Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Start PGA już jutro

40 postów w tym temacie

Dnia 24.11.2006 o 19:22, GoldOx napisał:

Lol! Tak jak napisal Xantus, ludzie sie napracowali od rana do nocy
by ta impreza była naprawde dobra, a tu nagle CDA i Microsoft sie wycofują!
Rozumiem, że załoba, ale PGA jest raz na rok. Ludzie juz zarezerwowali
miejsca w noclegach, hotelach a dam głowe uciac, że gdyby przełozono to
Creative Polish Invitational stracil by kilku zawodników a to by była
klapa. [*] dla ludzi którzy zgineli w Halembie, ale codziennie umierają
dziesiątki ludzi i żałoba nie jest ogłaszana...
To jest moje zdanie na ten tamat.

Ostatnio Pga bylo w czerwcu, a dokladnie 23. ;) Takze bylem i musze powiedziec ze srednio to wszystko wypadlo. Bylem nawet o krok od wygrania AthlonaFx :(

Dnia 24.11.2006 o 19:22, GoldOx napisał:

Jestem z Poznania i przyznaję że nie popieram decyzji organizatorów. Żałobę narodową zamierzam
uszanować i na PGA się nie wybiorę. Są ważniejsze rzeczy niż taka impreza.

Dżizus Krajst! Rozumiem, ale zeby Maciusiem z piecu palic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PGA jest nudne. Jak nie jesteście w klanie to sobie nie pogracie na poważnie. Możecie pójść do mojego kumpla Pangrysa na Paint balla ale to kosztuje :D. Bitewniaki wiadomo, czasao i kasożerne, karcianki tak samo. Właściwie to nie polecam tej imprezy, kasa w błoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raz, że mi nie po drodze. Dwa, że teraz te imprezy dominuje eSport, a ja tak naprawdę jechałbym żeby pograć przed premierą w różne nowości :). Także nie tym razem, czekamy na jakąś UDANĄ warszawską imprezę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PGA raz do roku, a tu wszyscy zwijają manatki i do domu lecą. Mi i tak to nie przeszkadza, bo mieszkam w Krakowie, ale chciałbym przeczytać co interesującego działo się na "festynie". CDA najprawdopodobniej poszłoby na te targi. mimo żałoby, ale im się dupy nie chce ruszyć tylko pykają w tego WoWa w redakcji. (taki pretekst mają)
Głupio, że nie dało się przesunąć imprezy. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 23:16, syriusz.b napisał:

ehh miałem jechać z ciekawości, ale nie udało się ... a co do żałoby --- mogli by przenieść
PGA ...

Zmiana terminu imprezy zapowiadanej od tak dawna, ze myslalem, ze od tego czasu odbyly sie juz przynajmniej trzy edycje PGA raczej nie mialaby szans. Bylaby wtedy totalna klapa :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 23:20, Loon napisał:

> ehh miałem jechać z ciekawości, ale nie udało się ... a co do żałoby --- mogli by przenieść

> PGA ...
Zmiana terminu imprezy zapowiadanej od tak dawna, ze myslalem, ze od tego czasu odbyly sie
juz przynajmniej trzy edycje PGA raczej nie mialaby szans. Bylaby wtedy totalna klapa :)!


no ale wiadomo jaka jest sytuacja, a oni tylko "ograniczyli program" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 23:23, syriusz.b napisał:

no ale wiadomo jaka jest sytuacja, a oni tylko "ograniczyli program" ...

Daj spokój, ta żałoba to w ogole jakaś kpina, ostatnio chyba nieco zbyt czesto jest ogłaszana, na dodatek PiS uzywa tego jako znakomite wyciszenie kampanii, w ktorej dostaje wyrazne bęcki. Prywatnie wkurza mnie, ze polowa imprez w Płocku została poodwoływana, a my zostajemy zmuszeni do obrania drogi ascezy. A podobno wolny kraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2006 o 23:30, Loon napisał:

Prywatnie wkurza mnie, ze polowa imprez w Płocku została poodwoływana, a my zostajemy zmuszeni
do obrania drogi ascezy. A podobno wolny kraj.


no ja akurat się nie zgodze, bo ta żałoba nie jest dla PiS''u, ale dla innych osób i należy to uszanować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przekładanie takiej imprezy, która jest raz do roku byłoby niepoważne. Na PGA przyjeżdzają ludzie z całej Europy (np. na turniej Tekkena 5) i wszyscy straciliby masę pieniędzy (zarówno organizatorzy, jak i uczestnicy spoza Poznania). Żałobę narodową szanuję i popieram, ale na PGA idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie chyba nie zdajecie sobie sprawy jakie koszta wiazalyby sie z przeniesieniem tej imprezy na inny termin. Nie wspominajac juz o tym ze MTP maja napiety harmonogram i nie wiadomo kiedy daloby rade znalezc tam miejsce na to.

Co do samej zaloby to czy nie mozna bylo okazac szacunek zmarlym jakas minuta ciszy w szkolach, urzedach itd. ? Po co odstawiac 3 dniowa szopke i zmuszac ludzi do zmiany planow ktore robili czasem z kilkumiesiecznym wyprzedzeniam? PGA to nie jedyna impreza ktora dotknela zaloba, jest ich znacznie, znacznie wiecej i czemu to ma niby sluzyc? Moim zdaniem firmy ktore wycofaly sie z imprezy robia to na pokaz i po to zeby w wiadomosciach jezeli bedzie mowa o PGA pojawila sie wzmianka ze to wlasnie te firmy sa "dobre" bo w imie wyzszych idei zrezygnowaly z "imprezowania" na PGA.

Jak juz ktos zreszta napisal codziennie w Afryce ginie wiecej dzieci z glodu niz zginelo tych gornikow. To dopiero daje do myslenia.. to jest dopiero tragedia kiedy gina dzieci co? A jakos nikt z tego powodu zaloby nie robi. Nadal nie kumajacym o co chodzi polecam piosenke Kazika - "Wewnętrzne sprawy" Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę że firmy posiadają wystarczające środki na przeniesienie takiej imprezy na termin po zakończeniu żałoby. Jeśli ty to nazywasz trzy dniową szopką to chyba jesteś całkowicie pozbawiony uczuć tylu ludzi zginęło a ty mówisz że żałoba "dotknęła" wiele imprez mnie się wydaje że żałoba powinna skopać te wszystkie imprezy i przełożyć na inny termin tym bardziej że szmal mają i to sporawy. Pewnie że w Afryce giną ludzie ale rozumiesz znaczenie słowa żałoba NARODOWA ? To taka żałoba w kraju wiesz ? Mój kraj to Polska, jestem Polakiem i dlatego pójdę w niedziele nie na jakieś imprezy tylko do kościoła i pomodlę się za rodziny zmarłych górników. A co do Kazika spiepszaj dziadu do Angli robić dalej kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój znowu żałoba i znowu mieliby odwolywac co ciekawsze wydazenia?
kto chce przyjdzie kto nie to nie ja ide i zamierzam sie dobrze bawić :)
Jestem z Poznania i nadodatek wygralem bilety na Zalodze G xD to jest radość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku Pga wogole nie wypalilo. Przereklamowane jak rok temu :/
Wszedzie turnieje zamkniete, mozna bylo pograc jedynie w Toca3 i to na 3 stanowiskach, w Quake4 na moze 8 kompach, byly 4 Wii i 2 Xbox360. Jedno stanowisko Creative, 4max tez jedno ... ech, szkoda pisac. Kasa wyrzucona w bloto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 16:50, MaDScreaM napisał:

Thoor- było dużo turniejów otwartych, trzeba było zajrzeć na stanowiska m.in. Headshotu i Załogi G.

Inna sprawa, że ciężko się było dostać przy tylu chętnych. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bez sensu ze odwolali tak duzo atrackji i mnie to wk.... ze micro i cda sie wycofalo przez toci ludzie ktorzy dedneli tez nie odzyskaja zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najciekawiej było na fantasy arena! na stoisku ISY mozna bylo kupic booster do magic''a za 7 zł!! pograc w planszówke warcrafta czy pomalowac figurki.. extreme arena to jedna wielka stypa nic tam sie nie dzialo.. nuda jak cholera.Na digital nie bylo tez za ciekawie.. niedosc ze wiary pelno dopchac sie do miejsca bylo ciezko to jeszcze zadna rewelka jak dla mnie.. chcialem sie dopchać do Wii ale po 15 min zrezygnowalem.. widzialem ze grali ludzie w Q3 (?) Prey''a i jakieś scigalki ale sie nie przygladalem.. fajne byly prezentowane tuningowane obudowy no i na tym sie atrakcje w sumie koncza no poza jakas sala na ktorej byly 3 wielkie ekrany z rzutników - ale sie nie zatrzymywalem i nie wiem o co chodzi.. dzisiejszy dzien oceniam na mni wiecej 6+/10 a to dzieki fantasy arena. bez niej jakies 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować