Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Firmware 3.0 dla PSP już jest!

25 postów w tym temacie

cienislaw -> Tylko pierwszy akapit mojego posta odnosił się do Ciebie i twojej wypowiedzi. Reszta dotyczy wszystkich pozostałych osób bawiących się w porównywanie tych - jakże różnych - konsol. Siłą danej platformy są gry, a nie parametry techniczne, co dobitnie pokazał DS i Wii. Nie ma się co kłócić co jest lepsze, warto porównywać ale tylko po to, by wybrać konsolę odpowiedniejszą dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.11.2006 o 20:33, MaDScreaM napisał:

cienislaw -> Tylko pierwszy akapit mojego posta odnosił się do Ciebie i twojej wypowiedzi.
Reszta dotyczy wszystkich pozostałych osób bawiących się w porównywanie tych - jakże różnych
- konsol. Siłą danej platformy są gry, a nie parametry techniczne, co dobitnie pokazał DS i
Wii. Nie ma się co kłócić co jest lepsze, warto porównywać ale tylko po to, by wybrać konsolę
odpowiedniejszą dla siebie.


luz, ja sie wcale nie obrazam czy cos takiego;-) to ze sila DSa sa gry to juz wiemy, co do Wii mam nadzieje ze sie z tego nie zrobi Łii - technicznie gry zawodza na calej lini. z tym wyborem najodpowiedniejszej konsoli w naszym kraju jest przewaznie tak - stac nas na jedna konsole, kupujemy ja i zostajemy z nia do konca jej dni. plus kazdy wie, ze konsola == playstation... dziekowac m$ ze jednak sie zdecydowal na oficjalne wejscie na polski rynek. dla innych i tak licza sie tylko pecety, bo gry na konsole sa drogie i wogole. tak czy inaczej, ja tam jestem za grami i jak dojde do wniosku ze cos fajnego sie na psp czy inna konsolke pokazalo, to pewnie ja kupie. a puki co oplakuje sprzedaz gba sp... na szczescie zostal jeszcze dreamcast i kostka, plus ps2 i xbox od kumpla raz na jakis czas;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Juz jest wersja 3.01 firmware''a
Niestety (na szczescie :P ) dzien po ukazaniu sier 3.01 zlamano zabezpieczenia 3.0 i 3.01 !
Udalo sie zdekodowac i zczytac wszystkie pliki obu wersji oprogramowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować