Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z WH40K: Dawn of War - Dark Crusade (dzień szósty)

35 postów w tym temacie

Tekst bardzo dobry, ahh Eldarowie, moi ulubieńcy :) a ci co nie lubią Eldarów mają zbyt ograniczone umysły :) nie zdają sobie sprawy z ich potegi i mądrości :P (joke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2006 o 23:18, Olszak15 napisał:

eldarzy nie mają szans z armia orków i potęgą kosmicznych marines


Chociaż orkami kampani jeszcze nie przechodziłem, to w oryginalnym DoW orkowie niczym szczególnym nie zachwycali (IMO). Poza tym, juz tak poza grą, jako siła militarna Orkowie są silni tylko wtedy, kiedy mają konkretnego przywódcę. Zabij wodza, a pozostali sami się wykończą.
Co do marines, to może i są obecnie liczącą się potęgą, ale jak pomyślę o tym, ze Eldarowie walczyli z Necronami jeszcze przed powstaniem człowieka i co ważniejsze, dawali sobie radę, to jednak respekt dla nich należy się bez zadnej dyskusji :) Trochę szkoda, ze obecnie są jedynie cieniem swojej dawnej potęgi, ale z tego co wiem, to po części sami są sobie winni ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wg tego tesktu eldarowie rozwalili nekronów ? taa

będę musiał to sprawdzić z kimś, kolejno jednostki edlarów na oddziały nekronów(po prostu trzeba sprawdzać w odziałach 1v1)- może się uda znaleźć coś skutecznego :\

http://pl.wikipedia.org/wiki/Eldarzy_%28Warhammer_40000%29 - a tu macie coś o Eldarach ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekst bardzo fajny oddaje klimat tej rasy i ich powód uczestnictwa w kampanii ale jak na Eldarów za bardzo wprost. Wydaje mi sie, że oni nie zdradzają swoichi intencji zanim nie osiagną celu. Chociaż jedno się zgadza: dla Eldarów ludzie mogą byc narzędziem a nie sojusznikiem. Ich plany pozostają ukryte. Wobec ludzkiego zwiadowcy Eldar byłby na pewno bardziej zdawkowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te filmiki da się pobrać tylko przez IE!!! Przez to Musiałem opuścić mojego Firefoxa 2.0 i uruchomić IE <blee> nie cierpię go!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale Mi pozostałe filmiki działają mogłem je spokojnie pobrać a ten link nie działa nawet poprzez skopiowanie do winampa :/ może w późniejszym czasie bedzie działał dobra spadam pograc w DC :] i pozdro dla wszystkich graczy DC, DoW i WA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech, Eldarowie zawsze rządzili :D Kocham tę rasę, gram tylko nimi od czasu premiery DoW :D

A tekst... Nie, kompletnie mi nie odpowiada, zgadzam się z niektórymi przedmówcami, czasem zbyt wprost, a opis rozbicia Necronów na płaskowyżu po prostu... aż chce się pominąć podczas czytania.

Ale żeby nie było, niektóre fragmenty fajne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować