Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gadżety gram.pl dostępne w sklepie!

112 postów w tym temacie

Domek

Do sklepu gram.pl trafiła nowa partia naszych firmowych gadżetów - koszulek, kubków i otwieraczy. Jeżeli więc czekaliście na możliwość ich kupienia - to zapraszamy do zamawiania. Szczególnie, że to już ostatnia okazja do zdobycia tych rzeczy. Oferta ważna jest do wyczerpania zapasów!

Przeczytaj cały tekst "Gadżety gram.pl dostępne w sklepie!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może tak zamiast gadżetów wrzucicie w końcu do sklepu PES5 którego podobno macie zamiar pojutrze wydać.
Dwa dni do premiery a w super-sklepie wspaniałego wydawcy - cdprojektu - nie ma szans na zamówienie gry. Za to breloczki, długopisy i zapalniczki ... ;)
Pogratulować profesjonalizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przypadkiem nie powinno byc odwrotnie

"Koszulka czarna, rozmiar XL. Z przodu napis "gram.pl", z tyłu napis "grasz?""

tzn z przodu grasz z tylu gram.pl ? chyba ze mamy zdjecie tylu koszulki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

---> locker1974

widocznie nie mzona zamowic przed premiera, 2 dni cie nie zbawia :). A bryloczki koszulki etc. to chyba to co mnei w tym momencie najbardziej w tym sklepie interesuje :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, dzieki za gadzety. Wlasnie sobie zamowilem AoEIII, 2 koszulki, 3 kubki i otwieracz. Wydalem prawie wszystkie wPLN :) No, ale po to wlasnie sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w czym problem z takim zamówieniem ? Gra wychodzi pojutrze i wtedy ją wysyłają .... znaczy się mogli by ją wysłać gdyby większość wcześniej nie zamówiła w przedsprzedaży w konkurencyjnym sklepie ;)
Z Age of Empires 3 jakos sobie poradzili i jeszcze bonus do PRE ORDERA dorzucili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie: gadżety za zeta - rozumiem. A jakbym kupił ze 2 koszulki i otwieracz to ile bym zapłacił za koszt przesyłki? tak około? a może ktoś zamawiał powiedzmy 1 koszulke- ile zapłacił za przesyłke bo zamieżam nosić na sobie logo Gram.pl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2005 o 17:09, Night Elf napisał:

lajt cena jest taka jak podczas normalnej wysylki jak zamowisz z 3 to dostajesz je w 1 paczce...

No tak ale to chyba zależy od ciężaru paczki postanowiłem zamówić koszulke, kubek i otwieracz
PS. Jak odpisujesz mi to daj na "Odpisz", bo ja naprawdę niewiem kiedy dostane odpowiedź na pytanie :)
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nie moge tego przepuscić ;) Poprzednią okazję przegapiłem, ale teraz wziąłem wszystkie koszlki, kubeczek stalowy i otwieracz. A co! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lajt... cena bedzie ta sama... paczki sa w innej kategori cenowej od 15, albo 30 kilogramow, a watpie, by koszulka, dur-aluminowy otwieracz i stalowy kubek tyle wazyly ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować