Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gry z PS2 z blokadą regionalną na PS3

11 postów w tym temacie

Mads

Gry wydawane na PLAYSTATION 3 będą wolne od blokady regionalnej, o tym wiadomo już od dłuższego czasu. Niestety starsze produkcje, które pojawiły się na dwóch poprzednich konsolach Playstation, nie uruchomią się na PS3 pochodzącej z innej strefy.

Przeczytaj cały tekst "Gry z PS2 z blokadą regionalną na PS3" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jesli ktoś importował sobie ps3 raczej nie pogra w klamoty które mu zostały z ps2 a szkoda, bo fani jrpg nie mają póki co dobrych tytułów więc trzeba pograć w gry z ps2 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2006 o 13:04, djkris napisał:

mega LOL,jeszcze system do indywidualnych uzytkowników nie trafił a tu juz łataja dziury...
cały M$.


Chyba Ci się solidnie pomieszały newsy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż trudno się mówi. Ta ciekaw jestem jak będzie się działo przed sklepami w USA 17, tym bardziej że kolejki zaczeły się ustawiać w piątek już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem, tyle również pozytywnych informacji pojawiło się wraz z debiutem konsoli, a Wy wciąż piszecie o tym, co za tą konsolą nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że dzięki temu Xbox 360 potanieje, bo mam w planach go zakupic :) Dobrą opcją byłby też zestaw xbox360premium+charge kit+batterey, no i może + jakaś gra, wtedy btym brał nawet za te pieniądze.
A ktoś ma może jakieś info jak ps3 się sprawuje i jak jest tam z internetem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponoć są problemy jako tako, bo na OSie Soniaka, działa tylko to co soniaka jest. Co ciekawe, nie da się sciagać plików z internetu :))
Tylko z różnych marketplaców czyli za gotówke. Na dniach ma wyjść jednak wersja linuxa bez takich głupich zabezpieczeń umożliwiająca lepsze działanie programów z innych źrodeł niż sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować