Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Materiały z polskiej wersji Heroes of Might and Magic V: Kuźnia Przeznaczenia

47 postów w tym temacie

Szczerze mówiąc wolałbym zobaczyć jakieś screeny z profilem bohatera lub jednostek, główne menu itp, a nie same cut-scenki... Ale może w ciągu następnych dni:) Nie wspominając już o tym, że najlepiej byłoby grać za tydzień, a nie za dwa... Ale cóż - życie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.11.2006 o 20:34, boogie85 napisał:


> Wow to już przeszedłes raz podstawke ?!
Eeeee.. chyba nic w tym nadzyczajnego nie ma xD

no dla mnie jest ja utknąłem na 8 misji ( haha) nic zaraz zabieram sie i przejde całą tą wypasiona gierkę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Na pocieszenie (może i marne, ale jednak...) dodam, że obecna wersja gry posiada naprawdę wiele błędów, niektóre uniemożliwiające grę - na przykład nacją krasnoludów w mapach dla wielu graczy (nie jest możliwy wybór bohatera krasnoludzkiego, gwoli ścisłości). Więc miejmy nadzieję że w naszej, choć opóźnionej wersji, błędów nie będzie, lub będzie ich naprawdę niewiele." Mam nadzieję, że tak się stanie. Bo nie mam zamiaru nie dość, że czekać na polską premierę, to jeszcze grać z takimi błędami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Argh, czemu Kuźnia Przeznaczenia??!! :p
Przecież Hammers of Fate znaczy Młoty Przeznaczenia ^^
Btw. widzę że grudzień mnie dobije finansowo, dodatek do H5, dodatek do AoE 3, omg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież CDP wie, że Hammers to Młoty. Tyle, że kuźnia lepiej brzmi i lepiej sie kojarzy, bo w niej jest wykuwane przeznaczenie itd.
Czy wy naprawde nie słyszaliście o tłumaczeniu nie dosłownym czy jak? Każdy tutaj może ze słownikiem siąść i przetłumaczyć gre, problem jest w tym, żeby to tłumaczenie było jak najlepsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaaah rozwalił mnie Tieru: "Mam pewne niedoskonałości - na przykład jestem martwy" HAHAHAH LOOOL!!! xD xD xD Co do konkursiku... na pewno wezmę udział :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie ukończyłem podstawki a tutaj już takie obrazki obejrzałem :) (chodzi o Izabelę)
Mam również nadzieje, że przesyła za żeton będzie również po premierze, jak nie to to muszę jednak szybciej zbierać pieniądze na jego kupno jakże zacnej i pięknej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale wiocha, nawet przesyłki za wPLN nie ma... chyba gram.pl nie zarobi na mnie tym razem, w media markcie na pewno nie będzie drożej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:31, qazzy napisał:

ale wiocha, nawet przesyłki za wPLN nie ma... chyba gram.pl nie zarobi na mnie tym razem, w

Jak nie ma jak jest. Musisz mieć zarejestrowane H5 i już masz taką opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 17:37, Bajuj napisał:

> ale wiocha, nawet przesyłki za wPLN nie ma... chyba gram.pl nie zarobi na mnie tym razem,
w
Jak nie ma jak jest. Musisz mieć zarejestrowane H5 i już masz taką opcję.


no faktycznie, masz rację... tylko oczywiście nie dało się wsadzić informacji o dostawie za wPLN tam gdzie zawsze (pod obrazkiem pudełka) tylko w zupełnie innym miejscu i nie zauważyłem tej informacji
czy admini nie mogą zrobić jednego szablonu, żeby pewne stałe informacje (np.cena, dostawa, wymagania itp) pojawiały się zawsze w tym samym miejscu? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować