Zaloguj się, aby obserwować  
Mario_13

Codename: Panzers Faza Pierwsza

126 postów w tym temacie

Co do Fazy pierwszej, to przechodzę ją po raz drugi i mam jakiś bug...
Jestem w miesji Kontakt z Tygrysami (Aliancka nr 3) i misję właściwie przeszedłem, ale...
Ale mam cel -> Zaopiekować się ocalałymi żołnierzami alianckimi, podchodzę do nich i nic (screeny).
Nie wiem co robić, więc proszę o radę. Grę po raz pierwszy przechodziłem dawno temu i nie pamiętam, żeby tu trzeba coś nadzwyczajnego robić, więc to chyba jakiś bug... O_o

Może wie ktoś jak wyjść z tej sytuacji? Bo nie chce mi się jeszcze raz tej misji rozgrywać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam codename panzers faza pierwsza(orginał) i gdy po instalacji gry wyskakuje mi komunikat że mam włożyć orginał.
a gdy wpisuje cd-key to pisze mi że mam zły kod wpisany.
Gdzie mogę znaleść path lub coś by pomogło.
z góry dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

=PtaQ >>Z tego co pamiętam należy ich wyleczyć.
Furion III >> RY8CRF-WWSFUQ-HTFK8A-MAPR9F - trzeba wpisać ten serial. Powinieneś mieć karteczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście mi podać link gdzie jest wszystko ładnie opisane?Zacząłem dopiero grac w tę gre i znalazłem w misji treningowej wózek ze skarbami.Po co on jest?Co można z nim zrobić?Chciałbym link do strony,która opisuje i wyjaśnia po co jest dana rzecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2005 o 22:34, Mario 13 napisał:

Chce kupić Codename i nie wiem gdzie ją dostane (nie zamawiam przez internet!) czy w Madia
Markcie czy w Ecle... (bo o realu nawet nie wspąmne)w kazdym bądz razie gdzieś w Lublinie.

w empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 02:50, Jarzy napisał:

Moglibyście mi podać link gdzie jest wszystko ładnie opisane?Zacząłem dopiero grac w tę gre
i znalazłem w misji treningowej wózek ze skarbami.Po co on jest?Co można z nim zrobić?Chciałbym
link do strony,która opisuje i wyjaśnia po co jest dana rzecz.

Sam nie wiem ale dla mnie ta gra to go...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 11:36, Gothicman2 napisał:

> Moglibyście mi podać link gdzie jest wszystko ładnie opisane?Zacząłem dopiero grac w tę
gre
> i znalazłem w misji treningowej wózek ze skarbami.Po co on jest?Co można z nim zrobić?Chciałbym

> link do strony,która opisuje i wyjaśnia po co jest dana rzecz.
Sam nie wiem ale dla mnie ta gra to go...

Tak jeżeli się nie ume grać w strategie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie takie komentarze,bo piszą tak tylko szczeniaki,które nie mają nic innego do napisania!Mnie sie gra podoba,bo uwielbiam takie klimaty!Nie podoba sie?To nie pisz chociaż takich głupot!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 11:59, PAPISHON napisał:

> > Moglibyście mi podać link gdzie jest wszystko ładnie opisane?Zacząłem dopiero grac
w tę
> gre
> > i znalazłem w misji treningowej wózek ze skarbami.Po co on jest?Co można z nim zrobić?Chciałbym

>
> > link do strony,która opisuje i wyjaśnia po co jest dana rzecz.
> Sam nie wiem ale dla mnie ta gra to go...
Tak jeżeli się nie ume grać w strategie.....

Ku... ja od ciebie kurwa o sto razy lepiej kur.. gram w strategie kur.. ty nawet nie wiesz pewnie co to Rome Total War albo setlersy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 11:58, Nester napisał:

JA gram teraz w Codename:PAnzers Faza druga
Lepsza grafika jest i dzieje sie na obszarze bardziej pustynnym

O nester tu ja rafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:34, Gothicman2 napisał:

> JA gram teraz w Codename:PAnzers Faza druga
> Lepsza grafika jest i dzieje sie na obszarze bardziej pustynnym
O nester tu ja rafi

Nom ale panzer phase 2 jest lepsze o wiele od 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stary wyluzuj ja Cie obraziłem ?? Nie ! Węc się odczep :P
A Rome Total War mam orgiała i przeszłem cała, Warcraft, całą serie preszłem, Homeworld wszystkie częsci przeszłem,Soldier Ludzie Honoru przeszłem.

PS. Jesteś jakimś jasnowwidzem że wiesz że jesteś odemnie lepszy ??:/
PS2. Troche kultury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 13:57, PAPISHON napisał:

Stary wyluzuj ja Cie obraziłem ?? Nie ! Węc się odczep :P
A Rome Total War mam orgiała i przeszłem cała, Warcraft, całą serie preszłem, Homeworld wszystkie
częsci przeszłem,Soldier Ludzie Honoru przeszłem.

PS. Jesteś jakimś jasnowwidzem że wiesz że jesteś odemnie lepszy ??:/
PS2. Troche kultury

Ja mam 478 dokladnie strategi u siebie w chacie i wszystkie przeszlem i co oryginalem sie podniecasz u mnie kazda gra to orginal.I sie obraziłem bo lepiej gram w strategie niz pewnie wiekszosc ludzi.A ten twoj warcraft to ja wszystkie czesci po 7 razy przeszlem takie latwe!I co te 3 gierki tylko przeszles o boze alez ty zdolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie się licytować, to już na poziomie. Nie wiem co jest takiego nadzwyczajnego w przejściu (tak przy okazji: przeszedłem a nie przeszłem) takiego Warcrafta. Jak chcecie się czymś pochwalić, to tytułem dla wyjadaczy, takim niszowym "arkuszem kalkulacyjnym".

Ale aby nie dolewać oliwy do ognia (Gothicman2, trochę łagodniej... ) coś na temat. Dla mnie Codename: Panzers Faza Pierwsza to gra strasznie przereklamowana. Owszem, jest bardzo ładna i miejscami nawet grywalna, ale mi przeszkadzają takie czynniki:
- to niemal zwykły RTS, niemający nic wspólnego z wojną. Realizmu nie ma tu za grosz, że wspomnę chociażby o miotaczach ognia stosowanych do rozgrzewania czołgów(!), czy nieskończonym ostrzeliwaniu z ciężkich dział piechoty (stawiamy z tyłu medyków i można tak stać aż się amunicja wrogowi skończy...). Poważną wadą jest złe zrównoważenie siły jednostek. Np. piechota przeciwpancerna jest bezużyteczna.
- nie wiem skąd się wzięło, że w tej grze jest zaawansowana fizyka (swego czasu w CDA przyrównano ją do tej z Silent Storm). To jakieś nieporozumienie. Owa "fizyka" to możliwość ładnego poprzewracania drzew i słupów telegraficznych oraz koślawa animacja ciał po wybuchach. Czołgi strzelają przez ściany, nie przejdziemy przez zasieki, bo nie ma ich jak rozwalić, ostrzał artyleryjski nie zostawia śladów w terenie, budynki walą się zawsze w ten sam sposób itd.
- poziom trudności. Tu prawie nie ma wyzwań. Gdy przechodzi się całą kampanie bez straty jednostki, to chyba jest coś nie tak. Pierwsza misja kampanii sowietów to już zaś majstersztyk: jeździmy w tą i z powrotem czołgami po mieście okazjonalnie je naprawiając, a wroga piechota się wykrwawia. Nie trzeba nawet dokładnie celować.

Oczywiście nie znaczy to, że gra jest beznadziejna - można się przy niej świetnie bawić. Ale są lepsze i RTSy, i prawdziwe gry wojenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam wszystkie gry w domu orginalne. Ale dlaczego się tak na mnie rzucasz ??
Ja Cie w żaden sposób nie obraziłem ale ty mnie owszem :/
A po pierwsze wole gry typu splinter cell od RTS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 14:40, Matteos napisał:

Jak chcecie się licytować, to już na poziomie. Nie wiem co jest takiego nadzwyczajnego w przejściu
(tak przy okazji: przeszedłem a nie przeszłem) takiego Warcrafta. Jak chcecie się czymś pochwalić,
to tytułem dla wyjadaczy, takim niszowym "arkuszem kalkulacyjnym".

Ale aby nie dolewać oliwy do ognia (Gothicman2, trochę łagodniej... ) coś na temat. Dla mnie
Codename: Panzers Faza Pierwsza to gra strasznie przereklamowana. Owszem, jest bardzo ładna
i miejscami nawet grywalna, ale mi przeszkadzają takie czynniki:
- to niemal zwykły RTS, niemający nic wspólnego z wojną. Realizmu nie ma tu za grosz, że wspomnę
chociażby o miotaczach ognia stosowanych do rozgrzewania czołgów(!), czy nieskończonym ostrzeliwaniu
z ciężkich dział piechoty (stawiamy z tyłu medyków i można tak stać aż się amunicja wrogowi
skończy...). Poważną wadą jest złe zrównoważenie siły jednostek. Np. piechota przeciwpancerna
jest bezużyteczna.
- nie wiem skąd się wzięło, że w tej grze jest zaawansowana fizyka (swego czasu w CDA przyrównano
ją do tej z Silent Storm). To jakieś nieporozumienie. Owa "fizyka" to możliwość ładnego poprzewracania
drzew i słupów telegraficznych oraz koślawa animacja ciał po wybuchach. Czołgi strzelają przez
ściany, nie przejdziemy przez zasieki, bo nie ma ich jak rozwalić, ostrzał artyleryjski nie
zostawia śladów w terenie, budynki walą się zawsze w ten sam sposób itd.
- poziom trudności. Tu prawie nie ma wyzwań. Gdy przechodzi się całą kampanie bez straty jednostki,
to chyba jest coś nie tak. Pierwsza misja kampanii sowietów to już zaś majstersztyk: jeździmy
w tą i z powrotem czołgami po mieście okazjonalnie je naprawiając, a wroga piechota się wykrwawia.
Nie trzeba nawet dokładnie celować.

Oczywiście nie znaczy to, że gra jest beznadziejna - można się przy niej świetnie bawić. Ale
są lepsze i RTSy, i prawdziwe gry wojenne.

Ja niepowiedzialem ze ta gra mi sie podoba.Nie wiem po co sie tak mądrzysz!I dla mnie te panzer phase 1 to najwieksze gow.. na swiecie jak ja po raz pierwszy wlaczylem to mnie odrazu nudno sie zrobilo w 2,5 godz. ja przeszlem i według mnie to jedna z najgorszych gier strategicznych o ile to strategia :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2006 o 15:09, PAPISHON napisał:

Ja też mam wszystkie gry w domu orginalne. Ale dlaczego się tak na mnie rzucasz ??
Ja Cie w żaden sposób nie obraziłem ale ty mnie owszem :/
A po pierwsze wole gry typu splinter cell od RTS.

Sry ale sie wkurzyłem bo sam zaczeles ze "Tak jeżeli się nie ume grać w strategie...." i ty gadasz ze ja mówie ze lepiej gram odciebie a sam zasugerowales ze ja nie umiem grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować