Zaloguj się, aby obserwować  
elTadziko

Psychonauts - problem

14 postów w tym temacie

Jak można zebrac pajęczyny? Bo znalazłem w tym pierwszym etapie wszystkie trzy pajęczyny, ale za nic nie wiem co mam z nimi zrobic, by mi je zaliczyło :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 14:24, elTadziko napisał:

Jak można zebrac pajęczyny? Bo znalazłem w tym pierwszym etapie wszystkie trzy pajęczyny, ale
za nic nie wiem co mam z nimi zrobic, by mi je zaliczyło :|


Musisz nazbierać odpowiednią liczbę tych fioletowych "marchewek" i kupić go w sklepiku, potem korzystasz z niego przez inwentarz i zbierasz pajęczyny chyba przyciskiem "F"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest sklepik?

Jestem w umysle tego zielonego profesora, na tym sześcianie. Mam ponumerowane meble i mam coś z nimi zrobic, ale nie wiem co? Bo jak podgrzeję jeden z ich, to gada mi, ze źle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I można powtarzac etapy z umysłów? Jeśli tak to w jaki sposób? Bo ja już kupię tego wciągacza pajęczyn, chciałbym powrócic do umysłu tego instruktora :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2006 o 22:07, elTadziko napisał:

I można powtarzac etapy z umysłów? Jeśli tak to w jaki sposób? Bo ja już kupię tego wciągacza
pajęczyn, chciałbym powrócic do umysłu tego instruktora :P


Z tego co pamiętam to musisz z nim pogadać, albo urzyć tej maszyny w jego laboratorium.
Urzywająć tej sam,ej maszyny możesz się przemieszczać między poziomami:)
Na czym grasz? Jak dla mnie giera wymiata!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2006 o 00:09, Larry Laffer napisał:

> I można powtarzac etapy z umysłów? Jeśli tak to w jaki sposób? Bo ja już kupię tego wciągacza

> pajęczyn, chciałbym powrócic do umysłu tego instruktora :P

Z tego co pamiętam to musisz z nim pogadać, albo urzyć tej maszyny w jego laboratorium.
Urzywająć tej sam,ej maszyny możesz się przemieszczać między poziomami:)
Na czym grasz? Jak dla mnie giera wymiata!:)

Mi gierka też się podoba ;) Jestem teraz u tego zielonka w głowie i walczę z sumokiem^^
Gram na kompie na padzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem (niestety) na klawaiturze, ale azbawa też była obra XD z tego co słyszałem to pad z ixa można podłączyć do kompa, jak kupie ixa to wyprubuje to:)

>Jestem teraz u tego zielonka w głowie i walczę z sumokiem^^

Gdzie to dokładni jest, bo cos mi pamieć szwankuje;) Chodzi o to miasto w bani tej ryby?
Gra jest wypas, jużdawno się tak dobrze nie bawiłem. Ostatno bawiłem się w zbieranie wszystkiego aby mieć wszystko na maxa, jestem ciekaw czy za to będzei jakiś bonus. Gierkę przeszłem pare razy, niechcę psuć zabawy, ale myślę że będzie kontunułacja (czego sobie i innym fanom rzyczę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 14:30, elTadziko napisał:

Od jakiego kolesia i w jakiej lokacji można kupic wykrywacz mamony i zjadacz pajęczyn? Bo nie
mogę nigdzie znaleźc :|


Zaraz jak skończysz Basic Breining ;) to możesz opuścić lokacje, w której wszystko sie zaczyna(demo też się w niej rozgrywa). Idziesz przez drewniany mostek, wczytuje się następna lokacja i od razu przed toba pokazuje sie domek, musisz wejść do niego i pogadać z agentem Cruleyem - to ten stary dziadek, którego sobowtórzy pojawiaja się w innych miejscach ;) Zagadaszs do niego i możesz wybrać jeszcze parę innych rzeczy, np. podkowa - bardzo przydatna sprawa, bo nie musisz biegać za bonusami po zabiciu przeciwnika, tylko same sie przyciągają.

Zdradzę ci małą tajemnice:) jak masz już lewitacje, to w tym budynku jest (chyba) lalka (czy coś innego) pod sufitem. Miłego zbierania i pamiętaj, że za 8 przedmiotów masz awans o pare poziomów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 14:37, darth 16 napisał:

Mam pytanie, czy Psychonauts można kupić tylko przez Steam???


tak 20 dolcow i jest Twoj ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.11.2006 o 14:50, darth 16 napisał:

Czyli tak z e6 dychw złotówkach?? ;)


plus podatek (bynajmniej moj kolega jak zamawial HL 2 musial tez wlasnie podatego placic jakis :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A powiedzcie mi robaczki moje mile, skad macie Psychonauts''ow, ktorych dystrybucja w naszym kraju kochanym nikt sie nie zajal???
W obecnosc kart kredytowych, w stanach aprobowanych, jakos smiem powatpiewac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować