Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Targi Poznań Game Arena rozpoczęte!

34 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2006 o 22:26, Carl92 napisał:

Żałoba narodowa a takie imprezy organizują.

Nie mogą się wycofać z imprezy która ma rangę międzynarodową, ja rozumiem jeśli to by była jakaś naprawdę wielka tragedia typu uderzenie samolotów w WTC, cczy chociażby ten w Londynie. O pewnej godzinie już nie pamiętam której zostały wyłączone wszystkie światła i komputery, na sali wtedy było naprawdę cicho, aby to uczcić minutą ciszy. Zresztą Digital Arena ogłosiło oficjalne oświadczenie w tej sprawie :[URL] http://www.digitalarena.pl/news.php?nid=261&did=ALL[/URL].
Do tego wielu wystawców którzy mieli na PGA się pokazać, np. Microsoft ze swoim Xboxem360 w ogóle nie przybyli uznając to za zły pomysł promowanie swego produktu w takich chwilach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przenieść tą impreze do trójmiasta!!

Kurde, mieszkam w trójmieście, jestem uczniem i nie mam zbytnio możliwości jechania na imprezy do Poznania, Warszawy, czy za granice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z morlingiem. Codziennie w Afryce ginie więcej dzieci, niż górników pracuje w tej kopalni i nikt się nimi nie przejmuje. Ciekawe dlaczego dla nich nikt żałoby narodowej nie wprowadzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PGA nie wypalilo duzo firm sie wycofalo. malo stoisk i najczesciej jakies wyscigowy (chociaz te stanowiska headshotu i G byly calkiem calkiem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 15:14, Dark SMG napisał:

Z racji tragedii w kopalni Halemba Redakcja Games Review odwołała uczestnictwo w Game Arena
,mam nadzieję że nam wybaczycie...


i nie tylko GR tak zrobiło ... CDA też, Microsoft... Chociaż by z tego powodu, że niektóre firmy się wycofały można by przełożyć PGA, bo miało być głośno, fajnie, a tak to była żałoba i było oświadczenie, że będzie spokojniej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe ale macie problemy.. ja do poznania mam jakies.. 90 km :D (piła) czyli niecała godzina jazdy samochodem...
Ponoć było fajnie (nie byłem ;s) i wszyscy mowia, ze najlepsze to... hostessy :D
a szkoda, ze mnie nie bylo bo bym na Wii se pograł ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polemizował bym czy było tak fajnie..kiedy wszedłem na poziom z grami myślałem,że ugotuję się :|..wszędzie pełno ludzi większość nie umiała w cokolwiek zagrać!(pewnie większość graczy poszła akurat gdzie indziej...)jakiś dys-org tam panował. Natomiast na arenie fantasy było inaczej:)!! tam można było spokojnie pogadać z ludźmi, pograć w bitweniaki,planszówki(grałem 2,5 h ^^ ), karcianki,pomalować..po prostu tam było lepiej!!....a poza tym niekótrzy powyżej nie potrafią chyba pisać :|..ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować