Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic III – Edycja Kolekcjonerska dla zuchwałych!

66 postów w tym temacie

Ja Życzę Wszystkim Gramowiczom wszystkiego co najlepsze. Wspaniałych i wymarzonych gier pod choinkę ale nie tylko. Przede wszystkim bardzo dużo szczęścia, radości i uśmiechu na twarzach. Życzę też udanego Sylwestra oraz dobrego wejścia w nowy 2007 rok!! O Was kochani pracownicy CDP nie zapominam :-) Dla Was tak samo wszystkiego dobrego, żeby Wam się dobrze pracowało, żeby nadal były tak dobrze gry jak były do tej pory a nawet lepsze oraz żeby Wam wyszedł Wiedźmin, którego napewno kupie. Uff... trochę się rozpisałem ale i tak nie powiedziałem wszystkiego. Bądźcie wszyscy SZCZĘŚLIWI !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie jest Larson wytapiacz rudy po opuszczeniu klanu wilka????
prosze o wstawienie screena w poscie lub o przeslanie mapki z jego połorzeniem na mm.martin@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2006 o 10:03, Martin1 napisał:

gdzie jest Larson wytapiacz rudy po opuszczeniu klanu wilka????
prosze o wstawienie screena w poscie lub o przeslanie mapki z jego połorzeniem na mm.martin@op.pl


Proponuje zapytać w temacie o Gothic 3, jest przypięty na samej górze forum. Tam na pewno ktos ci szybciutko pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cala seria Gothic jest wyjątkowa!! Od niesamowitej 1 poprzez 2 i Noc Kruka do 3 ktora jest suuuper!! :-) Gra warta wydania nawet tych 129zl i wiecej ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować