Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Neverwinter Nights 2 Edycja Kolekcjonerska – ogłaszamy zawartość!

395 postów w tym temacie

Hah, chyba ktoś nie wie, że CDP nie ma obowiązku czytania postów na tym forum, więc nie oczekujcie albo wręcz nie żądajcie odzewu. Oni już wiedzą co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak ci nikt uwagi nie będzie zwracał bo tylko ty masz na to patent co nie?
Pomyśl trochę zanim znowu coś chlapniesz „myślenie nie boli”...

Wchodzisz na forum to się czytaj wszystkie posty ze zrozumieniem, nie tylko ostatni żeby dać złośliwy komentarz.
Oprócz objechania kilku gości i przywaleniu do pieca, nic konstruktywnego nie wniosłeś.
Wstydź sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej zamiast czekać na kogoś z CDProjektu żeby tu zajrzał (a nie mamy pewności, że w ogóle zajrzy) w jakiś inny sposób podsunąć ten temat jakiemuś pracownikowi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 18:45, Tepest napisał:

Najlepiej jak ci nikt uwagi nie będzie zwracał bo tylko ty masz na to patent co nie?
Pomyśl trochę zanim znowu coś chlapniesz „myślenie nie boli”...

Wchodzisz na forum to się czytaj wszystkie posty ze zrozumieniem, nie tylko ostatni żeby dać
złośliwy komentarz.
Oprócz objechania kilku gości i przywaleniu do pieca, nic konstruktywnego nie wniosłeś.
Wstydź sie!


A ty co konstruktywnego wniosles? Oceniasz tylko innych spojrz na siebie. Czytales moja ostatnia wypowiedz? Czy specjalnie nie brales jej pod uwage :/. Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2006 o 19:29, RadeXMaster napisał:

jakies propozycje jak zwrocic uwage pracownikow CDP??


Niech się kłócą dalej, ci na wyższych postach... Może w końcu ktoś to zauważy??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sadze ze najprosciej i najlepiej bedzie poprostu poczekac az ktorys tu zajrzy.... ewentualnie mozna w kazdym innym temacie/newsie napisac zeby ktos zwrocil uwage na ten temat... :P ja tak napisalem w komentarzach do newsa o Raymanie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 19:48, RadeXMaster napisał:

a może inne jakies pomysly bo jestem pewien ze wszyscy nie zrezygnuja z ek....moze ktos ma
namiary na pracownika jakiegos??


Może niech kilka osób (lub kilkadziesiat) wyśle maile z prośbą o zainteresowanie się sprawą? (To tylko propozycja! - Oby nie uznali tych maili za spam!!! Nie chcę być za to odpowiedzialny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imho obowiązkiem szanującej się firmy jest czytać co ludzie tu wypisują i reagować. W końcu to my nie dostajemy niczego charytatywnie tylko płacimy za to. Zamiast głosować naszym szmalem i po prostu wycofać zamówienia poświęcamy dodatkowo prywatny czas pisząc tu co nas boli. Wiele firm żeby się dowiedzieć co boli ich klientów/potencjalnych klientów prowadzi drogie badania. A tu proszę materiał gotowy. Oby podpisanie umowy z Microsoftem nie walnęło CD-Projektowi sodem do mózgu bo się zacznie olewanie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei mam już pirata nwn 2(wstyd się przyznawać,ale co tam do 7 grudnia mi się czekać nie chce)i mówiąc szczerze nic nadzwyczajnego,grafa pzeciętna nie chce nikogo urazić ale moim zdaniem szykuje się wielka kicha(GRA JEST TEż MOCNO ZBUGOWANA)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 19:40, rafar napisał:

Nic prostrzego
Wycofać wszystkie zamówienia EK


Mów za siebie, niektórzy w tym ja, na pewno nie mieliby w zamiarze anulować zamówienia EK dla chęci zagrania CDP na nosie bo nie odpowiadają na moje arcyważne pytania...

Dark Demon
I po co wysyłac tyle maili? Żeby jeszcze bardziej spowolnić działanie BOK i żeby ludzie tam musieli przekopywać się przez ten spam na skrzynce?

Wronson
To może lepiej się nie przyznawaj do tego, powód bo nie chce mi się czekać jest conajmniej żałosny, a sam stwierdziłeś że kradziez gry też jest równie żałosna jak sam powód do jej kradzieży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:58, Wronson napisał:

Ja z kolei mam już pirata nwn 2.....(GRA JEST TEż MOCNO ZBUGOWANA)

A nie pomyślałeś (chociaż pewnie nie), że to właśnie dlatego, że to pirat? Ech, szkoda klawiatury marnować...

A ktoś z CDP mógłby się jednak wypowiedzieć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 20:58, Wronson napisał:

Ja z kolei mam już pirata nwn 2(wstyd się przyznawać,ale co tam do 7 grudnia mi się czekać
nie chce)i mówiąc szczerze nic nadzwyczajnego,grafa pzeciętna nie chce nikogo urazić ale moim
zdaniem szykuje się wielka kicha(GRA JEST TEż MOCNO ZBUGOWANA)


No pięknie, pięknie! "Propagowanie piractwa na forum polskiego wydawcy Neverwinter Nights 2". Jak to ładnie brzmi! Wiesz, czym to grozi??? A ja poproszę jakiegoś moderatora, żeby się tym zajął. :) Z góry dziękuję. :P

A gra jest zabugowana, bo nie możesz jej ''załatać" gdyż to pirat (patrz pierwszy akapit mojej wypowiedzi).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2006 o 21:08, Mistic napisał:

Dark Demon
I po co wysyłac tyle maili? Żeby jeszcze bardziej spowolnić działanie BOK i żeby ludzie tam
musieli przekopywać się przez ten spam na skrzynce?


To była tylko propozycja (podkreślam propozycja) zdesperowanego gracza!!! :) Swoją drogą CDP mógłby już coś zrobić w tej sprawie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ex00man----------------> Przestań się tu wreszcie lansować i pomyśl chwilę. CDP najpierw podało zupełnie inna zawartość EK NWN2 i dlatego to co teraz napisali wzbudza takie niezadowolenie. W EK miało się znaleźć co innego i ludzie zamawiali to co było opisane a CDP teraz po raz drugi ogłasza zawartość EK likwidując mapę A3 i oferując koszulkę zamiast figurki. Ponadto do Edycji Kolekcjonerskiej dodają pierwszego NWN. Niedorzeczne bo każdy kolekcjoner ma już od wieków pierwszą część. Jest to zwykła zapchaj dziura a prawdziwe fajne dodatki zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować