Zaloguj się, aby obserwować  
Mario_13

Codename: Panzers Faza Pierwsza

126 postów w tym temacie

Wiem bo gry komputerowe to moja pasja i dobrze się na nich znam :/
Nie słyszałem i nie widziałem Codename Panzers Faza Trzecia. Jak chcesz się przekonać to sobie w google.pl poszukaj a się przekonasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przejąć wrogą jednostkę w tej grze?Podbiegam sobie 4 typkami z miotaczami i podpalam wrogi pojazd.Po chwili wyskakuje załoga,którą zajmują sie moi snajperzy a potem przejmują inneludki,np.obsługa czołgu.Mimo to w raporcie po misji mam napisane,że nie schwytałem żadnej wrogiej jednostki.O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, grałem w demo i mnie powaliło - rewelacyjne połączenie klasycznego rts''a i... czegoś więcej.:) I ten klimat!!! Niesamowita gra... Zamówiłem sobie egzemplarz i czekam na przesyłkę, i się doczekać nie mogę. Poczta Polska nawet przy priorytetach potrafi się guzdrać dwa tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, pograłem dłuższy czas i oprócz tego, że gra jest świetna, rzuciło mi się w oczy parę rzeczy. Pierwsza - lokalizacja jest do d... Beznadziejnie podłożone głosy to tragedia. Po drugie - CENZURA!!!! Wycięto obecny w innych wersjach sfałszowany niemiecki rozkaz kontrataku na Polskę. W jakim celu? Nie mam pojęcia, ale pewnie chodzi o to że wszyscy przestraszyli się afery o antypolskość gry. Po trzecie - jeśli już media tak rzucają się na to ''fałszowanie historii'', to niech nie czepiają się obecności sfałszowanego rozkazu - który rzeczywiście wydano - ale tego, jak przedstawiono nazistów.

Bohater kampanii niemieckiej to honorowy, prawy człowiek, i to jeszcze jest ok, na pewno nie wszyscy faszyści byli źli. Ale całe jego wojska to po prostu wspaniali ludzie, których właściwie nie wiadomo czemu zabijano. Przecież dawali jeść biednym dzieciom ze wsi, nie zabijali bez potrzebny, wręcz brzydzili się tym; nie gwałcili, nie rabowali... To najświętsza jednostka SS w historii 2 wojny światowej. Owszem, czasem pili, ale i tak wojna to było dla nich coś złego, nie uważali się za rasę panów i ogólnie to były swojskie chłopaki, których dzieci miały oczy ojców, i tylko nad nimi płakać że zginęli na wojnie.

Lubię tę gre, wręcz uwielbiam, ale dziwi mnie niekonsekwencja tej debilniejszej części polskich dziennikarzy. Jak czepiają się fałszowania historii, to niech chociaż czepią się właściwej części, a nie wybiórczo pokazują akurat najmniej ważne fragmenty gry. Przyznam, że zdenerwowała mnie trochę ta nieskazitelność Niemców. Że niby nie mógłbym kierować okrutnymi mordercami? Mógłbym. Bo jestem dorosły i rozróżniam dobro od zła, wiem że gra to gra, a ta akurat odtwarza ważne fragmenty historii. Poza tym C:P to gra wojenna, czyli nie przeznaczona dla najmłodszych graczy, zatem nie widzę powodu tego całego "ugrzeczniania".

Cenega ma duży minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja aktualnie gram w Codename:Panzers.Gra jest wyśmienita!Grafika jest piękna,klimat walki,dużo jednostek,dobre kampanie.Jak na razię skończyłem kampanie Aliancką,jestem w połowie Radzieckiej.Efekty wybuchów normalnie zwalają z nóg!A dym z pocisków Katiuszy to miód dla oczu.A cena tez dobra-14.99 w CDA razem z innymi grami to mistrzostwo.Jak dla mnie najlepszy RTS w czasach wojny.Ocena 10\10.A przecież nie grałem jeszcze w Phase 2 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 19:21, NyGgA MiLy napisał:

Ja aktualnie gram w Codename:Panzers.Gra jest wyśmienita!Grafika jest piękna,klimat walki,dużo
jednostek,dobre kampanie.Jak na razię skończyłem kampanie Aliancką,jestem w połowie Radzieckiej.Efekty
wybuchów normalnie zwalają z nóg!A dym z pocisków Katiuszy to miód dla oczu.A cena tez dobra-14.99
w CDA razem z innymi grami to mistrzostwo.Jak dla mnie najlepszy RTS w czasach wojny.Ocena
10\10.A przecież nie grałem jeszcze w Phase 2 :)

Nie grałeś jeszcze w Company of Heroes, to potrafi ,,zepsuć" gust co do RTS w czasie II wojny jak nic innegot:P. Ale mimo to C:P Phase One to świetna giera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmm mam problem, kupiłem sobie CDA a tam Codename: Panzers :)
niestety przy misji w warszawie gra się sypie, prze instalwałem i w pierwszej misjin nimieckiej mam to samo, spotkał się już ktoś z tym błędem?
to klasyczny błąd aplikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 00:25, Dark SMG napisał:

hmm mam problem, kupiłem sobie CDA a tam Codename: Panzers :)
niestety przy misji w warszawie gra się sypie, prze instalwałem i w pierwszej misjin nimieckiej
mam to samo, spotkał się już ktoś z tym błędem?
to klasyczny błąd aplikacji



Hmmm,ja mam takie coś,że gdy przesadzę z jednostkami,to gra wyskakuje i pisze,że ''''OUTOFVIDEOMEMORY''''.Robi się tak co 3,4 razy od rozpoczęcia misji.Spróbuj Radziecką;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 00:34, NyGgA MiLy napisał:

> hmm mam problem, kupiłem sobie CDA a tam Codename: Panzers :)
> niestety przy misji w warszawie gra się sypie, prze instalwałem i w pierwszej misjin nimieckiej

> mam to samo, spotkał się już ktoś z tym błędem?
> to klasyczny błąd aplikacji


Hmmm,ja mam takie coś,że gdy przesadzę z jednostkami,to gra wyskakuje i pisze,że ''''OUTOFVIDEOMEMORY''''.Robi
się tak co 3,4 razy od rozpoczęcia misji.Spróbuj Radziecką;)


heh ale wwłąśnie ja mam ten chamski błąd grrrr znowu reinstalka windy?? AAARRRRR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zainstalować patcha. W CDA była wersja polska czy angielska? Do angielskiej jest patch 1.10, do polskiej chyba tylko do 1.09, ale z nim wszystko działa pięknie (mam grę w edycji premierowej, więc nie wiem czy wersja CDA jest upaczowana).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 09:59, military napisał:

Spróbuj zainstalować patcha. W CDA była wersja polska czy angielska? Do angielskiej jest patch
1.10, do polskiej chyba tylko do 1.09, ale z nim wszystko działa pięknie (mam grę w edycji
premierowej, więc nie wiem czy wersja CDA jest upaczowana).

A więc w CDA dali Polską wersje i jest to wersja 1.10 tak więc jest to najnowsza...
a problem pozostaje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też kupiłem CDA z tą grą i mam na nią dużą chętkę :D.
Zabiorę się za nią jak przejde parę innych gier :).

Dark SMG: Powinnieneś poczytać forum CDAction, tam na pewno znajdziesz rozwiązanie dla Twojego problemu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 00:25, Dark SMG napisał:

hmm mam problem, kupiłem sobie CDA a tam Codename: Panzers :)
niestety przy misji w warszawie gra się sypie, prze instalwałem i w pierwszej misjin nimieckiej
mam to samo, spotkał się już ktoś z tym błędem?
to klasyczny błąd aplikacji

Cześć, to nie żaden problem, po prostu wgraj grę na inny komputer i zobacz czy chodzi , jeżeli nie to po prostu źle jest wytłoczona płyta i nie wgrywa jakiegoś pliku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:29, pawcio321 napisał:

Ja też kupiłem CDA z tą grą i mam na nią dużą chętkę :D.
Zabiorę się za nią jak przejde parę innych gier :).

Dark SMG: Powinnieneś poczytać forum CDAction, tam na pewno znajdziesz rozwiązanie dla Twojego
problemu :).

pawcio ja tam pisze od dawna :P
ale problem pozostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.11.2006 o 18:29, pawcio321 napisał:

Ja też kupiłem CDA z tą grą i mam na nią dużą chętkę :D.
Zabiorę się za nią jak przejde parę innych gier :).

Nie czekaj - możesz pogrywać np po 1 misji między innymi grami - jest fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 18:18, Dark SMG napisał:

> Ja też kupiłem CDA z tą grą i mam na nią dużą chętkę :D.
> Zabiorę się za nią jak przejde parę innych gier :).
>
> Dark SMG: Powinnieneś poczytać forum CDAction, tam na pewno znajdziesz rozwiązanie dla
Twojego
> problemu :).
pawcio ja tam pisze od dawna :P
ale problem pozostaje


Może w następnym CDA coś napiszą o problemach technicznych, zazwyczaj tak robią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 17:37, pawcio321 napisał:

Może w następnym CDA coś napiszą o problemach technicznych, zazwyczaj tak robią :)

może, ale to chyba problem gry nie CDA, jak coś to kup[ie z kolekcji od cenegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować