Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Total Overdose i Pro Evolution Soccer 5 na PC już w ten czwartek!

18 postów w tym temacie

PES mnie wogole nie ciagnie, jak kazda gra footbolowa, za to Total Overdose jest ciekawym produktem. Grałem w demo i spodobał mi sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Informujemy, że już w ten czwartek, 18 listopada, nastąpią polskie premiery dwóch doskonałych gier na PC! W naszej ofercie znalazły się znakomite pozycje dla fanów sportu, jak i dla spragnionych akcji - Pro Evolution Soccer 5 oraz Total Overdose!

Przeczytaj cały tekst "Total Overdose i Pro Evolution Soccer 5 na PC już w ten czwartek!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eeeeetaaam, mnie interesuje kiedy będą gadżety. I jakieś gry żeby się więcej wPLN wydawało niż dostawało. A póki co to jutro albo pojutrze GW kupuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--->lisq
Bo EA ma (miało?) oddział w Polsce i (powiedzmy) znali rynek. No i fifa dużo tańsza nie jest

No i to jest strata klientów - w Polsce. Kraju, gdzie piractwo jest największe w UE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 10:57, lotas napisał:

BOMBOWE GIERKI. PES ma na kompie fajną grafę, ale na PS2 i tak się lepiej gra.

ale na kompie sie lepiej moduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko pięknie ale to żę buraki z gram.pl do tej pory (wtorek) - nie umieściły w swojej ofercie PES 5 to żenada.
Nie ma żadnego pre-order, żadnej możliwości zamówienia tej gry na 2 dni przed premierą !
Lamerstwo totalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahahaaha racja ^^ Powinnien byc piatek. Ale wracajac do tematu, to PeS jest bardzo dobra gra i glowny konkurent fify, ktora chyba kazdemu sie przejadla -.- ToTaL OveRDoSe heh czemu ta gra mi sie kojarzy z filmem "Meksykanska masakra pila mechaniczna" :) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować