Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Gothic III – Edycja Kolekcjonerska dla zuchwałych!

66 postów w tym temacie

Któryś już raz CDP podaje, że nie ma EK w sprzedaży, a mimo to jest ona cały czas w ofercie sklepu.
A propos tych Empikowskich Ek... Sprawdźcie numerki na księgach, bo jak powyżej 2000 to kula ognia pod pachę i odwiedziny w CDProekcie.XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem cholernie napalony na Ek, ale przez błąd siostry, która zamawiała ze swoim chłopakiem dla mnie EK nie dostałem jej, bo brakło. Kupiłem więc zwykłą edycję. Jakbym mógł w Empiku na wymianę dać za Ek + dopłata jakies 60 zł to z chęcią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

haha, to EK to nie prawdziwe EK :P z edycją kolekcjonerską wowa było inaczej :) teraz mozna ją sprzedać drożej niż sie kupiło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 22:02, Blade2 napisał:

Jeszcze siedem ???? Ciekawe skąd oni je biorą :P


Już raczej nie ma gdyż jak ja zamawiałem było jeszcze w statusie że jest mniej niż dziesięć a po zamówieniu sprawdziłem pisało już dostępność: brak czyli już chyba nie ma żadnych egzemplarzy EK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2006 o 22:02, Blade2 napisał:

Jeszcze siedem ???? Ciekawe skąd oni je biorą :P

EK miały być dostępne tylko na gram.pl i w empiku, a są mawet w Media markt i to około 10 sztuk.
więc co tu się dziwić ze jest jeszcze siedem????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz kolejny EK Gothica3 gosci na Gram.pl ;D Ja juz skorzystalem. Czas na spoznialskich spoznialskich spoznialskich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No litosci ludzie... Skoro pare osob dalo ciala i nie potwierdzilo zamowienia to oczywiste ze pare egzemplarzy wraca do sprzedazt zeby tego barachla sie pozbyc... A wy juz rzucacie tekstami a mialo nie byc wiecej egzemplarzy.... przeciez to jest caly czas pierwszy i ostatni naklad...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować