Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dark Messiah of Might and Magic - premiera przesunięta na grudzień

101 postów w tym temacie

BUahahhahahaha o miesiąc przesunięta premiera ^^ tak tak Ubisoft ^^ -_- Po 2 przesunięciu pisałem, że to będzie jak z Fable. Super. Kurde jeszcze na dodatek w piątek wysyłka. Ej no ja nie chcę gry 11... znając życie będzie jak z GW:N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zwariuje czekac było mi jescze tydzien a tu następne 2 tygodnie dowalone ja mam zamówionego gothica 3 ek i dmomm ja zawału zaraz dostane.Bym zrezygnował i zamówil samego gothica a pozniej dmomm ale boje sie ze juz ek gothica 3 nie zamówie poradzicie cos na to bo na 2 rozbić nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycje :P CDP jak ma być jakaś premiera to zawsze podawajcie date premiery dwa tygodnie poźniej :P Ludzie nie beda sie denerwowali jak bedzie opoznienie, a czasem można napisać news typu "Nie do wiary! NWN 2 dwa tygodnie wczesniej niz przypuszczalismy!!!" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ghotic3, NWN2, GW:Nightfall, Dark Messiah...i oczywiście CDP nie jest niczemu winny to przecież zawsze wina innych firm, globalnego ocieplenia i Romana G. oraz wielu innych czynników, ale broń Boże naszego ukochanego wydawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ten news to mnie po prostu zasmucił :((( Drugi raz zostaje przesunięta premiera... Ahhh, byleby była to ostatnia obsuwa. Cóż – trzeba jeszcze poczekać...(co nie znaczy, iż mi się to podoba :(( ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehhh... klątwa naszego narodu - wiecznie narzekamy

CDP podawajcie daty premiery gier 2 tygodnie później niż powinno :P, żeby się okazało, że gra wyjdzie wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja dostane NWN2 i Dark Messiah tak jak Wy PLUS mam Gothica 3 i co? myslicie ze w to gram? Pff jak dobrze pojdzie to pogram w to na wakacje (nie z winy sprzetu). Studia zajmuja mi wystarczajaco duzo czasu. I co? Nie narzekam ;] Wy sobie pogracie w wiekszosci w weekendy, w swieta, po szkole a lamentujecie. Nie mowie tego zeby pokazac jak cierpie i ze mam w moim mniemaniu ciezkie zycie. Docencie jakie dostaniecie super wydanie i to w okalicach mikolaja co moze niektorym pomoc nawet kase od rodzicow wyciagnac ;] plus swieta (czas na gre ;p sie znajdzie dla Was) pozazdroscic ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować