jest hihihi


Tak? To ciekawe. Spróbuj sobie wejść na wersji 3.40 na jakikolwiek serwer. W 99% przypadkow dostaniesz disconnecta, gdyż na tylu procentach serwera wymagany jest nieoficjalny patch 3.50...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

halo! mam pytanei co do zakladania serwera w TO. w menu multiplayer jest opcja znajdz serwery na necie, na lanie i opcja zaloz gre multi. jak to klikne to zkladam w koncu gre netową czy lanową?? czy moze to wszystko jedno?? jak to wygląda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, właśnie coś mi się rzuciło w oczy. Na okładce gry podtytuł brzmi ''wojna z terrorem'', a na płycie wydrukowany jest jako ''walka z terrorem'' :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2006 o 13:37, military napisał:

Haha, właśnie coś mi się rzuciło w oczy. Na okładce gry podtytuł brzmi ''wojna z terrorem'',
a na płycie wydrukowany jest jako ''walka z terrorem'' :)

hej to masz jakas smieszna plyte bo ja mam wojna i na okladce i na plycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2006 o 17:53, Darth Sidius napisał:

witam
chciałbym sobie porac w TO na necie ale nie moge zainstalowac patcha 3.5 bo mam polska wersje
gry czy jest na to jakaś rada bedze wdzieczny za odpowiedż


Polska wersja bez problemu się patchuje do 3.50, z tym że później opcje które doszły wersji są rzecz jasna w j. angielskim (jednak nadal zdecydowana większość opcji i napisów jest po polsku), tak że otrzymujesz grę podwójną językowo;) Nie wiem jakiego patcha ściągałeś, spróbuj stąd -> http://www.to-nation.net/files.php?section=2&file=2 jeśli masz oryginalną grę w wersji 3.40, powinno się spokojnie "updatnąć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2006 o 17:21, tymuś napisał:

halo! mam pytanei co do zakladania serwera w TO. w menu multiplayer jest opcja znajdz serwery
na necie, na lanie i opcja zaloz gre multi. jak to klikne to zkladam w koncu gre netową czy
lanową?? czy moze to wszystko jedno?? jak to wygląda??


server Lan x)
polecam program hamachi do tworzenia witrualnych lan''ow przez internet x)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem. Odkąd korzystam z ochrony mks_vir, ilekroć odpalam grę wyskakuje mi komunikat następującej treści:
"Nastąpił konflikt między aplikacją a programem emulującym zabezpieczenie. Więcej informacji: www.securom.com/emulation" Zaraz po tym mks_vir wykrywa plik gtermddo.sys informując, iż jest to Backdoor.Genlot.CL (rodzaj wirusa).
Teraz mogę go sobie usuwać/ignorować/poddawać kwarantannie dowoli i tak nie zagram w swą grę...
Pomóżcie, są jakieś sposoby na obejście??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram w tactical ops 340 ido tej pory mialem wszystko ladnie. Od kilku dni jak wchodze na jakis serwer to mi pisze oczekiwania na serwer ... i nie mam tych pol zeby wybrac druzyne. Na innych forach mowili ze to firewall ale ja nie wiem co to jest i co zrobic aby dzialalo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 08:11, panparoweczka napisał:

gram w tactical ops 340 ido tej pory mialem wszystko ladnie. Od kilku dni jak wchodze na jakis
serwer to mi pisze oczekiwania na serwer ... i nie mam tych pol zeby wybrac druzyne. Na innych
forach mowili ze to firewall ale ja nie wiem co to jest i co zrobic aby dzialalo prosze o pomoc


Powaznie z tym ze nie wiesz co to jest FireWall? Czy zarty se stroisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się zainwestować w tą gierkę? Grają jeszcze w to ludzie na necie? Czy spodoba mi się to, gdy już dawno znudził się mi CS 1.6?

Proszę o wyczerpujące odpowiedzi xD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2007 o 08:11, panparoweczka napisał:

gram w tactical ops 340 ido tej pory mialem wszystko ladnie. Od kilku dni jak wchodze na jakis
serwer to mi pisze oczekiwania na serwer ... i nie mam tych pol zeby wybrac druzyne. Na innych
forach mowili ze to firewall ale ja nie wiem co to jest i co zrobic aby dzialalo prosze o pomoc

Chętnie wytłumacze ci co to zapora ogniowa (ang.firewall)
a co będę pisać sam zobacz:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Zapora_sieciowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja mam problem z patchami. Nie instalowałem jeszcze żadnego, ale se sciagnolem jakis (3.4 bodajze) i przy odpalaniu wyskakuje mi ze nie znaleziono zadnej wersji TO na moim kompie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam poważny problem z Tacticla Ops.

Otóż gdy loguje się na serwer w Multi, od początku gry "latam" tak jak bo dedzie w Counter-Strike''u . Tak samo jest w singlu.

Co robić. Przez to nie mogę grać.

PS: Sprawdzałem gierkę u qmpla i wszystko cacy ^^

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam TO zakupione wraz z CD-ACTION nr 04/2008 i nie żałuję :) Gram jako Fibrus[PL] na polskich,niemieckich oraz holenderskich serwerach :) Niekiedy mam problemy z UTDC albo wersją gry....Dlatego piszę posta na tym forum,aby ktoś mi pomógł...Teraz właśnie upgraduję TO do 3.50 ,ale nie wiem jak zainstalowac UTDC moż ktoś wie..>.Pomocy...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować