Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z WH40K: Dawn of War - Dark Crusade (dzień siódmy)

55 postów w tym temacie

Lucas the Great

Nadszedł czas na ostatni tekst z pakietu, który zamówiliśmy u Finnegana. Zastanawialiście się, jak nasz autor wybrnie z opisu Necronów - teraz możecie się przekonać sami, otwórzcie swe umysły, nadchodzi do Was ważny przekaz...

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z WH40K: Dawn of War - Dark Crusade (dzień siódmy)" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Z przyczyn technicznych (weekend i kwestie dostępowe do serwera) ostatnie dwa filmy nie są dostępne. Postaramy się jak najszybciej usunąć problemy i udostępnić filmiki z Eldarami i Necronami w akcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 18:55, Kubacube90 napisał:

JA je otworzyłem za pomocą WINAMPA. Ktoś napisał "NAJLEPSZY TEKST". To są inne? Możecie mi
podać link?

Err... przecież z poziomu z którgo odpalałeś filmy możesz przejśc linkami do wszystkich siedmiu tekstów, a z posiomu artykułu masz po prawej buttony do poprzednich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę na temat filmików :). Czy wiecię dokładnie kiedy wszystko będzie O.K? Wiem , że postaracie się jak najszybciej usunąć problemy ale chciałem mieć pewność :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.11.2006 o 19:04, deih napisał:

Tak trochę na temat filmików :). Czy wiecię dokładnie kiedy wszystko będzie O.K? Wiem , że
postaracie się jak najszybciej usunąć problemy ale chciałem mieć pewność :).

Więc tak, po kolei:
- z filmikami ogólnie jest git, poza dwoma ostatnimi, które wpiąć w serwer może ktoś z Ekipy gram.pl, czekamy na ich reakcję, ale rozumiemy, ze po ciężkim tygodniu w weekend mogą omijać sieć.
Można je pobrać lub obejrzeć bezpośrednio za pomocą IE, które czai się w trzewiach każdego systemu MS - problem z FF będzie analizowany, ale trudno w tej chwili powiedzieć kiedy będą wyniki. Ogólnie wygląda to bardziej na problem Liska niż portalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować